Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Greshke u knjizi

+5
_GaGa_92
Rosie
anchy
**Isidora**
misha93
9 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Poruka [Stranica 4/4]

76Greshke u knjizi - Page 4 Empty Re: Greshke u knjizi Sat May 23, 2009 12:09 am

misha93

misha93
Obsessive newbourn

RESPECT BRO Very Happy

77Greshke u knjizi - Page 4 Empty Re: Greshke u knjizi Sat May 23, 2009 12:10 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

twilight's angel (citat):naravno da jeste....najaktivniji chlan ovog foruma. Smile mitza moja. Very Happy i nije kao neki koji postuju samo u random thread. i pravi je TW fan! tj. addict. <3

u r nuts my love xD<333 hvala ti na svim lepim stvarima koje si rekla...
brate,..i did deserve it u know..Sad im sorry ali nisam ja pocela da pricam o svojoj knjizi niti sam mislila da vam toliko nema americka knjiga znaci,pa imati i vi srpske<3

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

78Greshke u knjizi - Page 4 Empty Re: Greshke u knjizi Sat May 23, 2009 12:12 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

Rosie (citat):
twilight's angel (citat):naravno da jeste....najaktivniji chlan ovog foruma. Smile mitza moja. Very Happy i nije kao neki koji postuju samo u random thread. i pravi je TW fan! tj. addict. <3

u r nuts my love xD<333 hvala ti na svim lepim stvarima koje si rekla...
brate,..i did deserve it u know..Sad im sorry ali nisam ja pocela da pricam o svojoj knjizi niti sam mislila da vam toliko nema americka knjiga znaci,pa imati i vi srpske<3

i know I'm nuts.xd <3333 nema na chemu, stvarno si ih zasluzila, znas i sama....nama je samo zao sto imamo ovako ocajno preveden BD i zeleli bi da imamo to savrshenstvo u rukama, pa makar i na eng....Very Happy <33333333333

79Greshke u knjizi - Page 4 Empty Re: Greshke u knjizi Sat May 23, 2009 12:15 am

misha93

misha93
Obsessive newbourn

i know I'm nuts.xd <3333 nema na chemu, stvarno si ih zasluzila, znas i sama....nama je samo zao sto imamo ovako ocajno preveden BD i zeleli bi da imamo to savrshenstvo u rukama, pa makar i na eng....Very Happy <33333333333[/quote]

I agree Very Happy

80Greshke u knjizi - Page 4 Empty Re: Greshke u knjizi Sat May 23, 2009 12:18 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

I love u really<33333 one day u will have it too and enjoy full time since i didnt know how..but oh i did xD hvala vam bash ste mitze<3 xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

81Greshke u knjizi - Page 4 Empty Re: Greshke u knjizi Sat May 23, 2009 12:21 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

we do love you, you know? Smile) <33333333333333333333

82Greshke u knjizi - Page 4 Empty Re: Greshke u knjizi Sat May 23, 2009 12:24 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Greshke u knjizi - Page 4 647549 Greshke u knjizi - Page 4 48522
xD ICCCHHH LIIEBEEE DICHHH AUCHHH

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

83Greshke u knjizi - Page 4 Empty Re: Greshke u knjizi Sat May 23, 2009 12:26 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

Greshke u knjizi - Page 4 871824 xD
greshaka ima milion....ne secam ih se svih,ali....ko hoce, nek postavlja...Very Happy

84Greshke u knjizi - Page 4 Empty Re: Greshke u knjizi Sun Jul 12, 2009 1:10 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

LOCK

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 4/4]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4

Similar topics

-

» Uopsteno o knjizi

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions