Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Pomoc oko drugarskog!!

+28
bella swon
Alis Kalen
*~Ana Cullen~*
.jekili.
**Anchi96**
TwA.Ta
emmett's girl
Jacob's little wolf girl
_GaGa_92
!*~The Cullen Girl~*!
Leptiric
Edward's spider-monkey
Jessica*
_NikA_
*ed's own zoxxy*
Adm88dp
Makishka
Miss Honey_Bun
PcElicA M*A*J*A*
*Edward's girlfriend*
twilight's angel
feelin_my_teeth?
Rosie
>eDwArD's LuLLaBy<
The.Cold.One
.MisS.CulleN.
Nymphadora Cullen
Twilight_fanpire
32 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/12]

26Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun Apr 05, 2009 12:17 am

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

ljudi pa sta cete da obucete i sta ste oblacili? ja sad bas sad razmisljala i shvatila da nemam pojma

27Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun Apr 05, 2009 12:44 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ja sam haljinu i cipelice... haljina sa tankim bretelama, malo iznad kolena. crvena sa crnom cipkom preko. a cipelice sa malom stiklom - neka petica, otprilike.

28Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun Apr 05, 2009 12:50 am

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

pa ja vam prepor. da uzmete umesto stikli neke lepe sandale sa platformom a sad ih hvala bogu ima u prelepim bojama i bezbroj modela,jer su mi one nekako udobnije mozes da igras u njima a opet izgl. lepo! za haljinu isto tako neki lepsavi model u letnjim bojama i dezenima(izb. te crno),sminka diskretno a kosa ako vam je duza da je uvijete pa podig. ili stavis neki lep rajfic u nju...eto to je moje misljenje

29Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue Apr 07, 2009 5:26 pm

Miss Honey_Bun

Miss Honey_Bun
Young newborn

zjuuuuuu...ja sam vec odnela haljinu da mi siju...i htela sam da nosm strake,ali posle sam ukapiralada ipak ne idu uz moju haljinu,pa sam mislila neke stikle,a ponecu osrednju torbicu i stavicu u nju baletanke za svaki slucaj. xD

30Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue Apr 07, 2009 10:56 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ewo nekih modela koje sam nasla na netu...
Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 37984_10

Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Et10

Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Gh10

Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Juh10

Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Tey10 ovu je Kristen nosila na premijeri...

31Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue Apr 07, 2009 10:58 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Promgi11

Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Yhst-710

Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Yhst-712

32Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue Apr 07, 2009 11:12 pm

Miss Honey_Bun

Miss Honey_Bun
Young newborn

weee,cakane su,ali nije to moj stil.xixix... =)
msm da bi tebi nataly stajala lepo ova roze,prva gore. =)

33Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue Apr 07, 2009 11:31 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

A gde da nadjem takvu,a kad bi sila gde da nadjem ovakve 'bratele'??

34Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed Apr 08, 2009 4:28 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ova roze mi je preeelepa. Smile volim takve haljine...ali bretele bi bile problem.

35Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed Apr 08, 2009 4:46 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jaooo divne su!!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

36Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed Apr 08, 2009 4:50 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

Pa ok, mada nikad to iskerno ne bih obukla! xD
ALi ako ti se svidjaju ok... mozda je najbolja ova prva ili treca (samo bez cirkona)...

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

37Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed Apr 08, 2009 5:00 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

p.s. i crvena mi je extra..Smile

38Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed Apr 08, 2009 5:39 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

U stvari zuta, crvena i bledo roze su jedna te ista haljina samo u razlicitim bojama...xD

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

39Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed Apr 08, 2009 6:34 pm

Makishka

Makishka
Young newborn

Jao matura...mi smo se u odeljenju dogoworile da obuchemo shitkle a da ponesemo baletanke....a neke moje drugarice hoce starke da obuku..Very Happy

zanima me jel neko zna dobrog shnajdera u bgu .....poshto hocu da mi sashiju haljinu...Very Happy ...brat mi je rekao da ne mozhe swako da sashije owakwu haljinu... http://www.bestpromdresses.com/shop/images/products/337.jpg
...

40Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed Apr 08, 2009 8:47 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

iskreno znam za tu haljinu mnogo je kratka za maturu..moja ort oce slicnu samo sa nekim resicama svi joj kazu da ce da izgleda ko kurva...ali dobro.ako ti oces...ja sam danas otisla da pokazem mojoj snajderki kakvu cu..jedva me ubacila u raspored prepuna je iako je matura u junu....moram jos materijal da kupim

41Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed Apr 08, 2009 8:56 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

.MisS.CulleN. nisi bas morala tu rec da pominjes, al ajde...xD

Makishka, ta haljina deluje ok, ali bi zaista mogla malo duza...inace pojas je lep...xD

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

42Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed Apr 08, 2009 9:00 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

haljina mi se svidja, ali samo da je malo duza...

43Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed Apr 08, 2009 9:18 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

feelin_my_teeth? (citat):.MisS.CulleN. nisi bas morala tu rec da pominjes, al ajde...xD

Makishka, ta haljina deluje ok, ali bi zaista mogla malo duza...inace pojas je lep...xD
izvinite ali nema druge reci ...
haljina je meni preslatka ja sam htela takvu slicnu ali sam nasla jednu lepsu i takvu cu imati XD sad nema sliku al postavicu ovih dana kada mi poprave moj komp

44Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed Apr 08, 2009 10:28 pm

Adm88dp

Adm88dp
Young newborn

Hehehehe da se i ja ukljucim u ovu krajnje zanimljivu temicu.
Haljine koje su do sad okacene su predivne, ova prva je moj favorit ali mislim da nije za malu maturu. Ali zato su i druga i treca i lepe i primerene. Stiklice dolaze u obzir ali ne previsoke do 6cm, mada sam ja (a davno je to bilo) nosila ravne papuce ukrasene cirkonima i bilo mi je vrhhhh!! Em su bile lepe em sam mogla igrati celu noc i bila sam prezadovoljna. Sto se frizure tice nemoj pokusavati nista novo na sam dan jer sam ja tako nesto uradila za veliku maturu i zeznula se, vec probaj par dana pre da vidis kako ce izgledati. I sa sminkom je ista stvar. Nemoj preterivati jer je prirodan look definitivno IN bio i ostao Smile

Ipak je najvaznija stvar da nosis ono sto ti se svidja i sto ti je ugodno. Smile

Nadam se da sam ti pomogla malo. Smile

45Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed Apr 08, 2009 11:58 pm

Makishka

Makishka
Young newborn

Ma najbolje patike i farke i majicu...Very Happy

46Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu Apr 09, 2009 12:27 am

Nymphadora Cullen

Nymphadora Cullen
Post thirsty vampire

Twilight_fanpire (citat):A ja bih htela stikle...a sad ste me naplasile...aaaa nzm sta da radim.... Rolling Eyes

Pa ako si vec nosila ranije i ako umes da hodas na njima, obuj onda stikle... Kada sam u mom prvom postu u ovoj temi rekla da je jako ruzno kada devojcice nose stikle mislila sam na one sto ih obuju i ne znaju da hodaju, pa im se noge krive.. Ako ti umes da hodas na njima i imas vec iskustva sa stiklama, obuj onda.... Ako bi ti to bio prvi put, onda nemoj.. Kao sto rekose, neces moci da mrdnes cele veceri...

47Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu Apr 09, 2009 6:04 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

pa nie ja cu obuti stikle...(nie mi prvi put) ali cu poneti baletanke neke

48Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Fri Apr 10, 2009 11:08 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

E,mozda i ja to uradim...

49Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Apr 11, 2009 3:01 pm

*ed's own zoxxy*

*ed's own zoxxy*
Charming vampire

ja sam na maloj maturi bila u visokim shtiklama iako nisam imala pojma da hodam u njima pa sam par dana pre mature vežbala hodanje, i kada su me na maturi posle 2 h zabolele noge od njih, jednostavno sam se izula, pa onda i svi ostali...Very Happy

ja sam prvo za malu maturu htela haljinu, i ishla sam 2 puta u bg, 1 u ns i na kraju sam kupila satenske pantalone i tunikicu sa bolerom pa sam skombinovala i bila sam jedina u pantalonama ali opet mi je bilo extra, i danas nosim te stvari, i ne kupe mi prashinu u ormaru kao nekim devojkama koje su samo to veche obukle haljinu...Very Happy

mada opet sada se kajem malko shto nisam obukla haljinu, nekako to mi je ženstvenije, ali da en bude nishta preterano...e sad, stvarno ne znam kakvu ideju da ti dam za haljinu ali pogledaj ovde, imash tu doooooooooosta modela haljina pa cesh već sigurno pronaći neku koja ti se dopada http://www.edressme.com/

a ja sam morala da vam pokažem haljinu koja mi se jakoooooooooooo svidja, ali ona mi je onako savrshena za veliku maturu...Very Happy

https://servimg.com/view/12707060/151

https://servimg.com/view/12707060/152

50Pomoc oko drugarskog!! - Page 2 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Apr 11, 2009 3:04 pm

*ed's own zoxxy*

*ed's own zoxxy*
Charming vampire

twilight's angel (citat):ova roze mi je preeelepa. Smile volim takve haljine...ali bretele bi bile problem.

i da shto se tiche tih bretela verujte mi da nije problem, sad sam pokazala mami i kaže da su to napravljene obichne bretele i onda se na njih samo nalepe ili ushiju zavisi kakvi su cirkoni preko celih retela io to vam je to...Very Happy

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/12]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions