Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

TWILIGHT LOODARIJE

+8
Twilight_girl
alice.cullenrs
**Anchi96**
twilight's angel
Jessica*
Edward's spider-monkey
_GaGa_92
Rosie
12 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/40]

26TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Mon May 11, 2009 9:37 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

[quote="Rosie" a da,twilight angel je ljubavnica..edwarda xD[/quote]

MOLIM??? ROSIE,NEMOJ NID A SE SALIS SA TIME....ma nije,ona je sa jazzom... Smile

27TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Mon May 11, 2009 10:28 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

necu da vam diram muzeve.....koliko sam shavtila rosie je udata ili se udaje za emtta a gaga 92 je udata za edwarda tako da.....jasper je zauzet ....

28TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Mon May 11, 2009 10:29 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

evo nas na antartiku...lovimo pingvine...hehe...nisu nesto...bile su lepse pume....

29TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Mon May 11, 2009 10:30 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Pa ok onda cu da uzmem Dzejkoba tj njegove misice XD



Jessica*: komentar modifikovan dana: Mon May 11, 2009 10:34 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

30TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Mon May 11, 2009 10:32 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

hehe....cija je twilightangel ljubavnica???niste razmislili o mogucnostima da je ona mozda obojici ljubavnica....hehe..dobro te moj muz nije u toj semi.... Very Happy ...ja znam da je on meni sasvim veran....

31TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Mon May 11, 2009 10:36 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

sad moga ne smete ni da pogledate, a kamoli da ga dodirnete ili NE DAJ boze nesto vise......ozb kazem...pazite se...UJEDAM...haha XD

32TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Mon May 11, 2009 10:41 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Jessica* (citat):sad moga ne smete ni da pogledate, a kamoli da ga dodirnete ili NE DAJ boze nesto vise......ozb kazem...pazite se...UJEDAM...haha XD
Daaaa.....mog muza ne smete da gledate...ili dodirujete ili nestto vise....ma svejedno on nece nista da ima sa bilo kim osim mene.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

33TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Tue May 12, 2009 12:15 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

koliko sam ja shvatila,vampiri su uvek verni,a jessica ima utiskivanje sa jacobom tako da...sorry angel,ali nashi muzevi nas vole!

34TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Tue May 12, 2009 12:17 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

_GaGa_92 (citat):koliko sam ja shvatila,vampiri su uvek verni,a jessica ima utiskivanje sa jacobom tako da...sorry angel,ali nashi muzevi nas vole!

da...to je potpuno tacno...slazem se... Very Happy Very Happy Very Happy
I LOVE JASPER AND JASPER LOVE ME!!!!

35TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Tue May 12, 2009 12:20 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

dok sam ja sad sve pohvatala...jessica,pos;la si muza da mi dirash sram te bilo..:@Surprised xD scratch
hmmm cekaj dok vas pohvatam. angel,je edwardova ljubavnica wiiiii xD zezam se ajd:))) niko ne zna cija je;OOOO ohhh,ali dobro ste se podelile..jess ti si jacobova a? mislis on je doziveo imprint sa tobom a ne ti sa njim>? xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

36TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Tue May 12, 2009 12:39 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

da rosie sve si pohvatila a sad da nastavimo sa sanjarenjem Smile
pricaj,dal si se covece udala vec jednom ili sta?

37TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Tue May 12, 2009 12:43 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

_GaGa_92 (citat):da rosie sve si pohvatila a sad da nastavimo sa sanjarenjem Smile
pricaj,dal si se covece udala vec jednom ili sta?
Ona se jos nije udala????ja jesam danas... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

38TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Tue May 12, 2009 12:50 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ajd....udajem se sutra!Smile sutram,uvece,dodjite na vencanje;) xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

39TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Tue May 12, 2009 12:50 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

a gde????mislim gde da dodjemo???

40TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Tue May 12, 2009 12:57 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pa pobogu u kucu cullenovih:)xD to je i vasha buduca kuca:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

41TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Tue May 12, 2009 12:59 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

dolazimo...sta ces da ti kupim???
oces neka kola,motor.....?? samo reci Smile

42TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Tue May 12, 2009 1:04 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hmmmm,pa..mozes da emmettu donesez pidzamu na kojoj ce da pishe
CHUCK NORRIS WEAR EMMETT CULLEN PJS XD
a meni...nista,ne znam..;o moze neka twi;ight kolekcija xD mozes celu sagu na engleskom da citam emmettu svako vece pred spawanje:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

43TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Tue May 12, 2009 9:00 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Rosie (citat):pa pobogu u kucu cullenovih:)xD to je i vasha buduca kuca:)

a moja nije Sad Laughing

44TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Tue May 12, 2009 9:46 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Jessica* (citat):
Rosie (citat):pa pobogu u kucu cullenovih:)xD to je i vasha buduca kuca:)

a moja nije Sad Laughing

ti i jacob ste nasi porodicni prijatelji.... Very Happy Very Happy Very Happy A stvarno sta ces jos da ti donesemo za vencanje???sem sage???

45TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Tue May 12, 2009 12:00 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ja cu da ti donesem....sebe! najvredniji poklon koji mozes da dobijes! Very Happy lol

46TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Tue May 12, 2009 12:01 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

mogu da ti ja kupim za vencanje jedan crveni motor!!!

47TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Tue May 12, 2009 4:37 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hej netju motor ne volim ja to;( znaci sagu,i ememettu pidzame,ostalo cemo sami kupiti:) hvala angele,za tako divan poklon!!!!!Very Happy iscerupacete edwardova devojka xDDDDDDD hmmm,ljudi kakva bebab kako ste sad dosli na tu temu??pa kako da budem beba,kad se udajem danas za emmetta i imam dosta godina/?:OOO xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

48TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Tue May 12, 2009 4:46 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

pa edward nam je beba. xD jao, ja sam mu majka i ljubavnica! fuuuj! xD
a blage nemam kako smo dosli na tu temu...... Very Happy Very Happy Very Happy

49TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Tue May 12, 2009 4:48 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hm ne znam ni ja;O netju da vam budem beba:) jer onda nije animljivo mi smo kao odrasle zene xD:) nemojte da se ljutite xDDDDD ja vas<333

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

50TWILIGHT LOODARIJE - Page 2 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Tue May 12, 2009 4:50 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

heheeheh....i mi tebe <33333333333333333333333333333333 puuuuunoooooo! Very Happy

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/40]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions