Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za sto vise postova

+35
wampirrica
sweet_edvard's_girl
Ichy
.jekili.
alice the best
Alis Kalen
bella swon
*~Ana Cullen~*
**Isidora**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
m...ue
**Anchi96**
emmett's girl
Jessica*
Twilight_girl
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
Edward`s_lover
I L0vE EdWaRd***
yozza{fairy}
PcElicA M*A*J*A*
Isabell
Twilight_fanpire
Mala looda vampirusha
_NikA_
midnight_sun_girl
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Rosie
twilight's angel
.MisS.CulleN.
Adm88dp
mandrea94
39 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 20/40]

476Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Fri May 29, 2009 8:43 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

wow... svaka cast, sve petice iz matematike...

477Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Fri May 29, 2009 8:46 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Matematika je moja specijalnost i omiljeni predmet Very Happy Very Happy XD

478Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Fri May 29, 2009 8:51 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe... i ja volim matematiku... i uvek dodjem do gradskog na takmicenju... al nam ova nastavnica daje mnogo teske zadatke..

479Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Fri May 29, 2009 9:54 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

auuu ocene sve petice ljudi blago vama xD

480Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Fri May 29, 2009 11:01 pm

yozza{fairy}

yozza{fairy}
Obsessive newbourn

Edward's spider-monkey (citat):
matematika 3, 5, 5, 7(ova ocena postoji samo kod moje matematicarke), 4, 4, 4

LOL xD xD xD xD Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ja bolje da vam ne pišem moje ocene... ;D

481Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Fri May 29, 2009 11:11 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe... dajte... ja sam mali strebercic.... vi ste normalni!

482Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Fri May 29, 2009 11:25 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

XDDD eee tea tea....strebercicXD..ti si rodjena pametnaXD

483Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Fri May 29, 2009 11:32 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ne... ja sam streber.. al sta da radish kad nemash ni comp, ni tv i mob... nego da citash...

484Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Fri May 29, 2009 11:45 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

evo ovako...
srpski:554
engleski:344(to je jedini predmet koji znam,a imam katastrashne ocene,uuh mrzim glupu profanku)
francuski:4
latinski:35
psihologija:4
istorija:13
biologija:13
geografija:4
matematika: 3na2, 2na1,1
fizika:3
hemija:35
fizicko:45555
likovno:5555
muzicko:55
informatika:5455
vladanje:5

485Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Fri May 29, 2009 11:50 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

svaka cast, sta fali?

486Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Fri May 29, 2009 11:53 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

vecinu sam pokvarila..engleski(uuh kucka!),bios,istorija,hemija,matish...

487Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 30, 2009 1:03 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

gde si gago sta radis>LD molim te da malo prekinesh da postujesh dok ne stignem na sve da odg,pa posle ok xD ne mogu da se vrtim u krug ima mnogo:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

488Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 30, 2009 1:11 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ma malo sam poludela,znas adrenalin rush you can google it.. XDxDxD zbog onog trejlera od 15 sekundi pomutio mi je ionako nezdrav mozak..idem sad i vracam se za 15 minuta pa cu onda polako..

489Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 30, 2009 1:58 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja ici spawati/srushicu se. zelim vam laku notjjjjjjjjjjj eyb i gaga! cheers farao

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

490Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 30, 2009 1:50 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

OVO MI NIJE JASNO:
reguju se ljudi,dodju na forum,predstave se i pohrle u RT i tamo naprave milion postova na dan. Isto ljudi koji se konektuju na forum samo da bi odbrojavali do 1000 rekli sta su danas radili,nosili. i sranja. mislim da ce se neki sloziti samnom da to nije normalno. plus nista ne postuju u twilight A OVO JE FORUM TWILIGHT.-.-

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

491Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 30, 2009 2:11 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Mogu delimicno da se slozim sa tobom...jeste owo forum Twilight ali mozda su neki wec rekli sta imaju i dosadno im je da postuju u nekoj temi sto puta i na taj nacin ponawalju swoje postowe...jer i sama widis da se u swe wise tema spamuje jer jednostawno nema da se kaze nesto nowo,nego se samo wrtimo u krug.....! Msm. narawno da netreba da se postuje samo u RT.....ali ako neki tako wole to je njihowa stwar.... Very Happy msm. nzn. sta da ti kazem-delimisno si u prawu-ali nemozes ti ljudima da goworis sta da rade-ti postujes tamo gde treba(u temama vezano za TW.) i sawest ti je na mestu a za ostale sta te briga-pusti ih da rade sta hoce Very Happy

492Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 30, 2009 3:33 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ne pricam ja njima sta da rade. rekla sam samo da ne razumem zasto se reguju na forum i pricaju samo ovde. i znash ti nasta ja mislim,sve da im nije dosadno gore da postuju,svi mogu samo oni ne mogu. dobro,nebitno...

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

493Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 30, 2009 3:52 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Ok,Ok....razumem sta hoces da kazes...i u prawu si ali necemo sad o tome...bolje da predjemo na neke wedrije teme.... Very Happy

494Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 30, 2009 4:10 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa jeste glupo da se samo regguju i onda dolaze ovde ali je fora sto vishe nema sta da se prica...ono skoro sve je receno,dobro uvek mi nadjemo nesto novo i zanimljivo,ali opet...

kupila sam nove naocare..onakve kakve imaju svi iz twilighta...aaah predivne su, ray ban Smile

495Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 30, 2009 4:15 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Suuuuuper.....i ja imam neke Ray Ban ali ih ne nosim. Nosim jedne krupne (sto su sada moderne) a imaju beli okvir...

Ovakve su
Za sto vise postova - Page 20 Paris_20hilton_20mugshot.0.0.0x0.268x344

496Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 30, 2009 4:17 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

extra..moje su ovakveZa sto vise postova - Page 20 2a7eo910
samo su im rucke bele,a ne zelene...

497Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 30, 2009 4:19 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Joj blago tebi....ja imam jednu sliku sa mojim naocarima, mislim kad ih ja nosim...poslala sam nju Edward's spider-monkey-u.....ona zna kako mi budjavo stoje XD...hahaha....ali su lepe

498Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 30, 2009 4:21 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ma na naocare samo treba da se naviknes inace vishe i nema to lepo ti stoje ili ne..sad svi nose sve to i nije bash bitno..

499Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 30, 2009 4:21 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ja cu morati da kupim neke druge jer ove lepse stoje plavusama XD

500Za sto vise postova - Page 20 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 30, 2009 4:23 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ofarbaj se u plavo..hihihih..shalim se...pa sto,sta ima veze?

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 20/40]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions