Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za sto vise postova

+35
wampirrica
sweet_edvard's_girl
Ichy
.jekili.
alice the best
Alis Kalen
bella swon
*~Ana Cullen~*
**Isidora**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
m...ue
**Anchi96**
emmett's girl
Jessica*
Twilight_girl
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
Edward`s_lover
I L0vE EdWaRd***
yozza{fairy}
PcElicA M*A*J*A*
Isabell
Twilight_fanpire
Mala looda vampirusha
_NikA_
midnight_sun_girl
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Rosie
twilight's angel
.MisS.CulleN.
Adm88dp
mandrea94
39 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 3/40]

51Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Tue Apr 14, 2009 12:13 pm

yozza{fairy}

yozza{fairy}
Obsessive newbourn

heheh da zz je trebalo da bude c, ali izpalo ž xD

52Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Tue Apr 14, 2009 12:17 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

ima li koga?? hello narode xD

53Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Tue Apr 14, 2009 12:23 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ima nas stooo?

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

54Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Tue Apr 14, 2009 4:27 pm

I L0vE EdWaRd***

I L0vE EdWaRd***
Obsessive newbourn

Smile Smile Smile Joooj, imam nastup danas, wata me trema!!! Sta se radi, ljudi???

55Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Tue Apr 14, 2009 5:24 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

disi duboko Very Happy lol!

56Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Tue Apr 14, 2009 8:27 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

hehe caosss cega imas nastup?

57Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Wed Apr 15, 2009 12:35 am

yozza{fairy}

yozza{fairy}
Obsessive newbourn

čoveče pola 12 je, a kao da je 7 xD tako brzo mi je prošao ovaj dan... Very Happy

58Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Wed Apr 15, 2009 9:25 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

p da..xD ti si na rasupusti pa ti brzo porlaze dani a meni veeoma sporo u skoli;(

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

59Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Wed Apr 15, 2009 12:29 pm

yozza{fairy}

yozza{fairy}
Obsessive newbourn

Ja neću da mi brzo prolaze dani raspusta Sad Sad Sad Sad Sad Zašto dani škole brzo ne prolaze?? Sad Sad Sad Sad Sad

60Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Wed Apr 15, 2009 1:01 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

to ne znam jao covece danas imam roditeljski:(((((((( i odgovaram a ne znam nista,,jao mrzim skolu:(

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

61Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Wed Apr 15, 2009 8:07 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

pa ko je voli?XD

62Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Thu Apr 16, 2009 2:16 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hehehe streberi...
imala sam i ja juce roditeljski...i prezivela sam tj ocene su mi odlicne... Za sto vise postova - Page 3 45922

63Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Thu Apr 16, 2009 8:35 pm

Edward`s_lover


Young newborn

ey moji su zaboravili na roditeljski xD ali ocene mi nisu lose Smile)

64Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Thu Apr 16, 2009 8:35 pm

Edward`s_lover


Young newborn

ey gde cete za 1 maj??

65Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Thu Apr 16, 2009 8:51 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pa nzm ako se organizujem sa minom onda sa njom...aj ti sa nama?! bice super(ako ne dodje sandra xD)

66Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Thu Apr 16, 2009 9:16 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

meni keva nista nije rekla bog je blagoslovio xD super maakr netje da mi uzme adsl..a i ne moze jer je moj-.-

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

67Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 17, 2009 4:41 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

caosss sta radite???????kako mrzim ovaj glupi post

68Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 17, 2009 7:45 pm

I L0vE EdWaRd***

I L0vE EdWaRd***
Obsessive newbourn

Ma nista, ewo radujem se! POCEO JE RASPUST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

69Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 17, 2009 9:28 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Mojoj sestri je dosla drugarica i sada mi je zabranjen pristup sobi -.- A opet,barem mogu da citam nm na miru.

70Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 17, 2009 9:43 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

vama je danas poceo raspust?do kad vi imate?
ja krecem u skolu u utorak... Za sto vise postova - Page 3 849209

71Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Sat Apr 18, 2009 1:54 am

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

meni je poceo u cetvrtak a krecemo u sledeci ponedeljak

72Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Sat Apr 18, 2009 10:44 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

*Edward's girlfriend* (citat):meni je poceo u cetvrtak a krecemo u sledeci ponedeljak
i meni:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

73Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Tue Apr 21, 2009 4:48 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

Rosie (citat):
*Edward's girlfriend* (citat):meni je poceo u cetvrtak a krecemo u sledeci ponedeljak
i meni:)

i meni....blazeni raspust... Smile ^_^

74Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Tue Apr 21, 2009 11:34 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Meni pocela skola o.O I imala sam kontrolni...iz hemije -.-

75Za sto vise postova - Page 3 Empty Re: Za sto vise postova Tue Apr 21, 2009 11:44 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

jadna... Sad

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/40]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions