Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE!

+21
PcElicA M*A*J*A*
Leptiric
**Anchi96**
Edward's spider-monkey
emmett's girl
MĭŋĴă [l0ve Ed]^^
*Edward's girlfriend*
tammy cullen
I L0vE EdWaRd***
*ed's own zoxxy*
Twilight_fanpire
.MisS.CulleN.
midnight_sun_girl
feelin_my_teeth?
edwards_girl
mis_ twilight
_NikA_
Jenny_Cullen
Nymphadora Cullen
>eDwArD's LuLLaBy<
The.Cold.One
25 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Poruka [Stranica 3/4]

51BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Mon May 04, 2009 6:32 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

e a ni prosle godine na evroviziji nismo sijali pesma je bila dobra e ali kakva je ono scenografija bila,stanu oni u nosnjama promene mesta na svakih 30 sekundi i to je to!!

52BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Mon May 04, 2009 8:02 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

pa naravno...28 000 glasova!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

53BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Mon May 04, 2009 8:05 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe, pa da nije bilo zirija, ot bend bi 100% pobedio!!!!

54BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Mon May 04, 2009 8:47 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

Edward's spider-monkey (citat):xexe, pa da nije bilo zirija, ot bend bi 100% pobedio!!!!

sta da ti kazem!naravno da se slazem!

55BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Mon May 04, 2009 8:55 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

pa sta ces.... al opet... i ona voditeljka, jovana... uh, sto me ona nervira!!!

56BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Mon May 04, 2009 11:34 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

meni je potpuna misterija kako je onaj pobedio.....msm nzn koji djavo smo i imali glasanje publike kada je glas zirija pobedio ma KOLIKA razilka u glasovima bila

57BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Mon May 04, 2009 11:40 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ma ziri.... namestemo bre!!!!

58BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Tue May 05, 2009 3:41 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

naravno da je nameshteno...zeljko je pisao pesmu konu...a i marko kon je tamo neki glavni tekstopisac za narodnjake...fujjj

59BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Tue May 05, 2009 3:42 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ma kao da je bitno..evrovizija je ionako jadnija iz godine u godinu... tamo je muzika na poslednjem mestu!

60BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Tue May 05, 2009 3:51 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

[quote="_GaGa_92"]ma kao da je bitno..evrovizija je ionako jadnija iz godine u godinu... tamo je muzika na poslednjem mestu![/quote

istina ima katkad i nesto normalno ali kako je beovizija krenula....mogu vec da zamislim evroviziju.....

61BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Tue May 05, 2009 4:01 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa,da ali retko..a i sve te pesme traju deset dana i posle toga se zaborave..

62BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Tue May 05, 2009 4:12 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

da ili bude npr. jedna dobra pesma i ona se peva iznova i iznova.....uvek je tako i onda se sve pamti po toj JEDNOJ pesmi

63BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Tue May 05, 2009 4:14 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

ovogodishnja beovizija ce se pamtiti po ot bendu...a evrovizija po najvecem blamiranju srbije ikada!!!

64BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Tue May 05, 2009 4:43 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

to ti je dobra!!!
a sigurno hoce, marko konj i onaj debil pored njega imaju da pozele u zemlju da propadnu!!!

65BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Tue May 05, 2009 4:44 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

Edward's spider-monkey (citat):to ti je dobra!!!
a sigurno hoce, marko konj i onaj debil pored njega imaju da pozele u zemlju da propadnu!!!

ako ima boga........

66BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Tue May 05, 2009 5:50 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

i ima!!! a ako nema boga, onda ima bar vampira!!! nek ih pokolju pre beovizije, pa da saljemo drugoplasirane

67BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Tue May 05, 2009 6:11 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

hahahaha...moze...zovi jaspera njemu je trenutno najlakshe ...njama,njama...ima da jedu marka kon nedelju dana...hehe

68BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Tue May 05, 2009 6:12 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

*piju krv ustvari(mushkarac ima prosechno 6 l krvi a marko kon 16 hehe)

debeo,deblji MARKO KON!!!!!!!!!XD

69BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Tue May 05, 2009 6:13 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe... moze... mukica moja.... gladovao.... sad ce da se najede cele nase ekipe za evroviziju!!!!
moze i zeljka joksimovica!!!

70BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Tue May 05, 2009 8:25 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

hehehe vi planirate ozbiljan pokolj ako moze ja cu da budem terorista!!!!

71BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Tue May 05, 2009 11:01 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

i ja se prikljucujem,mada ne bi da uskracujem hranu jasperu...

72BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Tue May 05, 2009 11:13 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

vi to prizivate mog Jazza?? i zovete ga mukicom bez mog prisustva?? ha? ccc
al svejedno, jasper i ja se odazivamo na vase molbe i dolazimo da vas spasemo blama.. za moskvu krecemo sutra Very Happy

http://www.twilight-serbia.com

73BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Tue May 05, 2009 11:16 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ma idemo odmah...svi!

74BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Wed May 06, 2009 12:10 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ocu i ja!!! msm da gledam pokolj, mozda jasper oce i mene da ugrize!!!

75BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 3 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Wed May 06, 2009 1:24 am

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

Edward's spider-monkey (citat):xexe... moze... mukica moja.... gladovao.... sad ce da se najede cele nase ekipe za evroviziju!!!!
moze i zeljka joksimovica!!!
nemoj mi zeljka on mi je bio omiljeni pevac kad sam bila klinka Smile

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/4]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions