Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Sta mislite o narodnjacima???

+23
nikky133
*ed's own zoxxy*
mandrea94
Rosie
The.Cold.One
Mr. Lavigne
MĭŋĴă [l0ve Ed]^^
*Edward's girlfriend*
edwards_girl
__ALiCe_CuLLeN__
Mala looda vampirusha
_Storm_
mis_ twilight
.MisS.CulleN.
Isabell
tammy cullen
Bestet
Bella
>eDwArD's LuLLaBy<
Natty
feelin_my_teeth?
Nymphadora Cullen
Twilight_fanpire
27 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/3]

26Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Tue Mar 24, 2009 12:40 pm

_Storm_

_Storm_
Young newborn

tako je ljudi!!! samo napred

27Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Fri Mar 27, 2009 6:07 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

ne volim da ih i ne bi ih nikad slusala.ali nemam nista protiv kad neko slusa niti osudjujem te ljude jer dosra mojih dobrih drugarica slusa,o ukusima se ne raspravlja,...

28Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Mon Mar 30, 2009 12:12 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ma samo zaglupljuju ljude...msm oni su vec glupi ako ih slusaju...xD

29Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Mon Mar 30, 2009 11:56 pm

MĭŋĴă [l0ve Ed]^^


Young newborn

khm......sta sada reci....xexe
pa ja ih ne slusam....ima onih koji su bogati imaju sve,ali samo nemaju talenat za pevanje...
tako da mi se uopste ne svidjaju.. sigurno znate ono:
NE SLUSAJ NARODNJAKE UMRI PRIRODNOM SMRCU..!! xD

30Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Thu Apr 02, 2009 3:04 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hahahaha slazem se!!

Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 2317_s10

Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Mhm10

Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Okoigr10

31Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Thu Apr 02, 2009 3:10 pm

Mr. Lavigne

Mr. Lavigne
Young newborn

http://www.sendspace.com/file/rkx1dl

Ko voli narodnjake bolje da ne downloaduje. Ko ih mrzi... samo napred. Preslusajte misljenje jedne devojcice...

http://www.avrilbalkan.tk

32Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Thu Apr 02, 2009 6:48 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

znam za to...hahahaha

33Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Fri Apr 03, 2009 1:19 am

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

sta je to??

ja ne znam kako svoj stav da objasnim...organsko nepodnosenje? neverovatno mi je da moze da postoji osoba tj. osobe koje ce da stvaraju nesto poput onoga sto stvara grand produkcija i slicni. one njihove face, nacin oblacenja, ponasanja, tekstovi njihovih pesama.... jos manje mogu da shvatim osobe koje ih vole, slusaju, podrzavaju, koje sami sebe nazivaju fanovima granda... OME! truju nas zestoko...pogotovo malenu i bezazlenu decicu koja u osnovnu skolu idu i pevuse istant hit seke aleksic, neke "ribe" koja peva o gacama, brusu i slicno...
kuda ovaj nas svet ide....bas zalosno...

http://www.twilight-serbia.com

34Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Fri Apr 03, 2009 1:23 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ma kakvi bre ko to podnosi o boze.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

35Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Fri Apr 03, 2009 1:31 am

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

ja se trudim da ne komentarisem ima ljudi koji vole,ja ne podnosim,al ae ko voli neka mu,...

36Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Fri Apr 03, 2009 2:00 am

edwards_girl

edwards_girl
Obsessive newbourn

jao al najjace mi je kad kazu da se samo uz narodnu muziku moze igrati pa se zato svuda pusta....ja to ne mogu i ne shvatam...zbog njih i ne izlazim vise! Razz gde ne pustaju to tamo tuce tehno! stvarno strasno... Sad

37Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Fri Apr 03, 2009 9:43 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

postoji podnoshljiv tehno zaista a bolje tehno nego ovo...axax samo se uz to moze igrati ma daaaaa..ja kazem da moze uz punk rock i metal pa ovi narodnjaci kazu da sam luda xD ma...ovo je anja o narodnjacima/? AXaxaxa,to dete je extra LEP CEPELIN XD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

38Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Fri Apr 03, 2009 11:04 am

tammy cullen

tammy cullen
Obsessive newbourn

edwards_girl (citat):jao al najjace mi je kad kazu da se samo uz narodnu muziku moze igrati pa se zato svuda pusta....ja to ne mogu i ne shvatam...zbog njih i ne izlazim vise! Razz gde ne pustaju to tamo tuce tehno! stvarno strasno... Sad


ja bas volim da izlazim na mesta gde se pustaju tehno stvari I love you
a inace mogu da slusam skoro sve muzicke pravce, ali narodnjake NE!....

39Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Fri Apr 03, 2009 11:32 am

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

tammy cullen (citat):
edwards_girl (citat):jao al najjace mi je kad kazu da se samo uz narodnu muziku moze igrati pa se zato svuda pusta....ja to ne mogu i ne shvatam...zbog njih i ne izlazim vise! Razz gde ne pustaju to tamo tuce tehno! stvarno strasno... Sad


ja bas volim da izlazim na mesta gde se pustaju tehno stvari I love you
a inace mogu da slusam skoro sve muzicke pravce, ali narodnjake NE!....

Agree! Agree! lol!

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

40Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Fri Apr 03, 2009 1:16 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

ja ne volim ni tehno a u diskotekama se najcesce pusta ono prvo narodnjaci pa tehno zbog toga ni ne izlazim na takva mesta,...

41Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Sat Apr 04, 2009 5:38 pm

mandrea94

mandrea94
Obsessive newbourn

mrzim narodnjake !
ne slusam ih...

http://www.twitter.com/mandrea94

42Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Tue Apr 07, 2009 8:32 pm

*ed's own zoxxy*

*ed's own zoxxy*
Charming vampire

The.Cold.One (citat):sta je to??

ja ne znam kako svoj stav da objasnim...organsko nepodnosenje? neverovatno mi je da moze da postoji osoba tj. osobe koje ce da stvaraju nesto poput onoga sto stvara grand produkcija i slicni. one njihove face, nacin oblacenja, ponasanja, tekstovi njihovih pesama.... jos manje mogu da shvatim osobe koje ih vole, slusaju, podrzavaju, koje sami sebe nazivaju fanovima granda... OME! truju nas zestoko...pogotovo malenu i bezazlenu decicu koja u osnovnu skolu idu i pevuse istant hit seke aleksic, neke "ribe" koja peva o gacama, brusu i slicno...
kuda ovaj nas svet ide....bas zalosno...

i agree u potpunosti...Very Happy

43Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Tue Apr 07, 2009 8:39 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ovo samo srbi mogu da izmisle xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

44Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Tue Apr 07, 2009 8:58 pm

nikky133

nikky133
Unstoppable vampire

ugh!!....koja tema ...muka mi je od njih....ali gde se god okrenem sve neki seljaci ...milim ono idu gradom i upale tamo nekog na telefonu,mislil ono...jbt., a gradom ne smem da prosetam...odvrnu tamo neku glupacu do daske ,da povratis....HELP!

45Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Tue Apr 07, 2009 10:36 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Hahaha nema tu pomoci,to ti je kako zaraza...xD

46Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Tue Apr 07, 2009 11:06 pm

Miss Honey_Bun

Miss Honey_Bun
Young newborn

crknite narodnjaci,NECU DA BUDEM KAO VI.ua,stoko.
xD
da,to je moj stav,i mislim da bi anja bila meni odlicna drugarica. xD
ali ozbiljno sad...ja ne shvatam ljude koji idu u onaj studio da se snima grand i sede kao publika.msm,kad ih vidim kako tapsu,samo sto ne pocn uda balava,ali bukvalno,oci im se cakle kao da gledaju svoje idole,ili ne znam sta.. :S

pre neko vece,ja otisla kod bake i deke da vidim sta rade,i oni uzeli da gledaju one zvezde granda.i kaze onaj seljak popovic da ne razume zasto ljudi koji ne vole grand i stalno ga pljuju,hoce da ga smaknu,ovo ono,a oni kao iz granda nista ne govore,kao zadrzavaju svoje misljenje za sebe.a zasto?pa da bi ispali zrtve.

verujte mi,to je sve jedna velika mafija.neko mi je rekao da 4ina para iz granda snabdeva one politiare iz skupstine sto se ponasaju kao zivotinje u zooloskom vrtu,ako bas tako moram da se izrazim. -_-

srbija ce jednom reci ne!kada?to niko ne zna.ali hoce.
o boze,ne mogu vise ni da slusam muziku koju zelim u sopstvenoj zemlji,i posle se svi cude zasto nas svi toliko mrze,zasto ovo,zasto ono!to je zato sto ne postujemo tudja misljena i cinjenica je da smo seljacki narod. -_-

47Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Tue Apr 07, 2009 11:09 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

ja msm da oni obijaju pare za to sto sede kao publika jer npr ispred kuce vb kad su isli neki nzm davali su im pare

48Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Tue Apr 07, 2009 11:14 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

e potpuno se slazem!!!!!!!!!!!! a to da smo seljacki narod dokazuje beovizija i pesma cipela koja ce nas predstavljati.... koja spada u kategoriju malo ""manje"" seljackih pesama iz granda!!!! Ma sve je to jedna velika prevara napravljena da nam uzima pare!!!!!!!

49Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Sat Apr 11, 2009 5:20 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Naravno,grand samo to iz hoce-PARE!!!

50Sta mislite o narodnjacima??? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o narodnjacima??? Sun Apr 12, 2009 10:27 am

Skywalker

Skywalker
Obsessive newbourn

E da se i ja izjasnim (danas mi se bas iznosi moje misljenje Very Happy)..
Narodnjake ne podnosim organski ni psihicki, ne mogu da shvatim ljude koji mogu za neku njihovu pesmu da kazu ,,pa sta? bas je dobra,, ili na zurkama kad kazu ,,pa neces plesati uz stranu muziku,, (iako ima mnoooogoo dobrih stranih pesama uz koje se moze plesati, neke od njih su poglupe, ali bar nisu narodnjaci). Da, znam neke narodnjake (ugl one koji se pustaju na zurkama),, ali da ja, kad sam sama i kad mogu da slusam sta ja hocu, pustim narodnjake-pa pre bi se ubila nego to uradila!
Ne mogu da razumem i shvatim ljude koji ih vole, i ne verujem da cu ikad moci.

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions