Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Vampires in Boston

+11
~*Edward's Bella*~
EyB forever
.MisS.CulleN.
Isabell
^my.love-Cullen.boy^
Bella
>eDwArD's LuLLaBy<
*Edward's girlfriend*
Mala looda vampirusha
twilight's angel
Rosie
15 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Poruka [Stranica 3/5]

51Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Mon Mar 30, 2009 8:46 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nisi starija od mene,pishe ti da imash 17 godina. i pricam za sva derista koja su me napala da lazem za cosmopolitan.,boze nisam videla nesto ovako u zivotu..znaci strashno..oa cosmopolitan je bio svuda na kiscima januara i februara .pa se ocito prodao sta ti mislish to je twilight. i samo sam jedan nasla na jednoj trafici nije bilo na drugim nigde-.- gde sam gledala po celom gradu i nsu i bgu. o boze -.-
hmm twilight angel,kosta 200..nije skup,ali jeste mali al to nije bitno! xD i hvala veri mach za rodjendan:)<3

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

52Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Mon Mar 30, 2009 8:57 pm

^my.love-Cullen.boy^

^my.love-Cullen.boy^
Obsessive newbourn

hmmm...ti si koliko znam 92,a ja 91 tako da jesam starija....Very Happy
ok samo kazem sta s rekla ,ne moras da se pravdas opusteno....Very Happy


Vampires in Boston - Page 3 Wallpa30

53Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Mon Mar 30, 2009 10:07 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Kako god jedna godina ne cini ama nikakvu razliku u tome ko je zreo a ko ne..i nemoj da mi kazes da ni sama nisi primetila kako se ponasaju pojedina deca ove na forumu>? i uopste se ne oravdam nego necu da mi neke klinke pricaju da lazem kad nisu u stanju prvo da provere ovo sto pricam..gluposti-.-

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

54Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 9:33 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

pa to je istina............... niko ne bi trebalo da te krivi za bilo šta ako nema dokaze! Iskuliraj, dešava se to nekad iako je baš bezveze

55Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 10:33 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jeste..nije da mene bash zanima sta neko misli,kad ja znam da ja to imam kod sebe nego nije bitno:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

56Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 12:09 pm

Twilight girl :)

Twilight girl :)
Young newborn

Boze, deca sta sve nece izmisliti... Rolling Eyes

p.s. nadam se da ima jos tog cosmopolitan-a... Smile

57Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 12:11 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

samo ti uzivaj u citanju Laughing

58Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 12:39 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

e pa potražiću ga i ja možda ga uz malo sreće i nađem!

59Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 12:49 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

pitaj rosie za nju su napravili specijalan broj nzm bas dal ce i za tebe Laughing

60Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 12:56 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

HAHAHAHAHAHAHA Very Happy

61Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 1:14 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

*Edward's girlfriend* (citat):pitaj rosie za nju su napravili specijalan broj nzm bas dal ce i za tebe Laughing

ma nemoj, nisam znala lol!

62Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 1:48 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jeli to hoces li da prestanesh da me prozivash ili sta? ponashas se glupo i dosadna si veoma ako nemash sta drugo u zivotu da radish onda stvarno ne znam sta da ti kazem..

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

63Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 1:58 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

nema veze sto je mali, samo sam se nadala da nije kao neki strani casopisi po 500, 600...i stvarno ne treba da te prozivaju i optuzuju, ako nemaju dokaze. Smile

64Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 2:02 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

boze sto smarate....svadjate se oko gluposti....mada i da sam ja na rosinom mestu svadjala bih se hahahahahahah

65Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 2:06 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

pa nema ni ona dokaze Wink mogu ja da kazem da sam na kioscima nasla specijal o robertu od 1000 strana al ga nema vise Laughing

66Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 2:07 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

to je vec preterivanje.

67Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 2:11 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

omg pa to je bilo ironicno Rolling Eyes

68Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 2:57 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

o boze oko cega se vi svadjate .....................

69Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 8:57 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

u pazi da necu da ti poverujem za roba nije ni da me zanima..ja nisam rekla da sam nashla bombu twilight special pa da neko sumnja u mene a ti radi sta hoces i raspravljaj se sama sa sobom oko cega hoces..to ti reshi sa svojim nezrelim mozzgom.
i rekoh ti da me je birga,ja tu novinu imam,a ne ti i ne moram ja tebi nista da dokazujem.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

70Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 9:02 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

daj ljudi sto ste svi poceli odjednom da se svadjate oko gluposti ... i to nije samo u ovoj temi nego u vise njih!!!!! sta vam je odjednom???? sto lepo svi ne predjete preko tih gluposti????

71Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 9:04 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

to pitaj ovu devojcicu koja ima neki problem sa sobom.u svakoj temi me proziva kao ludaca. nema sta drugo da radi u zivotu.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

72Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 9:06 pm

Skywalker

Skywalker
Obsessive newbourn

Rosie (citat):u pazi da necu da ti poverujem za roba nije ni da me zanima..ja nisam rekla da sam nashla bombu twilight special pa da neko sumnja u mene a ti radi sta hoces i raspravljaj se sama sa sobom oko cega hoces..to ti reshi sa svojim nezrelim mozzgom.
i rekoh ti da me je birga,ja tu novinu imam,a ne ti i ne moram ja tebi nista da dokazujem.

I ja je isto imam kao i mnogi drugi sa foruma (u nekoj temi se i spominju te novine, mozda je i otvorena posebna tema ne mogu da se setim tacno)
i slazem se sa >eDwArD's LuLLaBy<....

73Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 9:08 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

vi ste potpuno obe skrenule sa teme!!!!! tako da ako hocete da se svadjate otvorite temu : SVADJA.... pa inda pisite sta ocete!!!!!!!

74Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 9:18 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hehehe...pametno... Very Happy

75Vampires in Boston - Page 3 Empty Re: Vampires in Boston Tue Mar 31, 2009 9:22 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

to je definitivno korisno Very Happy Very Happy

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/5]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions