Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Breaking dawn-na srpskom-kada?

+56
Sanja'93
PcElicA M*A*J*A*
mala bubica
StamatEma
*Edward's girlfriend*
yozza{fairy}
misha93
**Anchi96**
Twilight girl :)
cullen's girl
Me,myself & I
Makishka
anchy
~*Edward's Bella*~
Kaca&ampEdward
~ReNesMeE~
m...ue
*mimi*
^my.love-Cullen.boy^
Natty
Mala looda vampirusha
Twilight_fanpire
>eDwArD's LuLLaBy<
Isabell
Bella
Sooyoung
_NikA_
twilight's angel
mis_ twilight
M.S.
Iva
Skywalker
_GaGa_92
Princess Of Darkness
.MisS.CulleN.
robertmarina
iWana
feelin_my_teeth?
lone rider
Bella's Lullaby
Edward's spider-monkey
tixy94
*~Ana Cullen~*
suzanna
.JoYa.ClearwateR.^^
Rosie
S..rdjan
~*Lucky*~
milicamilincic92
Bella Swan
cica zlica
amaphupho©
midnight_sun_girl
*ed's own zoxxy*
The.Cold.One
eleonor
60 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 11/15]

251Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Apr 13, 2009 1:15 am

misha93

misha93
Obsessive newbourn

E ljudi, ja sam zvala Evro i rekli su mi da izlazi sredinom maja, e sad koliko je to tacno, nemam pojma, hocu reci, ne znam jesu li mi to rekli samo da bi me skinuli s vreta ili je stvarno tako Neutral

252Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Apr 13, 2009 2:58 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jao svi su pitali to..nisi ni trebala da ih zovesh..nesposobnjakovici jedni glupi-.-

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

253Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Apr 13, 2009 1:52 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

pa nisam sigurna koliko je to tacno, ali nadam se da ce stvarno izaci sredinom maja...

254Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Apr 13, 2009 2:59 pm

yozza{fairy}

yozza{fairy}
Obsessive newbourn

Ja sam na jednom forumu pročitala da će promocija biti negde u junu, sada ne znam tačno kad...

255Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Apr 13, 2009 4:12 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Ma moramo da se strpimo, ja sam procitala na engleskom, ali jedva cekam i na srpskom, za nestrpljive imam jedno resenje, a to je da pocnu da citaju neku sasvim levu knjigu, znam shta pricam.Ja nisam mogla da spavam zbog Twilight-a i ostajala sam budna do 6 ujutu jer sam citala knjigu, a u 8 mi je pocinjala shkola, a kad sam procitala sve delove nisam znala shta cu od sebe pa sam ponovo citala najzanimljivije delove(a to je ugl. cela knjiga), i tek pre neki dan sam se nakanila da procitam neki krimic, i mogu vam reci pomoglo je, malo sam oladila, mislim i dalje jedva cekam Breaking Dawn na srpskom i molim Boga da Stephenie zavrshi i peti deo, ali napokon posle duzeg vremena mogu i o necemu drugom da razmishljam Smile

256Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Apr 13, 2009 9:16 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

hmmm probacu tu taktiku kad zavrsim treci deo ako ne bude izaso cetvrti do tad sto cisto sumnjamXD

257Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Apr 13, 2009 9:17 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ejj edwards girlfriend jel si ti bila rekla da ces da citash knjigu u google translatu? jaoo to je brate bila izjava godine!! xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

258Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Apr 13, 2009 9:20 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

neeeee nsm ja rekla to :S

259Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Apr 14, 2009 10:50 pm

StamatEma

StamatEma
Young newborn

Ćao svima!!!
Tek sad se uključujem u diskusiju, iako je već neko vreme pratim Smile
I ja sam jedan od vernih obožavatelja Sumrak sage i jedva čekam 4. deo
Uglavnom, poslala sam mail evro-giuntiju i odgovorili su mi da knjiga izlazi u maju, prvo im nisam verovala ( mogli su bilo šta da mi kažu da me se reše), međutim na njihovom sajtu piše da je knjiga " Praskozorje " u pripremi, konačno Smile
evo ga i link, da možete sami da se uverite
http://www.evro-giunti.com/main/najava.htm
Eto to je sve što sam htela da kažem, nadam se da nisu lagali xD

260Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Apr 14, 2009 11:29 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Jao vidi stvarno, OH NAPOKON, hahaha ipak je "Praskozorje", a ne "Svitanje" Smile
JEDVA CEKAM!!!!!

261Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Apr 14, 2009 11:33 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

misha93 (citat):Ma moramo da se strpimo, ja sam procitala na engleskom, ali jedva cekam i na srpskom, za nestrpljive imam jedno resenje, a to je da pocnu da citaju neku sasvim levu knjigu, znam shta pricam.Ja nisam mogla da spavam zbog Twilight-a i ostajala sam budna do 6 ujutu jer sam citala knjigu, a u 8 mi je pocinjala shkola, a kad sam procitala sve delove nisam znala shta cu od sebe pa sam ponovo citala najzanimljivije delove(a to je ugl. cela knjiga), i tek pre neki dan sam se nakanila da procitam neki krimic, i mogu vam reci pomoglo je, malo sam oladila, mislim i dalje jedva cekam Breaking Dawn na srpskom i molim Boga da Stephenie zavrshi i peti deo, ali napokon posle duzeg vremena mogu i o necemu drugom da razmishljam Smile

jao tako i ja...ostajala budna bukvalno do jutra, razmisljala samo o tvajlajtu..... Very Happy
a onda sam procitala jednu drugu knjigu i malo se ohladila. mislim ne bas ohladila, ali konacno opet imam zivot. xD

262Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Apr 14, 2009 11:39 pm

yozza{fairy}

yozza{fairy}
Obsessive newbourn

I ja sam mislila da će se zvati "Svitanje", a da je "Svitanje" onda bi se knjiga trebala zvati samo "Dawn" Very Happy

Jedva čekam jeeej Very Happy

263Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Apr 14, 2009 11:43 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

dawn je zora. ne znam, svitanje je lepse...

264Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Apr 14, 2009 11:51 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

twilight's angel (citat):
misha93 (citat):Ma moramo da se strpimo, ja sam procitala na engleskom, ali jedva cekam i na srpskom, za nestrpljive imam jedno resenje, a to je da pocnu da citaju neku sasvim levu knjigu, znam shta pricam.Ja nisam mogla da spavam zbog Twilight-a i ostajala sam budna do 6 ujutu jer sam citala knjigu, a u 8 mi je pocinjala shkola, a kad sam procitala sve delove nisam znala shta cu od sebe pa sam ponovo citala najzanimljivije delove(a to je ugl. cela knjiga), i tek pre neki dan sam se nakanila da procitam neki krimic, i mogu vam reci pomoglo je, malo sam oladila, mislim i dalje jedva cekam Breaking Dawn na srpskom i molim Boga da Stephenie zavrshi i peti deo, ali napokon posle duzeg vremena mogu i o necemu drugom da razmishljam Smile

jao tako i ja...ostajala budna bukvalno do jutra, razmisljala samo o tvajlajtu..... Very Happy
a onda sam procitala jednu drugu knjigu i malo se ohladila. mislim ne bas ohladila, ali konacno opet imam zivot. xD

Hehe, prezivele smo... Wink samo znash shta je problem, sad kad izadje 4-ti deo i kad ga procitam, posle cu minimum mesec dana zaliti shto Stephenie nije zavrshila Midnight Sun... No

265Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Apr 15, 2009 12:07 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

jao...ne spominji. sad jos uvek imamo zivot... Very Happy

266Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Apr 15, 2009 9:12 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja sam ozbiljno rekla da cu da sednem sad za raspust i prevedem celu knjigu:@ Majmuni.-.- u pripremi... ja tju da postavim knjigu ovde xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

267Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Apr 15, 2009 12:24 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

reputejshn for ju. ^_^

268Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Apr 15, 2009 4:03 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

SUPER

269Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Apr 15, 2009 4:11 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

jaoooj, konacno!!!!!
pa, pomracenje su izdali u oktobru, a mlad mesec u avgustu, a sto im je onda bilo potrebno toliko da prevedu i praskozorje???
i meni je praskozorje glupo...nznm, vise mi se svidja svitanje, mozda zato sto sam navikla tako da govorim, pa mi sad praskozorje cudno...

270Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Apr 15, 2009 8:34 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

twilight's angel (citat):reputejshn for ju. ^_^
hvala,al ne vidim razliku mnogo me mrze pa mi non stop smanjuju! Stvarno ne zezam se xD OZBILJNO-.-

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

271Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Apr 15, 2009 11:21 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

e pa oni ti smanjuju zato sto te ne vole, ali ti ja povecavam zato sto mi se svidja post. Very Happy

272Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Apr 16, 2009 1:30 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

znaaaaam!Smile Ma bash me briga,neka rade sta hotje! xD hvala! ewo od sad pocinjem,celu notj cu da prevodim! xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

273Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Apr 16, 2009 9:23 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

kad ce vise BD,aman ne mogu vise da cekam!!!!!!! izgleda da cu i ja morati da uzmem da citam neku drugu knjigu da imam zivot opet,posto ovako vise ne ide,kazu u pripremi,stvarno svakog dana,palim komp u nadi da cu negde procitati,da je konacno izasla knjiga,izgleda da ludim polako.......lele Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 6793

274Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Apr 16, 2009 9:31 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Rosie (citat):znaaaaam!Smile Ma bash me briga,neka rade sta hotje! xD hvala! ewo od sad pocinjem,celu notj cu da prevodim! xD
Pa srecno...budi istrajna...koliko vidim ti ces pre da prevedes od onih kojima je to zadatak hahaha...A i ja cu da izludim,ocekivala sam da ce da izadje sad u aprilu da prekratim vreme za raspust ali nista...kad odem u knj. i pitam za knjigu,kazu mi jedno a kad sutradan pozovem drugo...tako da od sad nista ne verujem pa kad izadje dobro je dosla....!!!!!!!!!!!!

275Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 11 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Apr 16, 2009 10:09 pm

tixy94


Young newborn

twilight's angel (citat):reputejshn for ju. ^_^
Reputejsn??? xDD Valjda si mislila respect??? OMG

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 11/15]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions