Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Mala pomoc oko prevodjenja.....!:D

+4
twilight's angel
Rosie
>eDwArD's LuLLaBy<
**Anchi96**
8 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2/2]

26Mala pomoc  oko  prevodjenja.....!:D - Page 2 Empty Re: Mala pomoc oko prevodjenja.....!:D Wed May 13, 2009 2:38 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

smejala ili smejao sam se sa njim,prisecajuci kako sam sigurna siguran u to da belli nikad nece biti potrebna veca zastita od mene samog:O
nemam pojm,ane morash sve bukvalno,ovako je okej,

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

27Mala pomoc  oko  prevodjenja.....!:D - Page 2 Empty Re: Mala pomoc oko prevodjenja.....!:D Thu May 14, 2009 11:14 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

hvala.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

28Mala pomoc  oko  prevodjenja.....!:D - Page 2 Empty Re: Mala pomoc oko prevodjenja.....!:D Sat May 16, 2009 9:56 pm

anchy

anchy
Charming vampire

Ja ljudi poludecu! Pocela sam da prev. 6 pog. bila sam 3 strane do kraja i htela sam da mi brat pokaze kako se obara sistem samo C particija A KAKAV SAM KRETEN ZABORAVIM da mi prevedeno stoji u my documents I SVE MI SE OBRISE !svih 11 strana poludecu..... Sad No

29Mala pomoc  oko  prevodjenja.....!:D - Page 2 Empty Re: Mala pomoc oko prevodjenja.....!:D Sun May 17, 2009 2:33 am

anchy

anchy
Charming vampire

nista idemo ispocetka... Sad

30Mala pomoc  oko  prevodjenja.....!:D - Page 2 Empty Re: Mala pomoc oko prevodjenja.....!:D Sun May 17, 2009 2:35 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

jao jadna.....Sad

31Mala pomoc  oko  prevodjenja.....!:D - Page 2 Empty Re: Mala pomoc oko prevodjenja.....!:D Sun May 17, 2009 2:49 am

anchy

anchy
Charming vampire

smrc ...aahhhaaaa....zaplakacu....

32Mala pomoc  oko  prevodjenja.....!:D - Page 2 Empty Re: Mala pomoc oko prevodjenja.....!:D Sat Oct 24, 2009 5:13 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Prevodjenje je zavrseno
LOCK

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/2]

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions