Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak)

+63
*Mina
lamb
Vekica
lo0dachA
Issy
bela
Twilight_girl
bella swon
vampiRka.
*Rosalie fan*
robertmarina
Cullenka.x3.Edward
aliiice
Immortal
*~Ana Cullen~*
**MiLiChIcA**
**Isidora**
SanyaTheStar <3
Toy Soldier
anchy
alice.cullenrs
alice the best
*Jeca*
.jekili.
m...ue
EyB forever
Tasha'94
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
emmett's girl
mala bubica
^^Nikolina^^
!*~The Cullen Girl~*!
Jessica*
BojanZ
Neda
yozza{fairy}
a_n_a
Zoky
*Twilight*Princess*
lepotica
Miccy_un Angel de Verdad
JeJa
Vampire girl
pancha_95_
cec
Miss Honey_Bun
Bella
**Anchi96**
~ Mici ~
_NikA_
PcElicA M*A*J*A*
I L0vE EdWaRd***
Edward's spider-monkey
*Edward's girlfriend*
Natty
Twilight girl :)
.MisS.CulleN.
twilight's angel
Rosie
Twilight_fanpire
.JoYa.ClearwateR.^^
mandrea94
67 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 3/15]

51Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Mon Apr 06, 2009 9:22 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Pa to kad ti ja dam knjigu...xD

52Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Mon Apr 06, 2009 11:24 pm

cec


Young newborn

Embarassed Crying or Very sad No joooj . pa ja jos ni jedan deo nisam procitala Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 20136 Crying or Very sad KUPICU KNJIGU JOS SUTRA Smile

53Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue Apr 07, 2009 12:22 pm

pancha_95_


Young newborn

OBOZAWAM IH!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

54Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue Apr 07, 2009 12:24 pm

pancha_95_


Young newborn

NAZALOST NI JA,:(ALI CU SIGURNO USKORO!!!!!!!!!! Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 375678

55Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue Apr 07, 2009 12:48 pm

Vampire girl

Vampire girl
Young newborn

Nisam josh,ali uskoro cu...Samo da pronadjem knjige....

56Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue Apr 07, 2009 3:39 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Extra brate...niko ne chita knjige xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

57Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue Apr 07, 2009 3:52 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Hahahaha...stvarno...xD

58Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue Apr 07, 2009 6:09 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

brate,na njima je da li ce da gledaju i film i da procitaju knjigu knjiga uopste nije obavezna,ja u zivotu nisam procitala harry pottera na pr a volim filmove;)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

59Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue Apr 07, 2009 6:42 pm

JeJa

JeJa
Young newborn

procitala sam 3 dela Very Happy

https://www.youtube.com/thesimsband

60Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue Apr 07, 2009 7:06 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Rosie (citat):brate,na njima je da li ce da gledaju i film i da procitaju knjigu knjiga uopste nije obavezna,ja u zivotu nisam procitala harry pottera na pr a volim filmove;)
CCC koji ne znas sta propustas xD obavezno da procitas HP! xD

61Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue Apr 07, 2009 7:57 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Twilight_fanpire (citat):
Rosie (citat):brate,na njima je da li ce da gledaju i film i da procitaju knjigu knjiga uopste nije obavezna,ja u zivotu nisam procitala harry pottera na pr a volim filmove;)
CCC koji ne znas sta propustas xD obavezno da procitas HP! xD

citala si? ma ja sam pocela prvi al me mrzi brate...rekla sam jednog dana moram da procitam xD dobro,procitacu xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

62Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue Apr 07, 2009 7:58 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Naravno...extra knjiga...
Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 647549 skrenule smo sa teme...

63Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Wed Apr 08, 2009 2:55 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

da, hp je stvarno extra...pogotovo 7. deo. knjige na eng su mnogo lepse nego na srpskom.... sorry zbog spama

64Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Wed Apr 08, 2009 5:01 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

twilight's angle


PostSubject: Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Today at 1:55 pm Reply with quote
da, hp je stvarno extra...pogotovo 7. deo. knjige na eng su mnogo lepse nego na srpskom.... sorry zbog spama




Ima 7 deo knjige???????

65Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Wed Apr 08, 2009 5:03 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ma hari potera... Very Happy

66Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 09, 2009 12:03 pm

Miccy_un Angel de Verdad

Miccy_un Angel de Verdad
Young newborn

nisam citala knjigu,vise volim da gledam filmove....

67Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 09, 2009 12:04 pm

lepotica

lepotica
Young newborn

nisam celu..stigla sam negde do pola knjige

68Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 09, 2009 3:01 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

Miccy_un Angel de Verdad (citat):nisam citala knjigu,vise volim da gledam filmove....

ne znas sta propustas...film je extra, ali knjiga je milion puta bolja i lepsa.... Smile

69Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 09, 2009 3:25 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Obavezno da procitas!! xD Ozb ne znas sta propustas!!

70Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 09, 2009 5:32 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

twilight's angel (citat):
Miccy_un Angel de Verdad (citat):nisam citala knjigu,vise volim da gledam filmove....

ne znas sta propustas...film je extra, ali knjiga je milion puta bolja i lepsa.... Smile
Slazem se. . .i ja nevolim da citam...ali kad sam pogledala film toliko mi se svideo da sam odl. da procitam i knj. i ODUSEVILA sam se....kad sam pocela da citam nisam mogla da stanem....knjige su 10000%bolje od filma! Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 987351

71Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 09, 2009 8:26 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ipak mislim da twilight knjiga i film ne mogu da se porede, svaka je za sebe i to je super stvarno!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

72Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 09, 2009 8:28 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

slazem se oba su specijalna i savrsena Smile

73Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 09, 2009 8:29 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

i to naravno xD SUPER je imati i film i knjigu..ja se iskreno nadam da ce twilight imati 20 nastavaka..ako stephanie uopste svata vaznost toga..:O

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

74Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 09, 2009 8:30 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

hahahaha XD

75Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 3 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 09, 2009 8:40 pm

I L0vE EdWaRd***

I L0vE EdWaRd***
Obsessive newbourn

Rosie (citat):i to naravno xD SUPER je imati i film i knjigu..ja se iskreno nadam da ce twilight imati 20 nastavaka..ako stephanie uopste svata vaznost toga..:O

Kamo srece da ima toliko nastawaka! xD

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/15]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions