Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Twilight Converse

+44
little_vampire
Cullenka.x3.Edward
sweet_edvard's_girl
aliiice
yozza{fairy}
alice the best
midnight_sun_girl
bella swon
Immortal
*~Ana Cullen~*
.jekili.
*Twilight*Princess*
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
Jessica*
Leptiric
Twilight_girl
**Anchi96**
PcElicA M*A*J*A*
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
m...ue
.MisS.CulleN.
Twilight_fanpire
~*Edward's Bella*~
EyB forever
aleksandra94
Twilight girl :)
Mala looda vampirusha
robertmarina
feelin_my_teeth?
Rosie
twilight's angel
I L0vE EdWaRd***
^my.love-Cullen.boy^
Isabell
Mrs. Cullen
Nymphadora Cullen
Bella
Natty
*Edward's girlfriend*
>eDwArD's LuLLaBy<
_NikA_
mandrea94
48 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Poruka [Stranica 8/9]

176Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Fri Jun 26, 2009 10:24 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

nego sta su xDD ali ipak je klasika(crne obicne) meni najbolja...

177Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Sat Jun 27, 2009 12:32 am

vampiRka.

vampiRka.
Young newborn

^ I meni isto :] najvise volim klasicne crne...

178Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Sun Jun 28, 2009 8:01 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Ja ipak vise volim neke neobicne,nesto sareno ili bele... Very Happy Ili tw-starke Very Happy

179Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Sun Jun 28, 2009 9:29 pm

Ichy

Ichy
Young newborn

Bas su super!!!
Kod nas ce se pojaviti taman kad Twilight ne bude vise toliko popularan...

180Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Sun Jun 28, 2009 11:28 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

twilight ce medju pravim fanovima uvek biti popularan!!!

181Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Tue Jun 30, 2009 10:20 pm

Guest


Gost

ljudi, a mogli bi da stvaljaju print na pravim sarkama, msm kao shto ima ac/dc, msm skocila bi im prodaja na (neam pojma)%...

182Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Wed Jul 01, 2009 12:56 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa mogli bi,ali su mnogo pametni....

183Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Wed Jul 01, 2009 1:24 am

Guest


Gost

Ali stvarno

184Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Wed Jul 01, 2009 1:36 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Da,i stavljaju nesto,ja sam videla da ima ac/dc i ucinilo mi se da ima rolling stones,nisam sigurna Smile Al to bi im povecalo zaradu sigurno...

185Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Fri Jul 03, 2009 3:56 am

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ne da bi im povecalo zaradu...ih....mogli bi da otvore po celom svetu onda shopove...hehehe....msm sta bih ja dala da imam te patikeee...

http://ninasource.forumsr.com

186Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Sat Jul 04, 2009 11:03 am

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Takodje........ja sam zaljubljena u owe starke.....a inace wise wolim da nosim neke neobicne...sarene...nego obicne...a za oslikawanje su po meni narawno najbolje klasicne crne ili bele....!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

187Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Tue Jul 07, 2009 9:48 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

PcElicA M*A*J*A* (citat):Takodje........ja sam zaljubljena u owe starke.....a inace wise wolim da nosim neke neobicne...sarene...nego obicne...a za oslikawanje su po meni narawno najbolje klasicne crne ili bele....!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

Potpisujem Razz

188Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Wed Jul 08, 2009 12:22 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

e danas sam bila u converse radnji i sad, ja se pravim pametna, i pitam ih da li ce dobiti uskoro twilight starke. i kazu oni kao trebalo bi da nam uskoro stigne. i pitam ja koliko ce kostati, i kaze ova, pa ako ac/dc kostaju 5000 ne verujem da ce ove biti skuplje.

ljudi, pa to jos uopste nije u prodaji u americi, a ova vamo hoce da mi proda???????

189Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Wed Jul 08, 2009 1:54 am

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hahahahahahahaha jesi carica....ma svasta ljudi izmisljaju....a ko ce znati mozda ih i ima u prodaji....e al si carica,citiram:"Ja se pravim pametna" extra

http://ninasource.forumsr.com

190Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Wed Jul 08, 2009 1:57 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

koliko ja znam (a stvarno se trudim da znam xD), jos uvek ih nema. samo onaj lik sto ih slika. a nasla ova prodavachica mene, okorelog twilightera da pravi pametnom...hahaha...jadni oni ljudi koji su joj poverovali! xD

191Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Wed Jul 08, 2009 2:05 am

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

okorelog twilightera hahahaha xD....istina ziva!!!!pa neki sada jadni tako cekaju patike...a jbg....mislim da bi im se vise isplatilo da su printovali twilight nego ac/dc

http://ninasource.forumsr.com

192Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Wed Jul 08, 2009 2:08 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

naravno da bi....boze budaletine....ahha, pa zena samo da je bacila pogled na moj fon (koji mi je bio u ruci, na veoma vidljivom mestu), videla bi s kim ima posla...i ne bi ni pokusala da mi proda tu prichu.

193Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Wed Jul 08, 2009 1:57 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Stvarno bi neki sve uradili samo da prodaju stvari ili da te navedu u prodavnicu Razz

194Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Wed Jul 08, 2009 2:20 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa nego shta bi..tako su dosadni..pravi leshinari.

195Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Wed Jul 08, 2009 2:45 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

e al ja to ne bih ni uradila da nisu u toj istoj radnji prodali tu prichu mojoj drugarica par dana pre nego sto sam ja to uradila. a ta drugarica je novi twilighter i odmah je poverovala u prichu. kako se razocharala kad je saznala istinu....

196Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Wed Jul 08, 2009 8:07 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

al zato tebe nisu lako navukli na tu pricu xD

197Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Wed Jul 08, 2009 8:32 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hahaha. novi twilighter trazi twi starke. meni je to podlo.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

198Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Thu Jul 09, 2009 1:41 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hahahha....sta ces ljubavi...novi twilighteri chesto misle da vishe vole twilight od starih twilightera...

199Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Thu Jul 09, 2009 9:05 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

Sto naravno nije tacno...

200Twilight Converse - Page 8 Empty Re: Twilight Converse Thu Jul 09, 2009 9:09 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

Pa naravno da nije...

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 8/9]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions