Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Prevod na srpski-Midnight Sun

+27
a_n_a
sweet_edvard's_girl
cica zlica
.jekili.
.MisS.CulleN.
Zoky93
bella swon
**MiLiChIcA**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
anchy
Twilight_fanpire
Edward's spider-monkey
m...ue
Jessica*
mala bubica
lo0dachA
Makishka
robertmarina
twilight's angel
misha93
*Edward's girlfriend*
>eDwArD's LuLLaBy<
The.Cold.One
Rosie
**Anchi96**
TwA.Ta
31 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Go down  Poruka [Stranica 10/18]

226Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 24, 2009 8:51 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Cekacemo,ne brini Smile

227Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 24, 2009 10:16 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

TwA.Ta (citat):Nooooooooooooo Very Happy salim se,samo...ne od 6-15,jer od 6-1o prevodi m...ue,tako da onda gaga moze od 11-15. Ako su vec pocela,pitaj m...ue da preuzmes.
ako zeli moze sve da prevede...poshto ionako sam u skripcu sa vremneom.... oze?

228Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 24, 2009 10:19 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

nisam odavno videla m.ue ovde....bar se ne secam.xD

229Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Mon May 25, 2009 1:14 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

hm,nisam ni ja SmileSmile

230Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Mon May 25, 2009 1:28 am

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

onda cu ja staviti da m...ue prevodi,pa kad dodje blago njoj Smile

231Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Mon May 25, 2009 1:36 am

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Jao moja greska!m..ue ima samo od6-1o,a od 11-15 ima the.cold.one. Gaga nece preuzimati,tako da se nista ne menja.

232Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Mon May 25, 2009 9:56 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

okej,to je extra,ionako nemam vremena...

233Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Wed May 27, 2009 8:08 pm

**MiLiChIcA**

**MiLiChIcA**
Young newborn

E ljudi hvala vam puno u vezi sa ovim prevodom... Ja nemam peti deo ni na engleskom i bas me je zanimalo o cemu se radi... Drugarica mi je nesto nagovestila pa me je JOS vise zanimalo... Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 489948

234Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Fri May 29, 2009 10:18 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ja cu scoj prevod zavrsti za 2 nedelje posto mi se tada zavrsava skola i MORAM da budem odlicna...tako da moram da se posvetim ocena i skolici....a sto se tice m...ue nece vise dolaziti na forum..nemam ni ja pojma iako ucim sa njom....sorry za prevod stvarno nisam stgla....

235Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sat May 30, 2009 12:56 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja prevodim cim predjem srpski...za vreme nedelje posle sledece. jel mozes twa.ta da me podsetish sta ja prevodim..nesto kao od 90.? do? i jel ima neciji deo da se preuzme?

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

236Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 31, 2009 10:09 am

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Rosie (citat):ja prevodim cim predjem srpski...za vreme nedelje posle sledece. jel mozes twa.ta da me podsetish sta ja prevodim..nesto kao od 90.? do? i jel ima neciji deo da se preuzme?
(5pozivi)90-100-twilight_fanpire
100-115 Rosie

a ovo mozes da preuzmes,to je i bilo tvoje Smile
6-10 Rosie,preuzela m...ue ,nije prevedeno

Ljudi ja jos nisam pocela 7.poglavlje,tek cu posle prijemnog.Nista nisam vezbala,i sad tek kontam koliko malo dana mi je jos ostalo!!! Shocked

237Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 31, 2009 12:41 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

jel mogu ja nesto de prevedem?

238Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 31, 2009 12:48 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

okej znaci ja prevodim od 90 do 115 i od 6 do10 jer ne verujem da ce fanpir da prevodi:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

239Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 31, 2009 6:34 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

e Rosie pa evo neka od 6-10 prevede bella swon ionako se ponudila da prevodi Wink

240Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 31, 2009 6:36 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

vazi,naravno ako se Rosie slaze...

241Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 31, 2009 9:58 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ajde prevedite vise te cetri strane, kao da vam je tesko pa ne mozete da se dogovorite...omg XD

242Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 31, 2009 10:01 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

pa ja bi al ne znam da li se rosie slaze...

243Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 31, 2009 10:09 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Pa ti prevedi, a ne moras da postavljas. Kad ona dodje pitacemo je i ako se slozi postavi.

244Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 31, 2009 10:30 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

vazi!

245Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Mon Jun 01, 2009 11:37 pm

Zoky93


Young newborn

znaciii najjaci steee =)))
hvala punooo

246Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Mon Jun 01, 2009 11:58 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

ljudi mogu ja?? nesto..? ja znam eng super???...

247Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Tue Jun 02, 2009 12:09 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Pa moze, verovatno je svaka pomoc dobrodosla Very Happy

248Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Tue Jun 02, 2009 1:23 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Ljudi,evo mogu i ja nesto da prevedem,posto cujem da vam je potrebna svaka pomoc Very Happy Nisam nesto narocito dobra u englesom,ali potrudicu se Very Happy Pomocice mi i seka...a i recnik Razz Samo mi recite sta,pa cu se baciti na posao...

249Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Tue Jun 02, 2009 4:56 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

E al nije fora...posto ima puno izraza i treba bash d aih znash da bi lepo preveli:O mislim nije ja da kazem nesto da se ljutish,al prepusti to ovim sugurnim u svoje neglesko znanje xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

250Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 10 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Wed Jun 03, 2009 12:20 am

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

evo 60,61,62 str.
ovim zavrsavam svoj deo!!!! prijavljujem se da prevodim jos samo mi recote odakle dokle!! Very Happy
Ali taj prevod mozete da ocekujete tek za jedno mesev dana..sry





“Bella”,zapitao sam je uzurbano.”Jesi li dobro?”
:Dobro sam.”odovorila je automatski osamucenum glasom.
Olaksanje ,toliko dobro da je skoro bolelo,me je ispunilo kada sam cuo njen glas. Udahnuo sam kroz zube, I nije mi smetala vatra u grlu. Skoro da je bila dobrodosla.
Pokusala je da ustane,ali ja nisam bio spreman da joj to dozvolim. Osecao sam da je tako…sigurnije? Bolje,barem, da je ona ususkana uz mene.
“Budi pzljiva.”Upozorio sam je.”Mislim da si prilicno jako udarila glavu.”
Nije bilo mirisa sveze krvi—to je bila milost-ali ovo nije eliminisalo unutrasnju stetu. Bio sam odjenom zabrinut I zeleo sam da je sto pre dovedem do Karlajla I celog kompleta opreme za radiologiju.
“Jao”,rekla je sokiranim glasom kada je shvatila da sam bio upravu u vezi njene glave.
“To sam I mislio.”Olaksanje mi je bilo smesno,osetio sam skoro vrtoglavicu zbog njega.
“Kako za…Njen glas se izgubio,I njene trepavice su se zatresle. “Kako si dosao do mene tako brzo?”
Olaksanje je postalo jetko,humor je nestao. Primetila je previse.
Sada kadaje devojcica bila u pristojnom stanju,strepnja za moju porodicu je postala ozbiljna.
“Stajao sam bas do tebe Bella.” Znao sami z iskustva da ce ako zvucim sigurno dok lazem naterati bilo kog ispitivaca da bude manje siguran u istinu.
Pokusala je da se pomeri ponovo,I ovoga puta sam joj dozvolio.Morao sam da disem da bih mogao dobro da odigram svoju ulogu. Bio mI je potreban prostor od njenog toplokrvnog tela . Odmakao sam se sto sam vise mogao u malom prostoru izmedju zbijenih vozila.
Pogledala me je,I ja sam joj uzvratio. Da prvi skrenem pogled bila bi greska koju bi napravio samo neiskusni lazljivac,a ja to nisam bio. Moj izraz je bio gladak,bezopasan… izgleda da ju je ovo zbunilo.Dobro je.
Mesto nesrece je sada bilo okruzeno. Uglavnom ucenici,deca su virili kroz pukotine da vide da ima li unakazenih tela. Culo se brbljanje ,vika I mnostvo sokiranih misli. Pregledao sam misli jednom da se osiguram da nema nikakvih sumlji jos uvek, onda sam ih iskljucio I skoncentrisao se na devojku. Paznju ju je odvukla ova ludnica. Pogledala je oko sebe sa jos uvek zbunjenim pogledom I pokusala je da je da ustane.
“Ostani mirna za sad.” .Izgledala je dobro,ali da li bi trebalo da uvopste pomera vrat? Opet sam pozeleo da je Karlajl tu. Godine mog teoretskog ucenja medicine nisu mogle da se porede sa vekovima njegovog prakticnog iskistva .
“Ali hladno je.”protivila se.
Zamalo da bude smrvljena dva puta I obogaljena jednom,a uvek je hladnoca ono sto je brinulo. Kikot mi je iskliznuo kroz zube pre nego sto sam se setio da ova situacija nije samesna.
Bela je trepnula I onda je usredsredila svoj pogled na mene.”Bio si tamo.”
Ovo me je otreznilo.
Pogledala je prema jugu,iako sada nista nije moglo da se vidi sem ulubljene strane kombija. “Bio si pored svojuh kola.”
“Ne nisam.”
“Videla sam te.” Insistirala je,njen glas jjoj je zvucao detinjasto kada je tvrdoglava.
“Bella,stajao sam pored tebe I gurnuo te sa puta.”
Zagledao sam se u njene sirom oitvorene oci,pokusavao sam da je nateram da prihvati moju verziju-jedinu raconalnu verziju trenutno.
Stisnula je usne.”Ne.”
Pokusao sam da ostanem miran,da ne panicim. Kada bih mogao da je nateram da cuti nekoliko treutaka,imao bih sansu da prikrijem dokaze…I pokopam njenu pricu kriveci povredu glave.
Zar nebi trebalo da bude lako da ova tiha ,misteriozna devojka cuti?Ako bi mi samo poverovala.bar na momenat…
“Molim te Bella.” Rekao sam previse napetim glasom,jer odjednom sam zeleo da mi veruje.zeleo sam to jako,I to ne samo zbog ove nesrece. Kakva glupa zelja.nema nikakvog smisla da ona veruje meni?
“Zasto?”pitala je, jos uvek ne odustajuci.
“Veruj mi.” Molio sam.
“Da li onda obecavas da ces mi kasnije sve objasniti?”
Naljutilo me je sto sam opet morao da je lazem,kada sam toliko zeleo da mi veruje. Tako da kada sam joj odgovorio zvucao sam ljutito.
“U redu.”
“U redu.” Uzvratila mi je istim tonom.
Dok je pokusaj spasavanja pocinjao oko nas-odrasli su stizali,vlasti su pozvane.sirene su se cule u daljini-pokusao sam da ignorisem devojku I da mislim o prioritetima.Pretrazio sam svaki um na parkingu,svedoka I zakasnekih pridoslica, ali nisam pronasao nista zabrinjavajuce. Mnogo njih je bilo iznenadjeno sto me vidi pored belle,ali svi su zaljucili-jer nije bilo ni jednog drugog moguceg zakljucka-da me samo nisu primetili kako stojm pored devojke pre nesrece.
Ona je bila jedina koja noje htela da prihvati jednostavno objesnjenje,ali nju ce smatrati za najmanje pouzdanog svedoka.ona je bila preplasena,prezivela je traumu,a I da ne pominjem udarac u glavu.Verovatno je u soku.bice prihvatljivo da ona bude zbunjena,zar ne? Niko njenoj prici nece pridavati veci znacaj.
Jauknuo sam kada sam uhvatio misli Rozali,Emeta I Jaspera koji su upravo stigli.Veceras ce biti pakao.
Hteo sam da ispravim ulubljenje koje su napravila moja ramena u strani kola,ali devojka je bila preblizu. Moracu da sacekam da joj nesto odvuce paznju.
Bilo je frustrirajuce cekati-toliko pogleda je bilo upereno u mene-dok su se ljudi mucili oko kombija pokusavajuci da ga odvuku od nas. Pomogao bi im da bih ubrzao proces,ali vec sam bio u dovoljno velikoj nevolji,a i devojka ima ostre oci. Konacno su uspeli da pomere kombi dovoljno da radnici hitne pomoci dodju do nas sa nosiljkama.
Poznato,zacudjeno lice se pojavilo.
“Hej,Edvarde!” Bret Varner je rekao.On je takodje bio jedan od radnika bolnice,I znao sam ga dobro.Srecom-jedino sto je dobro danas-je on prvi koji je dosao do nas.U njegovim mislima sam zapazio da je video kako sam smiren I uzbunjen.”jesi li dobro?”

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 10/18]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions