Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Volim vampire, ali one dobre

+6
mis_ twilight
feelin_my_teeth?
.JoYa.ClearwateR.^^
Bella
Skywalker
Mika
10 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Volim vampire, ali one dobre Empty Volim vampire, ali one dobre Tue Mar 10, 2009 7:03 pm

Mika


Young newborn

Zdravo svima , ja sam Milica.... Drago mi je da sam sa vama!!! I love you

2Volim vampire, ali one dobre Empty Re: Volim vampire, ali one dobre Tue Mar 10, 2009 7:05 pm

Skywalker

Skywalker
Obsessive newbourn

welcomee... Very Happy Very Happy Very Happy

3Volim vampire, ali one dobre Empty Re: Volim vampire, ali one dobre Tue Mar 10, 2009 7:17 pm

Bella

Bella
Post thirsty vampire

Welcome ^^
Mislish na Cullenove?

4Volim vampire, ali one dobre Empty Re: Volim vampire, ali one dobre Tue Mar 10, 2009 8:08 pm

Mika


Young newborn

da , na njih

5Volim vampire, ali one dobre Empty Re: Volim vampire, ali one dobre Tue Mar 10, 2009 8:55 pm

.JoYa.ClearwateR.^^

.JoYa.ClearwateR.^^
Charming vampire

Volim vampire, ali one dobre 216157
Volim vampire, ali one dobre 848165
Btw ja sam Jovana...Smile

http://robertpattinson1986.forumotion.com/forum.htm

6Volim vampire, ali one dobre Empty Re: Volim vampire, ali one dobre Tue Mar 10, 2009 9:39 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

WelCome!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja sam Nina!

UZIVAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
xD

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

7Volim vampire, ali one dobre Empty Re: Volim vampire, ali one dobre Tue Mar 10, 2009 11:16 pm

Bella

Bella
Post thirsty vampire

Mika (citat):da , na njih
ooh super
tako i treba xD

8Volim vampire, ali one dobre Empty Re: Volim vampire, ali one dobre Tue Mar 10, 2009 11:23 pm

mis_ twilight

mis_ twilight
Post thirsty vampire

Dobro dosla medju jos ljubitelja dobrih vampira.... Caleln's rules...

9Volim vampire, ali one dobre Empty Re: Volim vampire, ali one dobre Wed Mar 11, 2009 4:14 am

Mika


Young newborn

Hvala vam svima na lepoj dobrodoslici.... vidim ,ima vas dosta na forumu, zanima me kada ste osnovali ovaj forum? bas je super sto postoji i u srbiji , sto znaci da je i ovde dobro prihvacen film i naravno glumci Very Happy Ja sam trenutno na jos nekim forumima i pratim svuda sta se desava... obavestavacu vas o svemu sto saznam novo....

Inace je Rob nedavno izjavio za Natalie Portman da ga fascinira njegovom lepotom....
evo vam tekst a i link do tog sajta ... Volim vampire, ali one dobre 552763


Robert Pattinson: 'I Couldn't Live Without Music'
22-year-old Brit says music is an important part of his life
By Samantha Chang

Twilight star Robert Pattinson has become an overnight celebrity since starring as the alluring Edward Cullen in the hit vampire romance.

Adding to Rob's own mystique is the fact that the actor has not been seen publicly since Dec. 22, when he jetted to London for the Christmas holidays. But his absence has only made his legions of young fans even fonder of him.

Fortunately for them, international media interviews have recently been released providing some interesting insights into the British heartthrob's introspective personality. In a new interview with Quebec's Le Samedi magazine, Pattinson, 22, discusses what drew him to the Edward Cullen character, what he finds appealing in the opposite sex and his enduring love of music.

Pattinson, who sounds like a bit of a contrarian, says he was drawn to Edward because of the brooding vampire's fringe status. "Outsiders are always seductive, or at least fascinating," he says. "You can see why they're alone and can't integrate themselves into groups."

Ironically, Twi—which began as a teen cult phenomenon—has mushroomed into full-blown mainstream popularity. So far, the tiny indie flick has grossed an astonishing $284 million worldwide since its Nov. 21 U.S. release.

A sequel, New Moon (2009), will begin shooting in March, and will be filmed back-to-back with Eclipse (2010), the third installment in the best-selling Twilight book series.

As previously reported, the self-deprecating Pattinson initially was intimidated by the idea of playing Edward, who is described as unspeakably beautiful—an Adonis. "I really liked Edward's personality but I asked myself if I was indeed the right actor for the role," Rob recounts. "He is described as being a rare beauty, and that's not what I see in my mirror every morning."

Despite his global popularity, Pattinson says he is unattached at the moment. "Je suis toujours célibataire," he says. [I'm still single]. But what does he find attractive? "Like everyone else, I'm attracted to girls who have a head on their shoulders. The other day I was watching 30 Rock and I was charmed by the quirky Tina Fey," says Rob. "Rarely have I seen a woman so sexy."

But Rob has other celebrity crushes as well. "I'm not immune to the sex appeal of the three Jessicas (Simpson, Alba and Biel). And I'm really fascinated by the grace and beauty of Natalie Portman."

Pattinson—who says he was once infatuated with actresses Patricia Arquette, Elizabeth Shue and Dana Delaney (all age 40 or older)—likes all types of women. "Age matters little to me, and as I said before, I don't have a specific type," he says.

But Pattinson's true love is music. When asked what career path he would've chosen had he not become an actor, Rob is unequivocal in his reply. "I would've become a pianist," he says. "I play three instruments, I sing and I write songs."

Indeed, Pattinson, who wrote two songs on the Twi soundtrack, is intoxicated by music. "I always say that if acting is my first love, music would've been my Plan B for becoming famous," he says. "That may sound a bit pretentious, but it's true. Music occupies a very important place in my life. I couldn't live without music."

http://teamsugar.com/group/2093186/blog/2749287

10Volim vampire, ali one dobre Empty Re: Volim vampire, ali one dobre Wed Mar 11, 2009 4:17 am

Mika


Young newborn

.DaRk.VaMp.LaDy. (citat):Volim vampire, ali one dobre 216157
Volim vampire, ali one dobre 848165
Btw ja sam Jovana...Smile


drago mi je Jovana Smile Volim vampire, ali one dobre 343977 nadam se da cemo se svi dobro slagati , i naravno druziti i razmenjivati informacije flower

11Volim vampire, ali one dobre Empty Re: Volim vampire, ali one dobre Wed Mar 11, 2009 4:21 am

Mika


Young newborn

mis_ twilight (citat):Dobro dosla medju jos ljubitelja dobrih vampira.... Caleln's rules...

hvala ,hvala
bolje vas nasla

Volim vampire, ali one dobre 481492

12Volim vampire, ali one dobre Empty Re: Volim vampire, ali one dobre Wed Mar 11, 2009 4:24 am

Mika


Young newborn

feelin_my_teeth? (citat):WelCome!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja sam Nina!

UZIVAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
xD


hvala Nina, drago mi je sto si mi pozelela dobrodoslicu.
Super je sto sam i tebe upoznala Wink

13Volim vampire, ali one dobre Empty Re: Volim vampire, ali one dobre Wed Mar 11, 2009 1:09 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

welcome, ja sam Mima, administrator Smile) drago mi je da si dosla i nadam se da ce ti biti lepo sa nama Smile
forum smo osnovali negde krajem oktobra,pocetkom novembra Very Happy

http://www.twilight-serbia.com

14Volim vampire, ali one dobre Empty Re: Volim vampire, ali one dobre Wed Mar 11, 2009 11:08 pm

Mika


Young newborn

The.Cold.One (citat):welcome, ja sam Mima, administrator Smile) drago mi je da si dosla i nadam se da ce ti biti lepo sa nama Smile
forum smo osnovali negde krajem oktobra,pocetkom novembra Very Happy

Naravno da ce mi biti lepo sa vama , i jos ce mi biti lepse dok budemo razmenjivali informacije What a Face

15Volim vampire, ali one dobre Empty Re: Volim vampire, ali one dobre Thu Mar 12, 2009 4:32 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

welcome Mika... ja sam Brana i zelim ti lep provod na forumu... Very Happy

16Volim vampire, ali one dobre Empty Re: Volim vampire, ali one dobre Thu Mar 12, 2009 5:24 pm

Bella Swan

Bella Swan
Obsessive newbourn

Welcooomeeee inache to ne trebash da postawljash owde ima odredjena tema za te stwari xDD

Btw i'm sladjaaaaa Razz

http://www.twilightgirls.twilight-vampire.com

17Volim vampire, ali one dobre Empty Re: Volim vampire, ali one dobre Thu Mar 12, 2009 6:09 pm

Mika


Young newborn

midnight_sun_girl (citat):welcome Mika... ja sam Brana i zelim ti lep provod na forumu... Very Happy

cao Brano, hvala , super mi je ovde.. bounce

18Volim vampire, ali one dobre Empty Re: Volim vampire, ali one dobre Thu Mar 12, 2009 6:11 pm

Mika


Young newborn

Bella Swan (citat):Welcooomeeee inache to ne trebash da postawljash owde ima odredjena tema za te stwari xDD

Btw i'm sladjaaaaa Razz


ok, izvinjavam se , jos sam nova ovde....
nisam imala pno vremena da razgledam... ali obecavam da cu uskoro... cat

19Volim vampire, ali one dobre Empty Re: Volim vampire, ali one dobre Thu Mar 12, 2009 8:34 pm

.Jacob's.girl.<3.

.Jacob's.girl.<3.
Young newborn

Hah, volim vampire, ali one dobre... (: Danas, dok sam pričala sa drugaricom o četvrtom delu Twilighta, kako Bella mora da se suzdržava, ona je rekla "A što da ne pijem ljudsku krv, vampir sam, zar ne?". Ja sam se zapanjila (zamisli da Andrea postane vampir i ubije me -.-) i rekla da bih ja bila DOBAR VAMPIR! Like Cullens<3

http://u-lj-k-n-k-d-d-n-s-s.piczo.com

20Volim vampire, ali one dobre Empty Re: Volim vampire, ali one dobre Fri Mar 13, 2009 1:29 am

mis_ twilight

mis_ twilight
Post thirsty vampire

ha ha ha.... i ja ne bih mogla da popijem ljudsku krv.....

21Volim vampire, ali one dobre Empty Re: Volim vampire, ali one dobre Fri Mar 13, 2009 4:30 pm

Mika


Young newborn

cekaj , cekaj ... ko je Andrea?

p.s. - ni ja ne bih mogla da pijem ljudsku krv, ali da budem vampir to bih mogla
nikakvih problema nema affraid

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | Cinema, Movies | Twilight | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions