Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak)

+63
*Mina
lamb
Vekica
lo0dachA
Issy
bela
Twilight_girl
bella swon
vampiRka.
*Rosalie fan*
robertmarina
Cullenka.x3.Edward
aliiice
Immortal
*~Ana Cullen~*
**MiLiChIcA**
**Isidora**
SanyaTheStar <3
Toy Soldier
anchy
alice.cullenrs
alice the best
*Jeca*
.jekili.
m...ue
EyB forever
Tasha'94
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
emmett's girl
mala bubica
^^Nikolina^^
!*~The Cullen Girl~*!
Jessica*
BojanZ
Neda
yozza{fairy}
a_n_a
Zoky
*Twilight*Princess*
lepotica
Miccy_un Angel de Verdad
JeJa
Vampire girl
pancha_95_
cec
Miss Honey_Bun
Bella
**Anchi96**
~ Mici ~
_NikA_
PcElicA M*A*J*A*
I L0vE EdWaRd***
Edward's spider-monkey
*Edward's girlfriend*
Natty
Twilight girl :)
.MisS.CulleN.
twilight's angel
Rosie
Twilight_fanpire
.JoYa.ClearwateR.^^
mandrea94
67 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 7/15]

151Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat May 02, 2009 12:13 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

saaaasvim nepotrebno. a da bi to bilo u filmu, oni su izbacili mnoge scene koje su trebale da se nadju u filmu. nije fer! smrc!

152Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat May 02, 2009 12:41 am

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

da to i mene nervira ubacili su neke scene koje ne postoje u knjizi i ne potrebne su ,a nisu ubacili neke bitne scene iz knjige!!!!! Sad

153Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat May 02, 2009 12:01 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

zaista, a i, nisu skroz prikazali edwardovu savrsenost... nekako on previse cuti... oni trebaju puno da pricaju, jer on hoce da zna svaki detalj o njenom zivotu.. e to je pravo musko, a ne da ti ne zna prezime!!!

154Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat May 02, 2009 6:36 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

slazem se sa vama...

155Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun May 03, 2009 12:08 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

i bella se ne smeje uopste u fimu kao mutava je to mi malo ide na zivce...dakle
procitali smo sumrak xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

156Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun May 03, 2009 12:16 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

naravno...xD

157Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun May 03, 2009 12:27 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

kako je smesho,,,gledahs pitanje ove teme i odgovarash
da li ste procitali knjigu sumrak, procitali smo knjigu sumrak xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

158Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun May 03, 2009 10:17 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

da to sam bas sad pomislila...
ne ja nisam procitala knjigu sumrak...
jok,procitala sam je deset puta xDxDxD

159Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat May 09, 2009 12:21 am

Tasha'94

Tasha'94
Young newborn

Procitala sam je, i mnogo mi se svidela. Samo me pomalo nervira sto se fazon svi nalozili na Bellu i to, ali ostalo je inace vrh. Likovi su savrseno prikazani, i ideja za knjigu je fantasticna!

160Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat May 09, 2009 1:15 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

završavam................ extra je! mnooooooooooogo mi se sviđa!

161Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat May 09, 2009 1:42 pm

*Twilight*Princess*

*Twilight*Princess*
Obsessive newbourn

Edward's spider-monkey (citat):zaista, a i, nisu skroz prikazali edwardovu savrsenost... nekako on previse cuti... oni trebaju puno da pricaju, jer on hoce da zna svaki detalj o njenom zivotu.. e to je pravo musko, a ne da ti ne zna prezime!!!
e da i to...Edward je u knjizi zanimljiv,pricljiv i duhovit...a u filmu..nekako povucen...

http://www.rbd-4ever.forumotion.net

162Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat May 09, 2009 1:43 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

sto je fora,sad svi imate nesto protiv edwarda xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

163Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat May 09, 2009 2:56 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

*Twilight*Princess* (citat):
Edward's spider-monkey (citat):zaista, a i, nisu skroz prikazali edwardovu savrsenost... nekako on previse cuti... oni trebaju puno da pricaju, jer on hoce da zna svaki detalj o njenom zivotu.. e to je pravo musko, a ne da ti ne zna prezime!!!
e da i to...Edward je u knjizi zanimljiv,pricljiv i duhovit...a u filmu..nekako povucen...

slažem se mogao je da bude malčice bolji u svemu tome.......... rosie niko nema ništa protiv njega jednostavno on se na filmu ponaša drugačije, onaj ko je samo film gledao ima sasvim drugačiju predstavu o njemu.... oni misle da je on povučen....... predstavili su ga drugačije nego što je trebalo

164Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat May 09, 2009 4:46 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Slazem se sa navedenim,i Ed u knjizi se vise smeje i neko je nezniji....

165Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat May 09, 2009 7:10 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

i ja se slazem ali kao stoje i on jednom rekao to je najverovatnije bilo jer znate...car prve ljubavi i sl....

166Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Mon May 11, 2009 9:10 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

Twilight_fanpire (citat):Slazem se sa navedenim,i Ed u knjizi se vise smeje i neko je nezniji....


da. . . . . . . . . ko se nebi u njega zaljubio
eh sto ja nisam bella blago njoj =P xexex

167Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 12, 2009 10:13 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

Rosie (citat):sto je fora,sad svi imate nesto protiv edwarda xD

naravno da nemamo nista protiv edija. Very Happy bar ti znaš koliko ga volim. :DD

168Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 12, 2009 2:38 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

nemo da ga dirate Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 26754 Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 91188 Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 457141 just kidding

on je savrsen =P perfektno bice What a Face

169Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu May 14, 2009 11:34 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Nisam, ali nameravam..Cini mi se extra Very Happy Al cekam da mi TwA.Ta pozajmi Laughing

170Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri May 15, 2009 9:32 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

heheh, dobro ti se chini...knjiga je preeeeeedivna!Very Happy

171Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri May 15, 2009 4:04 pm

*Jeca*

*Jeca*
Young newborn

Procitala....naravno... Very Happy

172Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri May 15, 2009 8:55 pm

alice the best

alice the best
Post thirsty vampire

naravno da sam procitala...alice rules

173Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri May 15, 2009 8:59 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

aj ko jos nije procitao jel ima takvih dizite ruke xD sram vas bilo:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

174Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri May 15, 2009 9:56 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ja mislim da takvih vishe nema,rosie.... Smile

175Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 7 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri May 15, 2009 10:08 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

ja uhvatila zadnji voz i procitala je u zadnjem trenutku hehe
=PPPPP

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 7/15]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions