Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Kako se pesma Decode odnosi na film???

+33
JeJa
a_n_a
Natty
Miccy_un Angel de Verdad
PcElicA M*A*J*A*
Miss Honey_Bun
_TeX_
MĭŋĴă [l0ve Ed]^^
__ALiCe_CuLLeN__
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Bella Swan
Vampirica*
_NikA_
.JoYa.ClearwateR.^^
>eDwArD's LuLLaBy<
Mala looda vampirusha
.Jacob's.girl.<3.
Bella
Jenny_Cullen
Cullenova
Edward's spider-monkey
mis_ twilight
robertmarina
*~Ana Cullen~*
edwards_girl
Rosie
missmira94
.MisS.CulleN.
The.Cold.One
twilight's angel
Bella's Lullaby
Twilight_fanpire
37 posters

Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Poruka [Stranica 1/6]

1Kako se pesma Decode odnosi na film??? Empty Kako se pesma Decode odnosi na film??? Sat Feb 28, 2009 6:11 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Kako se pesma Decode odnosi na film tj Edvarda i Belu??? kapiram samo neke delove pesme koje se odnose na njih...

Bella's Lullaby

Bella's Lullaby
Young newborn

Joj nemam pojma,ni nije mi neka....Bella's Lullaby je zakon!

http://silhouetteofvisionar.deviantart.com/

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Slazem se!!! Prelepa pasma!!! Very Happy

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

svaki put kad cujem Bella's lullaby meni krenu suze na oci. A sto se tice decode, ima dosta delova koji se odnose na Sumrak kao: My thoughts you can't decode, What kind of mant that you are, if you're man at all...I'll figure out on my own i tako dalje. Smile

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Decode je knjiga u pesmi, tj. Edwardova i Belina prica... postavicu vam prevod pa cete videti Very Happy

http://www.twilight-serbia.com

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

Bella's Lullaby (citat):Joj nemam pojma,ni nije mi neka....Bella's Lullaby je zakon!
respect i meni je :SD:DD:D:D:

missmira94

missmira94
Young newborn

Decode pesma je najbolja pesma na Twilight sound tracku!!!!!!!!!!!i pesma mnogo toga govori o filmu citajte i naucite engleski =):
The truth is hiding in your eyes
And it's hanging on your tongue.
Just boiling in my blood.
But you think that I can't see
What kind of man that you are,
If you're a man at all.
kad sam prvi put gledala Twilight u bioskopu....i posle svih onih tuznih scena...svaki put kad bih pustila tu pesmu i pesmu Roberta Patinsona bih zaplakala!
P.S.ove pesme i pesma od Linking Parka su najbolje pesme Twilighta!!!!!
e da i da li ste znali da ce Jonas Brothers mozda napraviti pesmu za film New MOon?!

8Kako se pesma Decode odnosi na film??? Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Sun Mar 01, 2009 11:30 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

znali smo ali se nadam da nece...decode mi je omiljena za sva vremena non stop mi se vrti u plejeru,ne slusam nista drugo. tuzna je,

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

9Kako se pesma Decode odnosi na film??? Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Sun Mar 01, 2009 11:48 pm

edwards_girl

edwards_girl
Obsessive newbourn

jao valjda nece oni mrzim ih...i ne uklapaju se!

10Kako se pesma Decode odnosi na film??? Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Sun Mar 01, 2009 11:54 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

evo prevoda: Smile

Desifrovanje

Kako mogu da odlucim sta
je dobro,
Kad mi mutis misli
Ne mogu da pobedim
Ti gubis vid
Sve vreme.

Nikada necu imati ono sto je
moje,
Kad uvek zauzimas stranu
Ali ne mozes mi oduzeti
ponos
Ne,ne ovaj put,
ne ovaj put

Kako smo dospeli ovamo?
Nekad sam te tako dobro
poznavala..
Kako smo dospeli ovamo?
Pa,mislim da znam.

Istina se krije u tvojim
ocima,
I visi ti na jeziku,
Kipi u mojoj krvi
Ali ti mislis da ja ne vidim
Kakav si ti covek,
Ako si uopste covek
Pa,saznacu vec
Sama (vicem:Volim te)
Sama (ne mozes mi
desifrovati misli)

Kako smo dospeli ovamo?
Nekad sam te tako dobro
poznavala..
Kako smo dospeli ovamo?
Pa,mislim da znam.

Vidis li sta smo ucinili?
Napravili smo budale od sebe 2x

yeah,yeah.

Kako smo dospeli ovamo?
Nekad sam te tako dobro
poznavala..yeah,yeah
Kako smo dospeli ovamo?
Mislim da znam.
Mislim da znam.

U tebi vidim nesto
moglo bi me ubiti.
Zelim da to bude istina..

11Kako se pesma Decode odnosi na film??? Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Wed Mar 04, 2009 5:55 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Meni su najbolje pesme : Paramore - Decode, Paramore - I Caught Myself, Bella's Lullaby, Rob Pattinson - Let Me Sign i Never think, Blue Foundation - Eyes On Fire, Muse - Supermassive Black Hole,... Ma sve su dobre!!! Smile A Decode je medju najboljim Smile

12Kako se pesma Decode odnosi na film??? Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Fri Mar 06, 2009 3:19 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ja obozavam Decode ali se pesma odnosi na neku svadju(neki delovi se odnose i na film)!!!
Postoje dve vrste Bella's lullaby...jel zna neko koja je prava???

13Kako se pesma Decode odnosi na film??? Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Fri Mar 06, 2009 3:53 pm

mis_ twilight

mis_ twilight
Post thirsty vampire

Prava bella lullabay je 12 pesma u soundtracku i pise Carter Burwell - Bella's lullabay a pored druge verzije pise isto to samo remix....

Remix pocinje sa Edwardovim recima : Are you afraid.... i jos nekim isecima iz filma a u originalu toga nema.... original je instrumental

Imam ceo soundtrack iz filma... sve su mi pesme super...

14Kako se pesma Decode odnosi na film??? Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Fri Mar 06, 2009 8:58 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

twilight's angel (citat):svaki put kad cujem Bella's lullaby meni krenu suze na oci. A sto se tice decode, ima dosta delova koji se odnose na Sumrak kao: My thoughts you can't decode, What kind of mant that you are, if you're man at all...I'll figure out on my own i tako dalje. Smile

i ja isto, mukica mala....... a za decode, pa valjda je to........

15Kako se pesma Decode odnosi na film??? Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Sat Mar 07, 2009 3:41 pm

Cullenova

Cullenova
Young newborn

decode je jednostavno receno-THEBEST

http://twilightsrbija.vampire-legend.com

16Kako se pesma Decode odnosi na film??? Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Sat Mar 07, 2009 6:57 pm

Jenny_Cullen

Jenny_Cullen
Young newborn

diwan song...

17Kako se pesma Decode odnosi na film??? Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Mon Mar 09, 2009 8:41 pm

Bella

Bella
Post thirsty vampire

Decode je STRAVA *blago recheno* pesma <333333333333333333333
Obozavam je!
A Hayley EXTRA pewa <333

18Kako se pesma Decode odnosi na film??? Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Tue Mar 10, 2009 10:37 pm

Cullenova

Cullenova
Young newborn

meni je pored lady gaginog love game postala omiljena pesma

http://twilightsrbija.vampire-legend.com

19Kako se pesma Decode odnosi na film??? Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Thu Mar 12, 2009 9:09 pm

.Jacob's.girl.<3.

.Jacob's.girl.<3.
Young newborn

Bella's lullaby i Eyes On Fire najviše volim... Da li neko može da mi kaže gde se u Bg-u može kupiti soundtrack orginal? I wAnT iT!!!<3

http://u-lj-k-n-k-d-d-n-s-s.piczo.com

20Kako se pesma Decode odnosi na film??? Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Thu Mar 12, 2009 9:48 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

ako cemo iskreno mene decode nije nesto odusevila...

21Kako se pesma Decode odnosi na film??? Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Thu Mar 12, 2009 10:03 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

jao ja sam odusevljena pesmod decode ... pesma je soooper a spot je josh bolji ....... ........................Jacob's.girl.<3. mozes da narucis preko neta ......

22Kako se pesma Decode odnosi na film??? Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Thu Mar 12, 2009 11:02 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

mislim da bas dobro ide uz knjigu i film!!!!!!!!!! Extra je!!!!!!! Smile

23Kako se pesma Decode odnosi na film??? Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Fri Mar 13, 2009 1:33 am

mis_ twilight

mis_ twilight
Post thirsty vampire

Ma sve su extra uklopili....

24Kako se pesma Decode odnosi na film??? Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Fri Mar 13, 2009 9:33 pm

Bella

Bella
Post thirsty vampire

stvarno moze da se naruchi preko neta????

25Kako se pesma Decode odnosi na film??? Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Sat Mar 14, 2009 2:38 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

trebalo bi da moze ....... cula sam da je jedna devojka ili kupila ili skinula preko ptiraterije ............

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/6]

Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions