Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Breaking dawn-na srpskom-kada?

+56
Sanja'93
PcElicA M*A*J*A*
mala bubica
StamatEma
*Edward's girlfriend*
yozza{fairy}
misha93
**Anchi96**
Twilight girl :)
cullen's girl
Me,myself & I
Makishka
anchy
~*Edward's Bella*~
Kaca&ampEdward
~ReNesMeE~
m...ue
*mimi*
^my.love-Cullen.boy^
Natty
Mala looda vampirusha
Twilight_fanpire
>eDwArD's LuLLaBy<
Isabell
Bella
Sooyoung
_NikA_
twilight's angel
mis_ twilight
M.S.
Iva
Skywalker
_GaGa_92
Princess Of Darkness
.MisS.CulleN.
robertmarina
iWana
feelin_my_teeth?
lone rider
Bella's Lullaby
Edward's spider-monkey
tixy94
*~Ana Cullen~*
suzanna
.JoYa.ClearwateR.^^
Rosie
S..rdjan
~*Lucky*~
milicamilincic92
Bella Swan
cica zlica
amaphupho©
midnight_sun_girl
*ed's own zoxxy*
The.Cold.One
eleonor
60 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 6/15]

126Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun Mar 15, 2009 11:50 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

nznm kako 1 jer nemas msn????

127Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun Mar 15, 2009 11:51 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

jesi cu;a za torrent preko njega mozesda skines knjigu

128Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun Mar 22, 2009 10:43 pm

^my.love-Cullen.boy^

^my.love-Cullen.boy^
Obsessive newbourn

i kada na kraju izlazi?
ja ne mogu viseee....Very Happy

129Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun Mar 22, 2009 11:09 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

ne zna se tacno...

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

130Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 23, 2009 2:27 am

*mimi*


Young newborn

meni su rekli da ce biti sredinom marta... ali nishta... ja sam se ubila od chekanja.... Sad(((

131Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 23, 2009 2:08 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

I ja se ubi od cekanja... SadSadSadSadSadSad

132Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 23, 2009 2:15 pm

^my.love-Cullen.boy^

^my.love-Cullen.boy^
Obsessive newbourn

i ja stvarno nije fer...ne znam sta im ovoliko treba da prevedu jednu knjigu....

133Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 23, 2009 2:18 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Da li neko zna kada ce kod nas biti da se kupi DVD Twilight?

134Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 23, 2009 2:27 pm

^my.love-Cullen.boy^

^my.love-Cullen.boy^
Obsessive newbourn

ja nemam pojma,i ja ga ocekujem...Very Happy

135Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 23, 2009 4:47 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

Edward's spider-monkey (citat):pa ne znam, al kazu stampa se , ma kod nas, ko da je prepisuju, resavska skola

ccc, u srbiji vlada srednji vek!!!!!!!
ccc tea osecam da tacno znam kako si ovo rekla cim sam procitala recenicu pojavila mi se tvoja slika u glavi kako to pricas XD a i mislim da previse povladjujes nasoj zemlji...oni ne da prepisuju nego klesu slova u kamen...ccc

136Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 23, 2009 5:45 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Strashno!
Teshko im je da jednu knjigu prevedu..Docekacemo izlazak New moona u bioskope kada se oni smiluju da je objave...Kao ekonomska kriza...Kakva kriza!Dobili su brdo para za prve tri knjige..Svi zivi su ih kupili a kostaju skoro 900 dinara..To stvarno nije u redu!
HOCU DA VEC JEDNOM IZAJDE!!!!!!!!!!!!!!!!!

137Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 23, 2009 5:57 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

_GaGa_92 (citat):Strashno!
Teshko im je da jednu knjigu prevedu..Docekacemo izlazak New moona u bioskope kada se oni smiluju da je objave...Kao ekonomska kriza...Kakva kriza!Dobili su brdo para za prve tri knjige..Svi zivi su ih kupili a kostaju skoro 900 dinara..To stvarno nije u redu!
HOCU DA VEC JEDNOM IZAJDE!!!!!!!!!!!!!!!!!
ma nije do krize nego ono....mrzi ih

138Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 23, 2009 6:57 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

I ja mislim da ih mrzi samo smisljaju neke izgovore....
Mislim mogli su je hiljadu puta prevesti!

139Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 23, 2009 7:22 pm

Natty

Natty
Obsessive newbourn

ja sam sada bila u knjizari i covek mi je rekao da ce izaci prvom polovinom aprila

140Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 23, 2009 10:09 pm

^my.love-Cullen.boy^

^my.love-Cullen.boy^
Obsessive newbourn

daj Boze da izadje polovinom aprila...ja vise ne mogu da cekam...pa bre bi je mi preveli jbt...

141Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 23, 2009 10:11 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

Natty (citat):ja sam sada bila u knjizari i covek mi je rekao da ce izaci prvom polovinom aprila
nadam see XD

142Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 23, 2009 10:49 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

.MisS.CulleN. (citat):
Natty (citat):ja sam sada bila u knjizari i covek mi je rekao da ce izaci prvom polovinom aprila
nadam see XD

143Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 23, 2009 11:09 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Joj valjda hoce...a ako kazu da ce izaci u maju ili junu,ja cu je sama prevesti...pre cu zavrshiti...lol

Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Robert13
www.ALL4TEENS.forumotion.com

144Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 23, 2009 11:25 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Posalji kada prevedes Smile

145Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Mar 24, 2009 1:02 am

^my.love-Cullen.boy^

^my.love-Cullen.boy^
Obsessive newbourn

da...Very Happy
Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Twilig10

146Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Mar 24, 2009 2:34 pm

^my.love-Cullen.boy^

^my.love-Cullen.boy^
Obsessive newbourn

ja sam sad saznala da knjiga izlazi u prolecnim mesecima sto znaci za mesec ili dva....ne mogu da verujem...jos uvek je prevode...Sad(((
Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Twilig12

147Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Mar 24, 2009 4:44 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Sta je od svega toga sto smo culi istina?! Evil or Very Mad

148Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Mar 24, 2009 5:48 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

robertmarina (citat):Sta je od svega toga sto smo culi istina?! Evil or Very Mad

pa sto je najgore-verovatno nista. prevesce je kad se smiluju. a to sto mi mozemo mecku da rodimo do tad, nikom nista.. Sad

149Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Mar 24, 2009 6:00 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 457141 Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 457141 Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 457141 Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 457141 Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 457141 Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 457141 Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 457141 Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 457141 Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 457141

150Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 6 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Mar 24, 2009 8:41 pm

.JoYa.ClearwateR.^^

.JoYa.ClearwateR.^^
Charming vampire

Ma daj!
Koji je njihov problem?!
Ko da prevode Bibliju!!!!

http://robertpattinson1986.forumotion.com/forum.htm

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 6/15]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions