Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

MTV Movie Awards...

+23
yozza{fairy}
bella swon
*Jeca*
*~Ana Cullen~*
*Edward's.girl.from.Forks
anchy
SanyaTheStar <3
P. Sawyer
Bella
Twilight_fanpire
EyB forever
Rosie
**Anchi96**
twilight's angel
Twilight_girl
Jessica*
a_n_a
emmett's girl
>eDwArD's LuLLaBy<
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
PcElicA M*A*J*A*
_GaGa_92
27 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/13]

26MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Tue May 05, 2009 9:24 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

ee hvala bas cu da glasam

27MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Wed May 06, 2009 4:38 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

cula sam da najvise glasova imaju twilight i slumdog millionaire...valjda nece milioner iz blata da pobedi twilight...to ne bi bilo fer....ionako je vec dobio oskara.

28MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Wed May 06, 2009 5:49 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

da!!! moramo da pobedimo... ma twilight ima puno fanova!!!

29MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Wed May 06, 2009 7:34 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

el je slumdog millionere osvojio nekog oskara?? znam da je bio nominovan

30MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Wed May 06, 2009 11:54 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

da...znam da je osvojio za najbolji film,reziju..i jos neke oskare...msm. dobio je bas puno oskara i apsolutno je trijunf. na dodeli!!!!!!msm. iako je film stvarno odlicaaaan..ne mora i ove nagrade da osvoji,dosta su mu oni silni oskari...daj da i Twilight nesto dobije...zasluzio je!!!!!!!!

31MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Thu May 07, 2009 1:06 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

JOOOOOJ jedva cekam 31. da gleeedaaaam ....... ako nas na ekskurziji budu pustili da gledamo.... ali mooooraaajuuuuu

http://ninasource.forumsr.com

32MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Thu May 07, 2009 2:58 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

twilight je zasluzio i vise od mtv nagrade...ali ovo za pocetak... Very Happy

33MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Thu May 07, 2009 3:48 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

jeste zasluzio mtv nagradu...

34MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Thu May 07, 2009 4:42 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

i oskara, ma najbolji film ikada!!!!!!!!!1
uh, preterala sam, al dobro, msm knjiga treba da dobije nobelovu nagradu!!!

35MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Thu May 07, 2009 4:46 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

bar pulitzerovu... Very Happy

36MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Thu May 07, 2009 7:53 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

daaaa....... Very Happy

37MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Thu May 07, 2009 8:45 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

moze, msm gde je toj komisiji mozak....

38MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Fri May 08, 2009 6:54 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

moja uceiteljica opsednuta knjigom

39MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Sat May 09, 2009 1:26 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

realno gledano,film nije bas najsjajnije uradjen,ali ono sto film cini posebnim su glumci,pa sam ja vishe za to da glumci pojedinacno dobiju nagrade Smile

40MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Sat May 09, 2009 12:45 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

_GaGa_92 (citat):realno gledano,film nije bas najsjajnije uradjen,ali ono sto film cini posebnim su glumci,pa sam ja vishe za to da glumci pojedinacno dobiju nagrade Smile
slazem se....ja msm. da nece dobiti nagradu za najbolji film......mozda za neku ulogu.....jer ruku na srce je ovaj film obozavaam samo zbog glumaca,hemije izmedju njih i price ali uopste nije nesto dobro uradjen(cula sam da su nesto zurili a i budzet im nije bio neki dok su snimali jer niko nije ocekivao ovoliki uspeh,)...msm. nije ni prineti knjizi.....xD

41MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Sat May 09, 2009 1:45 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

moraju da dobiju nagradu za najbolji film da im mi ne dolazimo tamo da rushimo mtv scenu./

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

42MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Sat May 09, 2009 3:04 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

Rosie (citat):moraju da dobiju nagradu za najbolji film da im mi ne dolazimo tamo da rushimo mtv scenu./

ja idem s tobom, definitivno............... ma bre najbolji su, nema im ravnih

43MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Sat May 09, 2009 3:06 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

ja ću baš da gledam 31, biće fatalno

44MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Sat May 09, 2009 4:13 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

i ja, a imam placenog snajperistu, da ubije onog ko pobedi twilight!!!

45MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Sat May 09, 2009 4:21 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

hehe,evo moj tata je bio snajperista u vojsci tako da to imamo za Dz Very Happy
E svasta,kako lupamo lol!

46MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Sat May 09, 2009 5:07 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

moze, moze!!!
a moze gratis zac efrona!!!

47MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Sat May 09, 2009 5:51 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

E sad cu da glasam samo da se regujem...

48MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Sat May 09, 2009 10:12 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Rosie (citat):moraju da dobiju nagradu za najbolji film da im mi ne dolazimo tamo da rushimo mtv scenu./

IDEMO ROSIE,DA SE BIJEMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja cu da bijem one iz Slumdog Millionaire ako pobede....

49MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Sat May 09, 2009 10:44 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

E,prikljucujem se i ja! ako ima mesta?!

50MTV Movie Awards... - Page 2 Empty Re: MTV Movie Awards... Sun May 10, 2009 12:05 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hehe, napravicemo mesta. Rosie, dusho, nisi valjda mislila da idesh bez mene??

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/13]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions