Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Evo sta me iznervira i nasmeja odjednom --- Robsten xD -- Za sve koji znaju spanski ;)

+6
Edward's spider-monkey
Jessica*
Rosie
_NikA_
Twilight_girl
The.Cold.One
10 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Uhh, smorila sam se vishe od ovih na univision.com koji sparuju sve glumce i glumice koji rade neki film zajedno u ljubavne veze i vezice i ne znam ni ja sta vec... U svemu sto rade traze neke dokaze ljubavi,pozude i ne znam ni ja cega, ali posto znam da bi vas zanimalo, odlucila sam da vam postavim clanak tamo okacen Smile)
pa..uzivajte... *ako volite Robsten, tj. Kiki i Rob par xD

De acuerdo a la nueva edición de la revista “Life & Sty*le” las estrellas de la Saga de Crepúsculo Robert Pattinson y Kristen Stewart están compartiendo mucho más que su trabajo en la gran pantalla. El titular de la portada lo dice todo: “It’s On!”, dejando decir que la relación sí existe. El cover también resalta el hecho de que Kristen ya conoció a los padres de Robert, viajaron a la romántica Italia juntos y pone en relieve que la relación de Kristen con su novio esta en un hilo.

Para la publicación el hecho de que Kristen conociera a los padres de Pattinson es un claro indicativo de que la relación habría llegado a un nuevo nivel. Aunque hay que decir que el encuentro se dió durante la fiesta de cumpleaños del galán inglés en Vancouver, donde se rueda el filme “Luna Nueva”, por lo que lo más lógico es que se conocieran de todos modos.

Life & Sty*le trae declaraciones que dejan mucho que pensar, entre ellas las de la actriz parte del elenco de la saga Elizabeth Rease, quien dice:

“Kristen y Robert tienen una increible química (…) Son grandiosos juntos.”

La directora original de Crepúsculo, Catherine Hardwicke parece secundar lo expresado por Rease, pero va un poco más allá:

“Para decidir quien iba a ser Edward, tuve [sesiones] de lecturas de química sobre mi cama en mi casa (…) y cuando eran Robert y Kristen juntos, uno podía simplemente decir … esto es.”

Hardwicke agrega:

“Es intenso cuando haces un tan intenso proyecto. Robert y Kristen están interesados el uno en el otro, como una fascinación.”

No hay mucho que agregar más que aparentemente seguiremos con ésta novela hasta el final de la saga o hasta que Kristen y Pattinson oficialicen una relación. El que la debe estar pasando mal cada vez que lee sobre ésto es Michael Angarano, el novio de Kristen.

http://www.twilight-serbia.com

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

NEZNAM SPANSKI!!!!! Sad Sad Sad

http://ninasource.forumsr.com

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

The.Cold.One (citat):

El que la debe estar pasando mal cada vez que lee sobre ésto es Michael Angarano, el novio de Kristen.


hahaha, pobre el... Razz

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hahaha puesss que puedo desir xD pobre pobre yo espero que ellos va estan juntos ne znam da spelujem dobro,.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Bas cool ako su stvarno zajedno.

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

moze neko fa prevede???

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

mene mrzi da prevodim...iskreno,...
.kristen<3<3 robert....

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe... lepo... otishla sam na google translate...

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

prevescu vam ja veceras Smile

http://www.twilight-serbia.com

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Mogu i ja nesto da prevedem ako hoces.

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

i know spanish al me mrzi da prevodim ljudi kako ne znate spanski gledajte spanske serije

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

ja sam pokusala danas da prevedem, al ne ide mi bas nesto...tako,nznm neku rec,tacno sta znaci, pa nznm kako da prevedem Crying or Very sad ...inace kad citam (ili slusam) mogu da razumem....
a u ovom tekstu nema nista sto nisamo znali...mislim, samo to kao kolika hemija postoji izmedju roba i kristen,pa ono kad su se rob i kristen ljubili kod ove Catherine Hardwicke na krevetu...i tako te gluposti...i kao na kraju pise nesto kao samo je pitanje vremena kad ce robert i kristen priznati da su zajedno (ne pise bas tako,to sam ja tako razumela) i da kristeninom decku nije bas lepo dok to cita... afro

SanyaTheStar <3

SanyaTheStar <3
Post thirsty vampire

haha, znam.. i ja sam imala razne 'traume' kako ih oni zovu.. pocevsi od 'los a' i 'trendy' i svasta nesto xD xD
ma, to ti je uni xD xD

http://taylorswift-serbia.weebly.com

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Prema novom izdanju casopisa "Life & Style" zvezde Sage Sumrak (suton) Robert Pattison i Kristen Stewart dele mnogo vise od svog rada na TV-u. Urednik reportaze je rekao: "To je to!", u prevodu govoreci da veza izmedju njih postoji. Reporter takodje naglasava cinjenicu da je Kristen upoznala Robertove roditelje, video ih u romanticnoj Italiji zajedno i da je Kristeninu vezu sa deckom odrzava samo jedan koncic.
Za fanove vest da je Kristen upoznala Pattisonove roditelje je jasan znak da je veza dostigla visoki nivo. Iako se mora rece da su se upoznali na njegovom rodjendan u Vankuveru, gde se snima film "Mlad mesec", oni su se svakako upoznali.

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ako sam uspela bar nesto da razjasnim prevodicu dalje...spanski barem znam i upravu je Nika lakse je kada se slusa nego kada se cita.

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

"Life & Style" daje objasnjenje da treba jos puno razmisljati, medju njima je i glumica koje je deo scenaria sage Elizabeth Rease, koja je rekla:
"Izmedju Kristen i Roberta postoji ogromna hemija. Velicanstveni su zajedno."
Direktorka Sumraka, Catherine Hardwicke, izgleda da potvrdjuje izjavu Elizabeth, ali je dala malo vise detalja:
"Kako bih odlucila ko ce biti Edward, organizovala sam sastanak kako bih videla hemiju u mojoj kuci, na mom krevetu. I kada sam videla Roberta i Kristen zajedno, jednostavno samo sam mogla da kazem...to je to!"
Hardwicke dodaje:
"Intezivno je kada radis neki tako intresantan projekat. Robert i Kristen su bili zaintresovani jedno za drugo, kao neka fanscinantnost."
Nema mnogo sta da se dodaje dok ne nastavimo do kraja sa sagom ili dok Kristen i Robert ne priznaju svoju vezu. Onaj kome treba da bude tesko svaki put kada cuje za ovo je Michael Angarano, Kristenin decko.

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

hahaha najjace da su zajedno msm to i ja kazem ne moze svako ko snima neki film il seriju i tamo glumi par da budu i u stvarosti msm njima je to p[osao kao i bilo koji drugi i oni promene po hiljade partnera i nmg sa sima da budu u vezi a i to pricaju ljudi koji ne znaju sta je gluma i nikad se nisu bavili njom Wink

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Slazem se. Cim izadje neki dobar film ili serija i fanovi je zavole odmah su glavni glumci u vezi. Ja u to uopste ne verujem Evil or Very Mad

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

dobro moze da postoji hemija medju njima ali msm da su oni samo frendi i da od te veze nece biti nista msm da se oni vole oni bi se VEC nekako smuvali

hvala za prevod ne znam sta bi bez tebe celo vreme se mucim sa ovim spanskim =PPP
thxthxthx

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | Cinema, Movies | Twilight | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions