Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Danas nam je divan dan!!!! ... :)

+6
_GaGa_92
Rosie
Maja*
*twilight_girl*
maki-robsten
Renesmee Cullen
10 posters

Idi na stranicu : 1, 2  Next

Go down  Poruka [Stranica 1/2]

1Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Danas nam je divan dan!!!! ... :) Wed Feb 10, 2010 9:37 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

jaaaaaooooooo sutra nam je divaaan daaaan diiivaaaannn daaaannnn divaaannn daaannn MOM Tayuu rodjednannn rodjendan rodjendannn ziveoooo ziveoooo i srecan mi biooooo!!!! Smile Smile Danas nam je divan dan!!!! ... :) 499902



jaoooojjj... Very Happy kao sto znate sutra je Tayloru Lautneru 18-ti rodjendan Danas nam je divan dan!!!! ... :) 499902
verovatno se cudite zasto sam sada otvorila ovu temu ..xD evo ovako ( maki robsten,twilight girl i kompanija koja me stalno maltetira zbog moje opsednutosti nemojte da me zezate) zato sto sutra necu stici prva na forum,a nmg da prezivim da neko otvori ovu temu a da to NISAM JA Smile promenicu sutra ovo SUTRA u naslovu u DANAS Smile eto toliko od mene... nemojte pls da brisete ovu temu sad

cheers



Renesmee Cullen: komentar modifikovan dana: Thu Feb 11, 2010 4:16 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

2Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Wed Feb 10, 2010 9:51 pm

maki-robsten

maki-robsten
Heroic vampire

veruj mi, mene ne cudi sto si otvorila temu, u stv sve sto ti uradis u vezi sa Tayom, vise me ne cudi!!!! cheers al na ti rep od mene, posto si stvarno najveci fan Taylora!

3Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Wed Feb 10, 2010 10:08 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA kako ja volim kad mi to neko kaze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to mi je najdivniji kompliment Danas nam je divan dan!!!! ... :) 499902
pa hvala maki robsten...stv ne bih nikad prezalila da je neko ovu temu otvorio pre mene xD vec danima razmisljam o tome Smile

4Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Wed Feb 10, 2010 10:09 pm

*twilight_girl*

*twilight_girl*
Heroic vampire

nessi i treba da otvaras ovakve teme Very Happy.....i ja mu zelim srecan rodjendan i da se smuva s tobom za par godina Wink

5Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Wed Feb 10, 2010 10:16 pm

Maja*

Maja*
Unstoppable vampire

I JA ISTOOOOOOOOO! Tay srecan rođendan!!!!!!!! Iako ti je sutra!

6Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Wed Feb 10, 2010 10:17 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

aaawwwww...nemojte vise molim vas! Smile rep za to od mene Smile

7Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Wed Feb 10, 2010 10:34 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

EHHHHHtay tay! mora da je srecan punooooooooooo <3 XD eh ova moja generacija Razz imam tolikor odjendana..a taylorov je poseban ne kao svi! i mnogo je lepo sto si otvorila ovo Razz

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

8Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Wed Feb 10, 2010 10:37 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Da,rose, i moja....SRECAN RODJENDAN NESSINOM TAYLORU I DA SE VISE SMUVAJU... ocigledno je skroz poludela za njim...xDDDD

ja nemam vise para za tolike 18te....xD

9Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Wed Feb 10, 2010 10:37 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

pa naravno Smile Danas nam je divan dan!!!! ... :) 499902 on je to zasluzio...i sad posto sam ceo dan uzbudjena (ko da je meni rodjendan xD ) i kaze meni mama A ZBOG NJEGA SI UZBUDJENA A STO TI JE UJNI I DEDI SUTRA RODJENDAN TO NEMA VEZE XDDD posto je i njima rodjendan xD al to mene ne interesuje Smile

10Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Wed Feb 10, 2010 10:40 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Pa naravno.... Danas nam je divan dan!!!! ... :) 499902 tebi je samo tay u glavi..al uzivaj ko da je tebi rodjendan...xD

11Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Wed Feb 10, 2010 10:40 pm

maki-robsten

maki-robsten
Heroic vampire

msm ujna i deda su jedno, A TAYLOR JE NESTO DRUGO, POSEBNO!!!!!

12Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Wed Feb 10, 2010 10:41 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

pa normalno Smile

13Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Wed Feb 10, 2010 11:22 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

_GaGa_92 (citat):Da,rose, i moja....SRECAN RODJENDAN NESSINOM TAYLORU I DA SE VISE SMUVAJU... ocigledno je skroz poludela za njim...xDDDD

ja nemam vise para za tolike 18te....xD
\

jao cuti nemam ni ja pare ne znam sta cu!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

14Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Wed Feb 10, 2010 11:30 pm

maki-robsten

maki-robsten
Heroic vampire

Rosie (citat):
_GaGa_92 (citat):Da,rose, i moja....SRECAN RODJENDAN NESSINOM TAYLORU I DA SE VISE SMUVAJU... ocigledno je skroz poludela za njim...xDDDD

ja nemam vise para za tolike 18te....xD
\

jao cuti nemam ni ja pare ne znam sta cu!

He pare mi ne pominjite, ovaj studentski zivot me ubi!!!!!

15Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Wed Feb 10, 2010 11:36 pm

anchy

anchy
Charming vampire

E pa i ja cu onda da cestitam Tayu rodjendan!Pa ovako: Taylore Zelim ti kad jos malo porastes da smuvas nasu Nessi (i ona jos malo da poraste Smile ) pa da pravimo svadbu (i naravno pozovete sve sa foruma) i mi upoznamo Roberta i bude mu divno sa nama i obeca nam da ce doci u Srbiju da nas poseti...i daaaa....napravite puno malih Taylora i Nessi !!!I onda se svi opet vidimo na krstenju Danas nam je divan dan!!!! ... :) 499902
Hahaaa... ma zelim mu sve najlepse u zivotu i da te upozna Very Happy !!!
toliko od mene za danas...

16Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Thu Feb 11, 2010 12:33 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

anchy (citat):E pa i ja cu onda da cestitam Tayu rodjendan!Pa ovako: Taylore Zelim ti kad jos malo porastes da smuvas nasu Nessi (i ona jos malo da poraste Smile ) pa da pravimo svadbu (i naravno pozovete sve sa foruma) i mi upoznamo Roberta i bude mu divno sa nama i obeca nam da ce doci u Srbiju da nas poseti...i daaaa....napravite puno malih Taylora i Nessi !!!I onda se svi opet vidimo na krstenju Danas nam je divan dan!!!! ... :) 499902
Hahaaa... ma zelim mu sve najlepse u zivotu i da te upozna Very Happy !!!
toliko od mene za danas...

...i onda se ja smuvam sa robertom i onda bude moja svadba-..xDDD

17Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Thu Feb 11, 2010 2:25 am

anchy

anchy
Charming vampire

AAAAAAAAAaaaaaaaaaa neeeeeeeeeee necemo da se svadjamo Smile delimo mi smo sestre po forumu Laughing evo ovako godinu dana kod tebe godinu kod mene Laughing

18Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Thu Feb 11, 2010 2:28 pm

*twilight_girl*

*twilight_girl*
Heroic vampire

a kod mene???? hocu i ja roba......
p.s. Happy B-day Taylor!!!!!!!!! danas mu je rodjendan Very Happy Very Happy Very Happy

19Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Thu Feb 11, 2010 4:13 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

DOSO JE I TAJ DIVAN DAAAN!!!!!!!! SRECAN MI TAYU RODJENDAN!!!!!!!!! Danas nam je divan dan!!!! ... :) 499902 ceooo dan pevam u skoli daaanaassss nam je divaaannn daaaannnnnn Very Happy Very Happy p.s hvala svima na lepim zeljama xD Smile

20Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Thu Feb 11, 2010 5:04 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

HAPPY BIRTHDAY TO TAYLOR AND CONGRATS TO NESSIE OFC!!


puu,sve ste se bas za roba zalepile....e al slusajte ovo: MI SMO SE VENCALI!!!! xDDD

21Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Thu Feb 11, 2010 5:08 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

nemoj Gago majke ti xD sad ce odma da se svadjaju xDDD

22Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Thu Feb 11, 2010 7:21 pm

maki-robsten

maki-robsten
Heroic vampire

E ovako, da ja pocnem - Dragi Taylore, da si ti nama ziv i zdrav i lep i sexy (kao sto si uvek bio), da glumis u mnogim lepim, kvalitetnim filmovima, u kojima ces pokazati svoj glumacki talenat a nadamo se i svoje divno izvajano telo!!!! I na kraju zelim da nasa draga Nessie bude tebi isto ono sto ce Nessie biti Jacobu kad poraste cheers
SRECAN 18. RODJENDAN!!!!
VOLE TE FANOVI IZ SRBIJE!!!!! Danas nam je divan dan!!!! ... :) 499902

23Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Thu Feb 11, 2010 10:16 pm

Bella84

Bella84
Unstoppable vampire

Srecan rodjendan Taylor!

Evo jedan video koji su napravili njegovi fanovi:

http://wwwjenniferlopezserbiacom.smfforfree3.com/index.php

24Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Fri Feb 12, 2010 12:31 am

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

TAYLORE LJUBAVI NASAAAAAA!!!

SRECAN TI RODJENDAN I SVE NAJBOLJE I NAJLEPSE I DA DODJES OVAMO KOD NAS I DA TE UPOZNAMO SVI OD REDA I VOLIMO TE MNOGO...NAJBOLJI SI JACOB NA SVETU I OBOZAVAMO TE SVIII!!!

WE LOVE U. I LOVE U Razz

http://ninasource.forumsr.com

25Danas nam je divan dan!!!! ... :) Empty Re: Danas nam je divan dan!!!! ... :) Fri Feb 12, 2010 1:46 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

tek sad mu cestitam rodj
TAYYYYYYYYYYY SRECAN RODJ TI SIJEDAN DIVAN I USPESHAN DECKO I NESMES DA DOZOVLISH NIKOME DA TE SPUTAVA! VOLIMO TE.
P.S zar ne vidis da su posle ew moona pola twilightera presla u team jacob?/
<33

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/2]

Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions