Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za izbegavanje skole...

+7
>eDwArD's LuLLaBy<
Edward's spider-monkey
Jessica*
.MisS.CulleN.
Jacob's little wolf girl
twilight's angel
**Anchi96**
11 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2/2]

26Za izbegavanje skole... - Page 2 Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 6:29 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

meni moji daju,ali ne bas cesto..a i razredna mi je extra mada ne mogu to samo da odem iz skole i da blejim a ne kazem mojima Smile ja sam probala da pojedem krompir,i nije mi biloo nista...samo,ja sam odlicna glumica pa zacas se snuzdim i odglumim da mi nije dobro Smile hehe,talenat sta cete Smile

27Za izbegavanje skole... - Page 2 Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 6:35 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

twilight's angel (citat):haha, moja razredna nece da pravda osim ako nemas bas neki extra razlog. a te bolesti "od jedan dan" ne priznaje.... jedva je ubedimo da opravda...
kucka.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

28Za izbegavanje skole... - Page 2 Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 6:42 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

majke mi,bas je seljanka Smile moja nije,hvala bogu,pa smo zato najgore odeljenje ikada,sa najvise izostanaka i najgorim ocenama u istoriji 13 gimnazije!

29Za izbegavanje skole... - Page 2 Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 7:43 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

joj..ja sam u tome strucnjak..najcesce me kewa pusti da ostanem kuci ali posto po obicaju ne naucim ni za sl. cas onda ili bezim bez njenog znanja ili foliram...najcesce kasljem celu noc i navijam sat na svakih pola sata da me budi pa kasljem a ujutru ustanem i preznojawam se pod jorg. i stawim toplomer na sijalicu da dodje do 37 sa 2,3....tako nemoze da te prowali i jos se zalis da te bole pluca...ja tako stalno....izviiiiiiini mama......

30Za izbegavanje skole... - Page 2 Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 8:27 pm

Leptiric

Leptiric
Obsessive newbourn

a mozes da se vadis i na to da te boli zbog ciklusa i da ne mozes da hodas. pa se presavijes u krevetu i jauces. nece imati srca da te posalje u skolu.

mada se ja nikad nisam vadila. Very Happy a i mama bi me pustila....ja i kad kazem da mi se ne ustaje,mama me pita "hoces da ostanes kuci da malo odmoris?" Very Happy al' sto jest',jest',nikad nisam ni bezala ni vadila se xD. strebeeer. xD

31Za izbegavanje skole... - Page 2 Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 8:31 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

upalilo mi je ovo sa stomakom tacnije izbegla sam prvi cas....i otisla na drugi mislim odbacio me tata...pa sam morala nekako da pobegnem i rekla da me jos vise zaboleo stomak i otisla kuci...pa ce majka da mi opravda... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

32Za izbegavanje skole... - Page 2 Empty Re: Za izbegavanje skole... Wed May 13, 2009 12:37 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

congrats!

33Za izbegavanje skole... - Page 2 Empty Re: Za izbegavanje skole... Wed May 13, 2009 11:14 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ljudi, evo kao padnete i kao vas boli zglob, kao polomili... i kukate tako stalno... dok vas ne odvedu na rengen, u bolnicama stavljaju gips i ako se na rengenskom snimku ne vidi nista... vi samo trebate da kukate kad vam savijaju ruku, ili ako hocete nogu... verujte, pali... ja sam lomila ruku 8 puta... al stvarno!

34Za izbegavanje skole... - Page 2 Empty Re: Za izbegavanje skole... Wed May 13, 2009 12:04 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

vau...ja nikada nista nisam slomila.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

35Za izbegavanje skole... - Page 2 Empty Re: Za izbegavanje skole... Wed May 13, 2009 12:05 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe. ovo je ispitano i dermatoloski testirano... xexe. salim se.. poopam!!!

36Za izbegavanje skole... - Page 2 Empty Re: Za izbegavanje skole... Wed Jul 01, 2009 10:46 pm

Guest


Gost

Ljudi gotova je skola nemamo sta da izbegavamo.

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/2]

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions