Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Kmeee,kmeee...

+32
_NikA_
Anetta_Edward
Emma Cullen
mima
Maryy
Fantasy-Girl
robert's girl
Issy
bela
>eDwArD's LuLLaBy<
Twilight_girl
Renesmee Cullen
EyB forever
twilight's angel
Twilight_fanpire
Immortal
feelin_my_teeth?
midnight_sun_girl
dukilli
wampirrica
TwA.Ta
Edward's spider-monkey
.jekili.
_GaGa_92
sweet_edvard's_girl
PcElicA M*A*J*A*
Rosie
.MisS.CulleN.
*~Ana Cullen~*
**Anchi96**
bella swon
Jessica*
36 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 3/40]

51Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:02 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

Meni ne... svaka izgubljena drugarica mi znaci samo glavobolju...

52Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:02 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ne kapiram? nashla si ih proshle godine,a naj ste 6 godina???

53Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:03 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

sweet_edvard's_girl (citat):Meni ne... svaka izgubljena drugarica mi znaci samo glavobolju...
pa onda ti to nisu bile prave drugarice,ocito... kada se posvadjam sa najboljom drugaricom,ja sam smorena,posto mi je neshto znacila,inace mi ne bi bila najbolja drugarica...

54Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:05 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

neeee...mi sdmo u istom odeljenju vec 6 godina i naj smo posle 6 godina...tj svi su me mrzeli cak su me pre i one ogovarrale e kada je dunji prepuklo sa jovanovickom nije znala sa kim da se druzi pa potrcala meni...xexxe..sada samo nas dve najjjj drugarice...

55Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:07 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

slazem se sa tvojim stavom....ovo moje je komplikovano za objasniti... ali istinito... Smatram da tek kada zavrsis i srednju i osnovnu mozes da stanes sa strane... i da lepo osmotris i procenis... koje su ti drugarice bile prave a koje ne... tek tad!

56Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:07 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

jaooooo komplikovane smo Very Happy

57Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:08 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Ja u stvari ni ne znam ko su mi pravi prijatelji...Uglavnom,mnogi u mom razredu su dvolicni.Cast izuzecima Very Happy Ali volim ih,mislim ne volim ih bas sve podjednako,nemoguce je,al barem ih postujem...Za razliku od nekih koji traze dlaku u jajetu..-takvi su neki kod mene...I zato nekako jedva cekam novo drustvance u srednjoj Very Happy Mozda tamo bude bolje...

58Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:09 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

Zelim ti iskreno da bude bolje Smile... meni nije bilo Sad

59Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:09 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

aaa,extra...ja sam ovako...imala sam najbolju drugaricu anu u prvom i drugom, pa u trecem i cetvrtom mariju i aleksandru,pa u petom i sestom ivanu,aleksandru,bojanu i daru(bile smo mocna petorka) pa u sedmom dara,aleksandra,nekad i bojana,kako kad, pa u osmom sofija i dara
prvi srednje sofija,aleksandra,vanja,dara, drugi dara the best i aleksandra i vanja...

inace,nisam se sa svima posvadjala(sem sa ivanom) nego smos e prosto udaljile.... sad mi ej dara bffff!

60Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:09 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Ja obozavam moj razred ima nas 29 i najslozniji smo u celoj skoli....da vidite kako lazemo jedni za drge....cak i decaci za devojcice....

61Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:11 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

uffff....Ja sam od prvog do petog bila sa Marinom,pa sesti,sedmi i osmi Ana i Jelena.Bas onako bff,ali ima ih jos puuuuuuuuno Very Happy

62Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:13 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

joj izmorila me sva ta prica o drugarstvu..sve je to kompikovano do zla boga...
nego,jel ima neki decko kod vas<?

63Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:13 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Ja sam negde do cetvrtog-petog bila naj sa njih tri,pa smo se udaljile,pa sam onda bila super sa decacima...pa sam onda sa svima pomalo se druzila,i sad su mi naj TwA.Ta,i jos nekoliko njih...Ali,dosta sam se udaljavala od drugarica...Jednostavno,nekako mi je oduvek bilo tesko zbliziti se sa nekim..A i kad se zblizim,onda se udaljimo,pa me to jako povredi Sad i to je verovatno i razlog zasto tako tesko se zblizavam sa nekim Sad

64Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:14 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ja od 1 godine se dru\zim sa todorom koja mi je kumica....i ona me najbolje zna...i nikada se nisam deruzila sa devocicama iz mog odeljenja...vukla sam se sa jednom danijelo 5 godina zato sto nisam imala sa kim da se druzim...a p;oslem je dosla vesovcka i sa njom sam se druzila,pa lara,ana p,a sada su mi sanja(rodjaka)dunja(najjjjjjbolja drugarica)i tea,i naca i sara...

65Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:15 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

ja imam decka..srecno sam zaljubljena i zivot mi je nikad bolji <3

btw,jel' sam ja to charming vampire?!aaaaaaaa Very Happy

66Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:15 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

_GaGa_92 (citat):joj izmorila me sva ta prica o drugarstvu..sve je to kompikovano do zla boga...
nego,jel ima neki decko kod vas<?

ja sam imala...ja boze spasi me..pocero neki aleksa da me smara preko fb-a..a taj se zaljubio u mene i sada me tera da se smuvam sa njim a ja nec...strasno...i ja trazim lepo decka...kao i ti...

67Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:16 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

*~Ana Cullen~* (citat):ja imam decka..srecno sam zaljubljena i zivot mi je nikad bolji <3

btw,jel' sam ja to charming vampire?!aaaaaaaa Very Happy

blago se tebi...imas decka..menio su moju zabranili da imam decka u osnovnoj....reklu su mi kada zavrsis osnovnu pa imaj decka do tad nema nista...

68Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:16 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Aaah Gago,nemaaaa.....Al trebalo je par puta vec,al ja sam se usrala xD A kad sam bila glupa.Meni uvek tako,neko mi se svidi,pa se ja njemu svidim,pa se ja userem,pa se on meni vise ne svidja.Glupo jel?

69Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:17 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

cestitam,charming.... SmileSmile
joj i mene neki dule preko fejsa...ali ne volim to, ko zna kakvi su oni stvarno...
ja sa mojima o tome ne razgovaram,..sta njih briga sta ja radim...

70Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:17 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

.jekili. (citat):Aaah Gago,nemaaaa.....Al trebalo je par puta vec,al ja sam se usrala xD A kad sam bila glupa.Meni uvek tako,neko mi se svidi,pa se ja njemu svidim,pa se ja userem,pa se on meni vise ne svidja.Glupo jel?
jebiga,svima se deshava....moj problem je sto se ja nikom ne svidjam, i shto se meni niko ne svidja...

71Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:20 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

_GaGa_92 (citat):cestitam,charming.... SmileSmile
joj i mene neki dule preko fejsa...ali ne volim to, ko zna kakvi su oni stvarno...
ja sa mojima o tome ne razgovaram,..sta njih briga sta ja radim...

aj nesmem ni da razgovaram..nego me majka uhvatila kako se dopisujem sa nekim andrijom)mojom tro godisnjom simpatijom) i ja sam morala da joj ispricaqm i ona je sve rekla tati...a posle kada sam trebala da se nadjem sa bivsim deckom(tada mi jos nije bio decko)stavila sam telefon u jastucnicu i ujutru sam zoboravila gde sam ga stavila i ona menjala postaljinu i skine jastucnicu i ubaci je u ves masinu i opere mi telefon..strasno zar ne??/

72Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:21 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

_GaGa_92 (citat):
.jekili. (citat):Aaah Gago,nemaaaa.....Al trebalo je par puta vec,al ja sam se usrala xD A kad sam bila glupa.Meni uvek tako,neko mi se svidi,pa se ja njemu svidim,pa se ja userem,pa se on meni vise ne svidja.Glupo jel?
jebiga,svima se deshava....moj problem je sto se ja nikom ne svidjam, i shto se meni niko ne svidja...

ja se mnogima svidjam a sve bih ih menjala da se svidjam andriji...koji sam ja baksuz...

73Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:23 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Uhh,znam kako je to...A meni je tata nedavno rekao da on meni nece dati da imam decka do posle fakulteta, i onda neki dan posle toga rekao da mnoge devojke u mojim godinama imaju decka i da nije sramota imati decka.pfff...mislim,kad ti tata govori kako je lepo imati decka..e kad sam to dozivela... xD

74Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:24 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

.jekili. (citat):Uhh,znam kako je to...A meni je tata nedavno rekao da on meni nece dati da imam decka do posle fakulteta, i onda neki dan posle toga rekao da mnoge devojke u mojim godinama imaju decka i da nije sramota imati decka.pfff...mislim,kad ti tata govori kako je lepo imati decka..e kad sam to dozivela... xD

o tata je budi odlicna sa svim 5 i radi sta hoces..sve cu da ti kupim ali hocu 5....to je moj otac.... Sad Sad Sad Sad

75Kmeee,kmeee... - Page 3 Empty Re: Kmeee,kmeee... Sun Jun 07, 2009 11:25 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

Baksuz zaista!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/40]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions