Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

New moon

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1New moon Empty New moon Sat Nov 21, 2009 7:34 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Utisci o filmu...

LJUDIIII FILM JE FENOMENALAAAN!!! Odusevljena sam svim scenama,kad je ostavlja je super scena jeste mnogooo je tuzna,kad ga vidi 1. put ima ubacena neka scena sto nema u knjizi EXTRA! Borba Jacoba i Paula je nemam reci,odlico uradjena kao i Vitcrijom kako su to super napravili,a tek njen skom y vodu!!! Piiiii NO COM,Bellin skok mi se ne svidja nista posebno,a kad ona deca skacu je isto mng jaka scena.A Alice je PRELEPA!!! Znavi kako su je dobro napraviliii!!! I deo u Italiji je super,vise mi se svidja taj deo u filmu nego u knjizi zato sto Ed odmah poveruje da je ona ziva i sve joj odmah objasni! A Dakato ih je sve oduvala(Volturijeve) kako je dobro odigrala!! Aro je kreten xDDD mng je smesan,a Kajus<33333 je prelep ali se MNG malo prikazuje i kaze sam o jednu recenicu! Ali dostaaa...msm prelep jee!!! Alec isto samo jednu recenicu kaze,kao i Marcus...Zadnja scena je najlepsa!!! Ubedljivo!!! Tad je zaprosiiiii <33333
Jedno mi nije dobro odradjena veza izmedju Bele I Jaboba u knjizi su mnogo vezaniji nego u filmu...nekako su hladni...nzm

ODUSEVLJENA SAM!!!Ko je reko da film nevalja ne,a oci!!1 OZB!!!

Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | Cinema, Movies | Twilight | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions