Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Breaking dawn-na srpskom-kada?

+56
Sanja'93
PcElicA M*A*J*A*
mala bubica
StamatEma
*Edward's girlfriend*
yozza{fairy}
misha93
**Anchi96**
Twilight girl :)
cullen's girl
Me,myself & I
Makishka
anchy
~*Edward's Bella*~
Kaca&ampEdward
~ReNesMeE~
m...ue
*mimi*
^my.love-Cullen.boy^
Natty
Mala looda vampirusha
Twilight_fanpire
>eDwArD's LuLLaBy<
Isabell
Bella
Sooyoung
_NikA_
twilight's angel
mis_ twilight
M.S.
Iva
Skywalker
_GaGa_92
Princess Of Darkness
.MisS.CulleN.
robertmarina
iWana
feelin_my_teeth?
lone rider
Bella's Lullaby
Edward's spider-monkey
tixy94
*~Ana Cullen~*
suzanna
.JoYa.ClearwateR.^^
Rosie
S..rdjan
~*Lucky*~
milicamilincic92
Bella Swan
cica zlica
amaphupho©
midnight_sun_girl
*ed's own zoxxy*
The.Cold.One
eleonor
60 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 3/15]

51Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Mar 04, 2009 12:55 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

_GaGa_92 (citat):skroz te razumem.......Smile
ja sam procitala na engleskom,ali zelim i na srpskom...zelim da imam i 4 knjiguuuu!!!!

Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Fhgdsa10
Ja imam prve tri i jedva cekam da se prevede cetvrta knjiga da je kupim i procitam Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 242969

52Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Mar 04, 2009 1:40 pm

Skywalker

Skywalker
Obsessive newbourn

ljudi, da li se saznao tacan datum izlaska 4.dela na trziste??? Question Question

53Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Mar 04, 2009 2:17 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nije, kad sazamo javicemo vam Wink

http://www.twilight-serbia.com

54Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Mar 04, 2009 2:31 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

joj valjda ce brzoo....
nestrpljiva sam...

Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Rgfgh10

55Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Mar 04, 2009 5:43 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Ja cu poludeti, dokle ovi misle da prevode....... Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 790286

56Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Mar 04, 2009 11:20 pm

Iva


Young newborn

ja sam procitala breaking dawn!

57Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Mar 05, 2009 12:08 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa i ja sam al na engleskom......
hocu srpski,iako je prevod katastrashan....
Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Team_e10

58Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Mar 05, 2009 2:18 pm

M.S.

M.S.
Young newborn

_GaGa_92 (citat):skroz te razumem.......Smile
ja sam procitala na engleskom,ali zelim i na srpskom...zelim da imam i 4 knjiguuuu!!!!

Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Fhgdsa10

i ja sam procitala ... umirem Sad Sad Sad ... jedva cekam Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad... I dalje kazu na prolece ...

59Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Mar 05, 2009 5:29 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Sad

60Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Mar 05, 2009 7:24 pm

mis_ twilight

mis_ twilight
Post thirsty vampire

Ja bih volela da sva cetiri dela procitam na srpskom iako sam vec na engleskom.... samo su mi malo skupe knjige... sta cu gadan je studentski zivot Sad

61Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Mar 05, 2009 9:40 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ni srednjoskolski nije nishta bolji...ali ja sam vredno skupljala za svaku knjigu....moji su bili srecni sto dajem pare za knjige,zapravo...Smile
ali ja prosto ne mogu da docekam 4 knjigu.......prosto sam poludelaaaaa!!

Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 2m4ym810

62Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Mar 06, 2009 4:43 pm

mis_ twilight

mis_ twilight
Post thirsty vampire

Sta cu..... ekonomska kriza....

63Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun Mar 08, 2009 11:30 pm

Bella Swan

Bella Swan
Obsessive newbourn

Nmg da werujem da josh nece izaci na srpskom a ja prochitala 3. deo htela sam da odugowlachim ali nisam mogla neshto me wuklo da prochitam do kraja i sada cu morati prwo da chitam na eng. ali dobro Sad

http://www.twilightgirls.twilight-vampire.com

64Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 09, 2009 4:23 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Ja sam za 3 dana procitala sve tri knjige a sada ne mogu da docekam 4-tu... Sad

65Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 09, 2009 4:26 pm

mis_ twilight

mis_ twilight
Post thirsty vampire

Ih... uvek ti preostaje na engleskom... dok ne izadje na srpskom....

66Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 09, 2009 4:43 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

I ja sam procitala na eng, ali mislim da ce moja okolina poludeti ako je ne budem uskoro procitala na srpskom...hehhe....niko koga poznajem nije zaludjen twilight-om kao ja...Smile)) ali nema veze...uzgred, procitala sam sve 3 knjige za 3,4 dana, ostajala budna do pola 5 ujutru (iako idem ujutru u skolu) i obozavam ih sve redom! Smile))))))))

67Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 09, 2009 5:49 pm

mis_ twilight

mis_ twilight
Post thirsty vampire

Da okolina ce nam stradati dok knjiga ne izadje.... Smile

68Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 09, 2009 10:55 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Zato imamo jedni druge.... Smile
A citala bih na engleskom, ali nemam odakle. A na kompu mi je tesko posto me peku oci ako puno buljim u monitor.... Sad

69Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 09, 2009 11:29 pm

mis_ twilight

mis_ twilight
Post thirsty vampire

Ja sam tu zrtvu podnela hrabro... oci su mi tih dana bile kao kod narkomana! Smile

70Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Mar 10, 2009 1:38 am

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja te zrtve podnosim sa ponosom haha xD
upravo krecem da citam ponovo iz pocetka BD...jedva cekam Very Happy

http://www.twilight-serbia.com

71Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Mar 10, 2009 11:27 am

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Da samo kada bih jos mogla da imam komp ceo dan! Posto i moja sestra i moj brat zele da koriste komp, a ako pocnem da citam bice mi tesko da prestanem pa ce biti krvi !!! Smile

72Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Mar 10, 2009 9:16 pm

Bella Swan

Bella Swan
Obsessive newbourn

Sinoc sam pitala Evro-Giunti kada izlazi BD i da li se stwarno zowe Praskozorje i ewo odgowora:

Postovana Sladjana,

Cetvrti deo sage Sumrak pod radnim naslovom Praskozorje trenutno je u prevodu i planiran je za prolecne mesece aktuelne godine. Jos uvek ne znamo tacan datum izlaska niti kako cemo to organizovati, no kako ste vi od sada na nasoj mejling listi, obavestavacemo vas o svemu u vezi sa Sumrakom.

http://www.twilightgirls.twilight-vampire.com

73Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Mar 10, 2009 9:29 pm

.JoYa.ClearwateR.^^

.JoYa.ClearwateR.^^
Charming vampire

Super! Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 250947

http://robertpattinson1986.forumotion.com/forum.htm

74Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Mar 10, 2009 9:49 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

Pa Postovana Sladjana, obavestavaj nas!!!!!!!!
xD

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

75Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 3 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Mar 10, 2009 9:52 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ljudi, imam super vesti
KNJIGA CE NA SRPSKOM BITI ZA MESEC DANA, VEC SE STAMPA U SUBOTICI!!!!!!!!!!!!!!!!!
jedva cekam!!!!!!!!!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/15]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions