Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za sto vise postova

+35
wampirrica
sweet_edvard's_girl
Ichy
.jekili.
alice the best
Alis Kalen
bella swon
*~Ana Cullen~*
**Isidora**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
m...ue
**Anchi96**
emmett's girl
Jessica*
Twilight_girl
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
Edward`s_lover
I L0vE EdWaRd***
yozza{fairy}
PcElicA M*A*J*A*
Isabell
Twilight_fanpire
Mala looda vampirusha
_NikA_
midnight_sun_girl
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Rosie
twilight's angel
.MisS.CulleN.
Adm88dp
mandrea94
39 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 8/40]

176Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 5:34 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

joj sorry pogubila sam se nisam pregledala postove pa mi se ucinilo........nego moze meni neko da objasni kako se stavlja potpis ja kidam zivce ovde.........!!!!!!???

177Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 5:35 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ides u svoj profil pa onda pise tamo signature pa ono veliko polje
tu mozes nesto napisati ili staviti URL ili staviti neku sliku...

http://ninasource.forumsr.com

178Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 5:38 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

pa to znam to mi je valjda lako ali kako da stavim prokletu sliku meni nece..........!

179Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 5:44 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

mora moci idi na www.postavi.com browse>izaberi sliku>sacekaj par sekundi>i dobijes link postavi sliku na forume>kopiras link>paste link u polje za sliku>save i GOKOTO

http://ninasource.forumsr.com

180Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 5:46 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

100% mozeeeeee

http://ninasource.forumsr.com

181Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 5:53 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

pokusacu.....thanks

182Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 6:07 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nema na chemu....pusek

http://ninasource.forumsr.com

183Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 6:17 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

konacno mislim da mi je uspelo!!!!!!!

184Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 6:17 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

dhwugvcdyqiuzxjiazl,

185Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 6:44 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

sta god ta slova znacila....xaxaxa...nije ti uspelo...e i meni to ne uspeva..msm. mima mi je objasnila kako se to radi ali opet nisam uspela......

186Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 6:46 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

ja sam na kraju i uspela....moralo je jednom!!!!!probaj poci ce ti....extra avatar...
P.S.imali fan forum o njemu????

187Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 6:49 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

eto vidish da moze...

http://ninasource.forumsr.com

188Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 6:55 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

Za sto vise postova - Page 8 30394 .......lol

189Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 6:59 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

m...ue (citat):ja sam na kraju i uspela....moralo je jednom!!!!!probaj poci ce ti....extra avatar...
P.S.imali fan forum o njemu????
Hvala... Very Happy nemam pojma...ja ga obozavam pogotovo u piratima...pa sam morala da stavim ovaj avatar....!!! e blago tebi,meni nikako da uspe Sad ..sad cu da pokusam...

190Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 7:07 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

avatar je strava meni je posle filma stalno odzvanjala recenica I'm captain Jack Sparow! inace mi se Jonny Depp ne svidja previse iako je dobar glumac Ali Jack Sparow je......hm.....vrh!

191Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 7:47 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

znaci nema sanse da postavim sliku...mora da nesto pogresno radim....jbg.

192Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 7:48 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

mozete da mi samo kazete o cemu je diskusija, mozda mogu da pomognem

193Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 7:50 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

o postavljanju ove slike u signature...kad udjem u profil u potpisu mi stoji slika ali kada postujem nje nema nigde..aaa..poludecu

194Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 7:52 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

a, znas kako, i ja sam imala taj problem,, udjes u preferences, i tu imas Always attach my signature, verovatno je tebi na no, samo ga stavi na yes, i save-uj. probaj to

195Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 7:52 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

nadam se da sam ti pomogla

196Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 7:53 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

PcElicA M*A*J*A* (citat):znaci nema sanse da postavim sliku...mora da nesto pogresno radim....jbg.
trebas da odes u prefrences i da stikliras :attach my signature always!!!
ja mislim da je to problem ako si stavila sliku a ne pojavljuje se potpis!!!!!Very Happy

197Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 7:53 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

aj sad cu da probam...

198Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 7:55 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe!!!!
pa valjda ce uspeti!!!!

199Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 7:57 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

uspela si!!!!

200Za sto vise postova - Page 8 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 7:58 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

jesam...puno hvaaaaaala ljudooovi.sad sam happy!!!!!!!!!!!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 8/40]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions