Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Cosmopolitan special (twilight)

+19
twilight's angel
EyB forever
Bella
Twilight_fanpire
edwards_girl
.JoYa.ClearwateR.^^
.MisS.CulleN.
*~Ana Cullen~*
feelin_my_teeth?
Rosie
Vampire_love
Edward's spider-monkey
midnight_sun_girl
♥Bella Cullen♥
The.Cold.One
*ed's own zoxxy*
Bella Swan
Vekica
Edward's love
23 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Poruka [Stranica 3/5]

51Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Sun Mar 01, 2009 3:22 pm

*ed's own zoxxy*

*ed's own zoxxy*
Charming vampire

piše siječanj 2009. nema broja pošto je specijal

52Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Sun Mar 01, 2009 3:57 pm

.JoYa.ClearwateR.^^

.JoYa.ClearwateR.^^
Charming vampire

Hvala ti puno, Zox !

http://robertpattinson1986.forumotion.com/forum.htm

53Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Fri Mar 06, 2009 9:08 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

u novom nemackom bravou ima jedno 12 strana o twililghtu, kao i potpisi roba christen... extra je!!!!!!!!!

54Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Sat Mar 07, 2009 12:07 am

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

edwards_girl (citat):hehe ja se tako kajem sto ne ucim ovaj nemacki kako treba pa ne mogu da procitam u njihovom bravo-u kakve rob devojke voli!Very Happy skontala sam da treba da bude valjda samosvesna (tako moj recnik kaze,mada ne znam sta tacno znaci) i da nikad nije bio zaljubljen a takodje kaze za sebe da je najdosadnija osoba na svetu...meni ne bi bio! Wink
bolje sto ne ucis nemacki u skoli. i ovako ne bi nista znala, veruj mi znam iz iskustva Very Happy

http://www.twilight-serbia.com

55Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Sat Mar 07, 2009 2:45 am

edwards_girl

edwards_girl
Obsessive newbourn

The.Cold.One (citat):
edwards_girl (citat):hehe ja se tako kajem sto ne ucim ovaj nemacki kako treba pa ne mogu da procitam u njihovom bravo-u kakve rob devojke voli!Very Happy skontala sam da treba da bude valjda samosvesna (tako moj recnik kaze,mada ne znam sta tacno znaci) i da nikad nije bio zaljubljen a takodje kaze za sebe da je najdosadnija osoba na svetu...meni ne bi bio! Wink
bolje sto ne ucis nemacki u skoli. i ovako ne bi nista znala, veruj mi znam iz iskustva Very Happy

hehe nisam se dobro izrazila Razz imam ga kao predmet ali sto kazes nista to ne vredi...za skoro 8 god ucenja ne znam recenicu da sklopim! Very Happy

56Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Mon Mar 09, 2009 5:44 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Jel je kupio neko taj specijal????????? ocu ga ja...

57Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Tue Mar 10, 2009 8:24 pm

Bella

Bella
Post thirsty vampire

OMG!
Ja to nisam kupila *dead*

58Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Thu Apr 02, 2009 11:17 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja sam ovaj kupila..
budale-.-

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

59Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Thu Apr 02, 2009 11:24 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

eeeeeeeee blago tebi, ti sve uvek znaš

60Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Thu Apr 02, 2009 11:32 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

STA,SAD CES I TI DA ME PROZIVASH? o bozee .kakav forum kakvi ljudi...-.-

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

61Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Thu Apr 02, 2009 11:46 am

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

Rosie (citat):ja sam ovaj kupila..
budale-.-

ljudi, ljudiiii!!!
MOLIM VAS!!!
Dosta vise!!!
A Rosie ne razumem, budale, smo jel da? Tako mislis? Pa nemoj onda da se cudis sto se drugi ljute!
Resite ovo preko privatnih poruka! I DOSTA SVADJANJA!

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

62Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Thu Apr 02, 2009 11:48 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nisam rekla tebi da si budala jao boze kako svi to pogreshno shvate rekla sam pojedinim osobama koje su mi rekle da lazem za cosmopolitan,kao da ne postoji,i u svadjama uospte necu da ucestvujem tako da necu to da reshavam preko pma neka reshavaju same sta imaju sa sobom.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

63Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Thu Apr 02, 2009 12:05 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

Rosie (citat):nisam rekla tebi da si budala jao boze kako svi to pogreshno shvate rekla sam pojedinim osobama koje su mi rekle da lazem za cosmopolitan,kao da ne postoji,i u svadjama uospte necu da ucestvujem tako da necu to da reshavam preko pma neka reshavaju same sta imaju sa sobom.


ej ne shvataj stvari pogrešno ja te ne prozivam, samo kažem da imaš sreće kad saznaš stvari koje drugi ne znaju....... ja nemam ništa protiv tebe nek ti bude jasno, a i ja ne prozivam nikog prosto nisam taj tip!

64Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Thu Apr 02, 2009 12:11 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ti uvek sve znash,kazi mi zar to i tebi ne bi zvucilo ironicno?
brate,imam srecu sto nadjem to.jer sam isuvishe opsednuta,u svojoj glavi sam nacrtala da sve moram da imam,i nisam rekla da sam ga kupila da bi sad bilo kao axaxa vi nemate ja imam,ja sam u jednom postu rekla da sam nasla na jednoj trafici i tad je pocelo ono prozivanje ja ne znam sta je voo vishe..o boze..
Ok,ali si to rekla bash tako da je bilo ironicno,isto bi ti reagovala da ti je neko isto tako rekao..

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

65Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Thu Apr 02, 2009 1:08 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

onda izvini nisam imala nameru da bude ironično

66Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Thu Apr 02, 2009 1:49 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

sry ti...ma vishe ovde ne znam ko sta prica svi me prozivaju pa ne znam..-.-

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

67Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Thu Apr 02, 2009 1:59 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

ma ništa kuliraj, što se mene tiče sve je ok...........

68Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Thu Apr 02, 2009 2:01 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

jao juce sam pitala prodavce sirom kneza i kod politike da li imaju twilight specijal i svi su me pogledali "o cemu ti pricas?' pogledom.
a onda sam videla jedan casopis u kome ima par postera twilighta i kad sam pitala koliko je, rekao je 690 din. samo sto nisam pala u nesvest... PA TOLIKO JE JEDNA KNJIGA POBOGU!!!!!

69Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Thu Apr 02, 2009 2:03 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

au ušas....................ne verujem, preterali su baš puno

70Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Thu Apr 02, 2009 2:06 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

katastrofa...ok, razumem kad su po 200, 300 dinara, ali skoro 700????? u jbt....

71Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Thu Apr 02, 2009 2:30 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hahahaha kupicu !!! hahahaha kako da ne!!! 700? omg

72Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Thu Apr 02, 2009 5:33 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Twilight Cosmopolitan je jos uvek dostupan u Novom Sadu Smile
Videla sam 2 ili 3 primerka na onom kiosku na glavnom trgu, onom preko puta Foody restorana Smile

http://www.twilight-serbia.com

73Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Thu Apr 02, 2009 7:31 pm

edwards_girl

edwards_girl
Obsessive newbourn

The.Cold.One (citat):Twilight Cosmopolitan je jos uvek dostupan u Novom Sadu Smile
Videla sam 2 ili 3 primerka na onom kiosku na glavnom trgu, onom preko puta Foody restorana Smile
da u ns-u ga svuda ima jos uvek a danas sam videla novi nemacki bravo (koji od twilighta redovno uzimam jer ovaj nas nista ne vredi Razz) ima twilight kalendar svaki mesec na jedan list i na svakom lepa slika tako da se moze iseci i dobiti 12 postera! e jos da sakupim 240din! Very Happy i taj je poskupeo... Sad

74Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Thu Apr 02, 2009 8:54 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

joj gde cu ja da nadjem twilight nemacki:(( onaj nemacki sto sam videla ima puno twilight clanaka a i vredi kupovati jer u nashem bravo se to nikada nece ni videti koliko smo zatucani!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

75Cosmopolitan special (twilight) - Page 3 Empty Re: Cosmopolitan special (twilight) Fri Apr 03, 2009 1:43 am

edwards_girl

edwards_girl
Obsessive newbourn

heh...ja ko budala idem po celom novom sadu i pitam jel imaju twilight specijal i nemacke bravo, bravo girl (a i madjarski su jako dobri) Razz vecina me bledo pogleda al sam nasla na par mesta gde stalno dobijaju i tu kupujem...bankrotiracu koliko sam ih do sad kupila... xD

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/5]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions