Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Breaking dawn-na srpskom-kada?

+56
Sanja'93
PcElicA M*A*J*A*
mala bubica
StamatEma
*Edward's girlfriend*
yozza{fairy}
misha93
**Anchi96**
Twilight girl :)
cullen's girl
Me,myself & I
Makishka
anchy
~*Edward's Bella*~
Kaca&ampEdward
~ReNesMeE~
m...ue
*mimi*
^my.love-Cullen.boy^
Natty
Mala looda vampirusha
Twilight_fanpire
>eDwArD's LuLLaBy<
Isabell
Bella
Sooyoung
_NikA_
twilight's angel
mis_ twilight
M.S.
Iva
Skywalker
_GaGa_92
Princess Of Darkness
.MisS.CulleN.
robertmarina
iWana
feelin_my_teeth?
lone rider
Bella's Lullaby
Edward's spider-monkey
tixy94
*~Ana Cullen~*
suzanna
.JoYa.ClearwateR.^^
Rosie
S..rdjan
~*Lucky*~
milicamilincic92
Bella Swan
cica zlica
amaphupho©
midnight_sun_girl
*ed's own zoxxy*
The.Cold.One
eleonor
60 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 10/15]

226Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Apr 01, 2009 12:40 am

Bella

Bella
Post thirsty vampire

Ajme ta knjiga na kraju ence ni izaci ;(

227Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Apr 01, 2009 9:03 am

Kaca&ampEdward

Kaca&ampEdward
Young newborn

Ne baksuziraj!!!Svejedno,nacekacemo se...

228Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Apr 01, 2009 12:48 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

izaci ce...jednog dana...neke godine... Sad Sad Sad

229Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Apr 01, 2009 3:48 pm

cullen's girl

cullen's girl
Obsessive newbourn

ja sam knjigu procitala na hrvatskom...ko ce docekati da nasi prevedu!i pre-extra je!

230Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Apr 01, 2009 6:39 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

gde si kupila na hrvatskom???

231Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Apr 01, 2009 6:45 pm

Isabell

Isabell
Obsessive newbourn

Bella (citat):Ajme ta knjiga na kraju nece ni izaci ;(

ma hajde, ljudi pa izaci ce... pa sta ako se malo nacekamo?!? nece nam nista biti, kada pomislite na knjigu samo se setite u kojoj drzavi zivite i shvaticete da ce knjiga doci..., kad-tad!!!

232Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Apr 01, 2009 7:27 pm

.JoYa.ClearwateR.^^

.JoYa.ClearwateR.^^
Charming vampire

Da, tako je bilo i za Harry Potter 7....Smile

http://robertpattinson1986.forumotion.com/forum.htm

233Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Apr 01, 2009 7:30 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

cullen's girl (citat):ja sam knjigu procitala na hrvatskom...ko ce docekati da nasi prevedu!i pre-extra je!
gde ima hrwackom??

234Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Apr 01, 2009 10:26 pm

Twilight girl :)

Twilight girl :)
Young newborn

znaci ne verujem... na hravatskom je izasla.... a kod nas ko zna kad ce.....Sad

235Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Apr 01, 2009 11:29 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ja sam bila u novoj knjizari u uzicu i tamo su mi rekli da se knjiga stampa i da ce uskoro izaci u prodaju....

236Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Apr 01, 2009 11:47 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

e zaista, knjiga mora da izadje, jer je za nih to smao dobitak... a rade na tome, nego kakav smo narod, verovatno koriste resavsku skolu

237Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Apr 02, 2009 10:29 pm

milicamilincic92


Young newborn

jel zna neko da li ce izaci twilight dvd sa svim onim dodacima kod nas? Surprised

238Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Apr 02, 2009 11:56 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

juna/

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

239Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Apr 02, 2009 11:58 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

imas da skine na netu!!!!!! Very Happy preko torrenta!!!! Smile

240Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Apr 02, 2009 11:59 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

gde kako kad gdeee jel dobar snimak>? ajde lepo nam objasni! otjes?? rendeer

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

241Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 03, 2009 12:05 am

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

pa ja ne znam dal jee to sa dodacima ali je dvd snimak .... i normalna je slika ko iz bioskopa!!! jer imas torrent????

242Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 03, 2009 12:06 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nemam kmeeee ali biih zelela stvarno normalan twilight snimak da imam;(((

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

243Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 03, 2009 12:10 am

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

ako imas brz net ukucaj na googleu torrent free download... skini program i onda cu ti ja reci kako dalje!!!! pa oces pokusati????

244Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 03, 2009 12:11 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

imam adsl!Smile naravno da tju pokushati!!
hvalaaaa Razz

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

245Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 03, 2009 1:05 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

jao ja sam naterala drugaricu da mi nareze film (dobar snimak) na 2 dvd-a. tako da ako se jedan izgrebe i baguje, imam drugi! xD
i narezala mi je prekjuce. odgledala sam 4 puta od tad. xD

246Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 03, 2009 8:45 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Hehehe...zavisnice jedna!! xD

247Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat Apr 04, 2009 12:54 pm

^my.love-Cullen.boy^

^my.love-Cullen.boy^
Obsessive newbourn

>eDwArD's LuLLaBy< (citat):ako imas brz net ukucaj na googleu torrent free download... skini program i onda cu ti ja reci kako dalje!!!! pa oces pokusati????

i sta dalje? Very Happy

248Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat Apr 04, 2009 4:05 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

Twilight_fanpire (citat):Hehehe...zavisnice jedna!! xD


paaa....otprilike. lol! lol! lol!

249Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Apr 08, 2009 1:52 pm

cullen's girl

cullen's girl
Obsessive newbourn

Mala looda vampirusha (citat):
cullen's girl (citat):ja sam knjigu procitala na hrvatskom...ko ce docekati da nasi prevedu!i pre-extra je!
gde ima hrwackom??


...od drugarice rodjak zivi u hrvatskoj,pa joj je on kupio!ja sam se prvo bunila kao necu da citam na hrvatskom,ali su skoro iste rijeci!knjiga je malo reci dobraaa! lol!

250Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 10 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Apr 13, 2009 12:56 am

Sooyoung

Sooyoung
Young newborn

i dobro kad na kraju izlazi 4 knjiga....? ne znam vishe kome da verujem svi kazu sad ce pa onda nece dobicu glsvobolju od toga....=)=)=) mislim a ovi iz evra nek se vec jednom odluche kad ce izaci knjiga....mislim tako ce i njima i nama laknuti oni nece dobijati mailove fanova a nama ce biti lakshe kad najzad saznamo kad izlazi knjiga....=)=)=)

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 10/15]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions