Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Da li vas nervira kada vam neko kaze da ste napaljeni na sumrak???

+20
_NikA_
bella swon
Immortal
.jekili.
SanyaTheStar <3
PcElicA M*A*J*A*
Alis Kalen
Twilight_fanpire
tammy cullen
_GaGa_92
Twilight_girl
Edward's spider-monkey
Rosie
>eDwArD's LuLLaBy<
feelin_my_teeth?
TwA.Ta
Jessica*
twilight's angel
m...ue
**Anchi96**
24 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Poruka [Stranica 4/6]

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

pa naravno! xexe

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

meni to nikad niko nije rekao a da mi kaze razbila bih mu nos xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ne sumnjamo.....xD

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hehehehahahahahah xDDDDDDDD to me je veoma nasmejalo xd Da  li  vas  nervira  kada  vam  neko  kaze  da  ste  napaljeni  na  sumrak??? - Page 4 26754

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

nikad me niko nije zezao da sam opsednuta Twilightom,jer to cuvam za sebe....msm. jedino gde diskutujem na tu temu je ovde na forumu....u mom odeljenju niko newoli niti je cuo za knjige a za film samo moj najbolji drug,njemu se dopao i procitace knjige za raspust...nikad nisam nikog gnjavila time,ne nosim knj. u sk.!!!!! samo sam drugaricama ispricala da sam citala i da je prediwno i one su potp. rawn...-njihovo misljenje..ja to cuwam za sebe jer sam iz nekog licnog razl. vezana za njih i ako bi me neko zezao j_ _ _ _ a bi mu sve po spisku da izvinete na izrazu.....

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ej majo slazem se sa tobom!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

e hvala........XD Hvala bogu da postoji ovaj forum inace bi pukla da nemam gde da kazem sta msm.!!!!!!!jer ni za zivu glavu o owome ne bi diskutovala u budjawoj skoli punoj maloumnika.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ahahhaha, ja na svu srecu imam par njih sa kojima mogu da pricam o TW, ali bih ipak pukla da nema foruma.... Very Happy

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

PcElicA M*A*J*A* (citat):e hvala........XD Hvala bogu da postoji ovaj forum inace bi pukla da nemam gde da kazem sta msm.!!!!!!!jer ni za zivu glavu o owome ne bi diskutovala u budjawoj skoli punoj maloumnika.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Potpisujem XD

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

JA SAM ZOMBI!
hahahaha!

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Moje naj drugarice su procitale sumrak i sva tri dela i kako da kazem nisu se ,,vezale,, kao ja ....ja imam jeremu (m...ue) sa kojom pricam o twilight-u i kao sto je neko rekao svi ostali pocnu da prevrucu ocima kada nas vide....i dobro je sto uopste postoji ovaj forum....ni bih imala ovako dobre sestre i ponekog bratta(mada dosada nijednog nisam poznala)... Very Happy

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

PcElicA M*A*J*A* (citat):e hvala........XD Hvala bogu da postoji ovaj forum inace bi pukla da nemam gde da kazem sta msm.!!!!!!!jer ni za zivu glavu o owome ne bi diskutovala u budjawoj skoli punoj maloumnika.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kvout. ja izbegavam da se zna da volim twilight,mada ga niko ne voli. meni je super ovako,slazem se za forum<3

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ja vise ni ne pricam o twilightu osim onima koji vec znaju da ga volim. ne podnosim da neko kaze da voli twilight, a u stvari voli ga samo zbog roba ili kristen ili tako nesto... Sad

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

twilight's angel (citat):ja vise ni ne pricam o twilightu osim onima koji vec znaju da ga volim. ne podnosim da neko kaze da voli twilight, a u stvari voli ga samo zbog roba ili kristen ili tako nesto... Sad
da ti me najvise nerviraju..kao volim twilight-rob je tako sladak!
mislim meni je rob fanta divan,ali to nema veze sa twilightom..... LJUDI JA VOLIM TWILIGHT!!!!
HVALA VAM STO POSTOJITE INACE BIH POLUDELA,AKO VEC NISAM !

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Joj danas dodje jedna kretenka kod mene i mojih drugarica i pocne "E taj vas Twilight...." i onda sam je ja prekinula, sorry na izrazu ali sam joj rekla "Nemoj da si se zaj**ala, pa da nesto kazes o tome. Sigurna sam da nemas pojma ni sta je to.", a ona se samo okrenula i otisla...lol XD

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ahhahahahha koja si carica! svaka cast!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy aplauz molim! Very Happy

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD divne priche<333333
da ja kad sam bila na takmicenju horova,u sali jjzmaja novog sada prolazi jedna likusa pored mene prica sa drugaricom i kaze
*rekla je da se pali na roberta* ,.kao neka njihova drugarica se pali na roba pa one lude. Ja sam se samo okrenula,pogledala ih, i smejala im se u facu xDDDDDDD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ahhahahhahhhhhahahahhaahhahahha........pored tebe nikada ne moze biti dosadno!!!! Very Happy

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ma jednu gaborku u nasem odeljenju kao nervira kakav naglasak ima Robert (mislim ni meni se bas ne svidja) ali u inat njoj ja sam se sa drugaricom dogovorila da na engleskom stalno pricamo sa tim naglaskom, i danas smo vezbali...joj al' ce da poludi XD

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe!!!!!!!!!
joj u mom odelenju ima bas puno koji su zaludjeni twilightom... a ostatak ga nije ni pogledao....
i ja sam nesto pricala za hannu montanu, msm kako je debilna i tako to, i dodje meni najveca sreberka u odelenju, neki debil, i kaze mi pa kao ti to nisi gledala, to ima istu radnju kao twilight... i ja tu popizdim!!! i oterala sam je zajedno sa hannom montanom tamo gde joj je mesto, da ne psujem sada!!!!

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

hahahahahhah............... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

pa msm kako moze... ne zna ona ni t od twilighta... ne vidi ona dalje od knjige za biologiju!!

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

hahahahah.....mrzim biologiju tacnije znate kako mi je nastavnica retardirana...imam 3 5 u 2 polugodistu i budala mi racuna sve ocene i 1 poluodista.....

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

boze.... ja ne volim nasu nastavnicu biologije... ma ovo dete je debil... 100% ne zna ni ko je hannah montana!

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Pazi ne mozes da kazes za hanu montanu da je debilna,ponovo to nisi gledala kao sto ona nije gledala twilight... a boze mili to je izjava godine da ima istu temu ko twilight hahahahha!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 4/6]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions