Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za sto vise postova

+35
wampirrica
sweet_edvard's_girl
Ichy
.jekili.
alice the best
Alis Kalen
bella swon
*~Ana Cullen~*
**Isidora**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
m...ue
**Anchi96**
emmett's girl
Jessica*
Twilight_girl
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
Edward`s_lover
I L0vE EdWaRd***
yozza{fairy}
PcElicA M*A*J*A*
Isabell
Twilight_fanpire
Mala looda vampirusha
_NikA_
midnight_sun_girl
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Rosie
twilight's angel
.MisS.CulleN.
Adm88dp
mandrea94
39 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 7/40]

151Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 03, 2009 9:47 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ja ne pevam hvala bogu...

jao sutra rano ustajanje zbog skole...kmeee!!Sad

152Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 03, 2009 9:48 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

i ti si prva smena????mrzim ponedeljak.....

153Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 03, 2009 9:52 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

samo mi fale jos 2 posta da budem.....

154Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 03, 2009 9:53 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Post thirsty vampire


....

155Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 03, 2009 9:54 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

pa barem sam za 2 dana napisala vise od 150 postova.....xD ja sam ludaca...

156Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 03, 2009 9:56 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ehhhe, nisi jedina...

da nazalost sam prva smena. a to ima svojih prednosti samo kad je petak...

157Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 03, 2009 9:58 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

pa da ...samo ima prednost petak...svejedno je uzasno smaranje u skoli...danas imam najgorreeee casove(fiziku,matematiku,likovno,italijanski,tehnicko block casi crtanje slikanje vajanje)uzas....

158Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 03, 2009 9:59 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

verovatno necu otici na crtanje slikanje i vajanje...mrzi me...samo iz toga imam neopravdane...

159Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 03, 2009 10:20 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

joj, i ja sam prva smena, al nemam teske predmete: srpski, hemiju, tehnicko, tehnicko, fizicko, francuski!!!

160Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 03, 2009 10:22 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

mi na tehnickom nista ne radimo...tj. grickamo slatkise...zezamo nastavnika....pricamo ceo cas....tj.radimo sta hocemo.... ali ko ce preziveti italijanski...uvek kad pogledam na sat ima 20 minuta do kraja casa....uzas...

161Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 03, 2009 10:23 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

mi pricamo sa nastavnicom o sudarima, kradjama, i tako tom.... xexe
a na francuskom se setamo po ucionici, dok kod matematicrke ne smemo da zucnemo...

162Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 03, 2009 10:26 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

takodje kod matematicarke ne smemo da zucnemo zato sto nan je razredna ....nije bila u skoli cele prosle nedelje ...nikada nisam mislila da cu ovo reci ali nedostajala nam je...zato sto nam dosla neka debela stroga...i TERALA NAS DA RADIMO PO 10 ZADATAKa strasno....iace uradimo po 2 ili 3 ali ta 2 ili 3 zadatka nam dlicno objasni nasa razredna....
a na italijanskom ne smemo da zucnemo...i obnavljamo nesto od preoslog casa.....i radimo novo gradivo...strasno....

163Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 03, 2009 10:35 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

jao i meni je matematicharka razredna. niko je ne voli. imamo 15 ocena kod nje i samo daje po 15 zad za domaci, i ovo mi je 4. sveska od pocetka god. pa vi vidite koliko pisemo... katastrashno.xD

164Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 03, 2009 10:37 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

meni je takodje 4 sveska ...taman si me opomenula da prepisem sutra domaci od raspusta...sranje....imamm 5 ili 6 da prepisem zadataka...ja uvek prepisujem domaci u skoli...ali ovaj pregleda i daje ocene...

165Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 03, 2009 10:38 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

inace tvoja je strasna...moja kad se naljuti(posto pravimo mnogo problema obicno je ljuta)izgleda kao rascupana metla.....

166Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 03, 2009 10:39 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

inace stavlja mini-val ali onaj daj joj bude kovrdzava kosa....kao da ima seno umesto kose...xD

167Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 03, 2009 10:44 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ja se vracam za 15 minuta ...samo da se okupam...brzo cu...mozda bude 20 sve zavisi koliko ima tople vode...vidimo se ...e ljudi cekajte me ...hocu i ja da se igram sa vama....

168Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 03, 2009 10:51 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

joj moja razredna je likovnicarka, pa je trpimo samo 1 nedeljno... al zena nije normalna...
no comment.

169Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 03, 2009 11:09 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

vratila sam se...mi smo prosle godine kao celo odleljenje ima nas 29 osvojili nagradu naa buda festivalu kao bila tema mojg grad i mo napravili grad od sapuna a taj festival se odrzava u pancevu pa smo dobili besplatan prevoz do tamo...i tako to..bilo nam je extra...

170Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 03, 2009 11:48 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ne mogu da verujem da niko ne peva u horu:O xD JA PEVAM XD
Hmmm,ja sam druga smena eheh i sutra idem konacno da kupim farbu..jej! xd

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

171Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 12:46 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

sta farbas, kosu ili sobu... xexe
a ja idem na hor, al ne skolski, vec u muzickoj...

172Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 12:47 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

imam 666 postova.. buahhhahhhahha...

173Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 10:37 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jafarbam kosu ne sobu xDDDDDD muzicki hor?:O... xD ja idem u skolski hor koji obuhvata svu decu iz skole xD cek,pa ti si osnovna skola..ja pitam za srednje one su ozbiljnije xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

174Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 12:33 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

a, ne
al ipak ovo u muzickoj smara, znaci ne znam sta je dosadnije, teorija muzike, hor ili orkestar...

175Za sto vise postova - Page 7 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 3:35 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

**Anchi96** (citat):inace stavlja mini-val ali onaj daj joj bude kovrdzava kosa....kao da ima seno umesto kose...xD

kad si ti zaboga stavila mini val?!?!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 7/40]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions