Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za sto vise postova

+35
wampirrica
sweet_edvard's_girl
Ichy
.jekili.
alice the best
Alis Kalen
bella swon
*~Ana Cullen~*
**Isidora**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
m...ue
**Anchi96**
emmett's girl
Jessica*
Twilight_girl
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
Edward`s_lover
I L0vE EdWaRd***
yozza{fairy}
PcElicA M*A*J*A*
Isabell
Twilight_fanpire
Mala looda vampirusha
_NikA_
midnight_sun_girl
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Rosie
twilight's angel
.MisS.CulleN.
Adm88dp
mandrea94
39 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 28/40]

676Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Fri Jun 05, 2009 5:33 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

eh,da..kad imamo kontrolni iz istorije npr,ima puno godina koje retko kada pamtim,pa sam razvila jos jednu tehniku puskica.Slojevito namazem nokte i onda sestarom ispisem godine po povrsini noktiju.Niko me nikada nije provalio,a stalno ih imam za istoriju.Mnogo prakticno.

677Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Fri Jun 05, 2009 9:41 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

joooj cowece sta wam swe nece pasti napamet...mada korisne ideje za one koji imaju ziwaca to da prawe...ja jednostawno napisem na stolu ili pernici kad nesto neznam-mrzi me da prawim puskice ili nesto slicno i nikad me niko nije prowalio....

678Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Fri Jun 05, 2009 9:43 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ja uvek pisem na dlanu

679Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Fri Jun 05, 2009 9:43 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

*~Ana Cullen~* (citat):eh,da..kad imamo kontrolni iz istorije npr,ima puno godina koje retko kada pamtim,pa sam razvila jos jednu tehniku puskica.Slojevito namazem nokte i onda sestarom ispisem godine po povrsini noktiju.Niko me nikada nije provalio,a stalno ih imam za istoriju.Mnogo prakticno.

Mi nikad nemamo kontrolni iz istorije XD

680Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Fri Jun 05, 2009 9:44 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

wtf? blago vama!!! mi to stalno... i ubije nas u pojam!

681Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Fri Jun 05, 2009 11:38 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

mi imamo,al kod naseg nastavnika je lako koristiti puskice Very Happy

682Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 06, 2009 12:36 am

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

hejjj ljudi DOBRO VECE kao Milka Canic...

p.s. ja mrzim istoriju ali profa je nekada dobra a nekada katastrofa....

683Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 06, 2009 1:36 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Chuck Norris bi naterao Milku Canic da kaze "Dobar dan."...hahah XD

684Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 06, 2009 11:30 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

xD
ja imam istoriju, ali profesor dodje jednom u mesec dana, a i kad dodje samo pita ko je uchio, nas par se javi, i cesto kaze:dobro, a ti si? i upishe 5. xD

685Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 06, 2009 12:04 pm

Ichy

Ichy
Young newborn

blago ti se...Smile
ja na kontrolnom iz istorije uvek imam puskice...
a iz geografije mozemo i atlas da koristimo pa ja iscepam stranice i stavim unutra Very Happy

686Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 06, 2009 12:59 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

*~Ana Cullen~* (citat):eh,da..kad imamo kontrolni iz istorije npr,ima puno godina koje retko kada pamtim,pa sam razvila jos jednu tehniku puskica.Slojevito namazem nokte i onda sestarom ispisem godine po povrsini noktiju.Niko me nikada nije provalio,a stalno ih imam za istoriju.Mnogo prakticno.

Mislala sam da sam za sve cula dok ovo nisam procitala Smile)) svaka cast za ideju.... Ja sam u fotroli u srednjoj uvek imala puskicu za svaki slucaj... mada sam je retko kad koristila jer me je uvek bilo strah... sada na faxu isto pisem puskice... ali ih ne koristim... tu su samo da ih jednostavno imam Smile)))

687Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 06, 2009 1:01 pm

wampirrica

wampirrica
Young newborn

*~Ana Cullen~* (citat):eh,da..kad imamo kontrolni iz istorije npr,ima puno godina koje retko kada pamtim,pa sam razvila jos jednu tehniku puskica.Slojevito namazem nokte i onda sestarom ispisem godine po povrsini noktiju.Niko me nikada nije provalio,a stalno ih imam za istoriju.Mnogo prakticno.
dobra fora za prijemni.... Smile sto mene ceka za 2 nedelje... Sad
a samo sto sam o5 dobila net, ja moram da sednem i ucim.... Sad

688Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 06, 2009 1:22 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

*~Ana Cullen~* (citat):eh,da..kad imamo kontrolni iz istorije npr,ima puno godina koje retko kada pamtim,pa sam razvila jos jednu tehniku puskica.Slojevito namazem nokte i onda sestarom ispisem godine po povrsini noktiju.Niko me nikada nije provalio,a stalno ih imam za istoriju.Mnogo prakticno.

pa ti si genije dobro meni puskice ne trebaju za istoriju ja obozavam istoriju =PPPP
mi smo trebali da naucimo himnu austrije napamet a nije mi bilo bas do ucenja pa sam pisala na dlanu leve ruku i niko nije to ni zapazio
moja razredna ona nam cak pomaze oko puskica ona kaze slobodno mozete da ih koristite ali samo da ih ja ne vidim =PPPPPPPPPP

689Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 06, 2009 5:04 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

a_n_a (citat):
pa ti si genije

hvala,hvala Twisted Evil

690Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 06, 2009 7:53 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

wow to ti je stvarno super ideja,odsad i ja tako radim... Very Happy
Ja skoro nikad ne koristim puskice,jedino za biologiju,gde nastavnika bas briga,glavno da mi odradimo sta treba, pa da on moze nazad na komp da igra igrice i gleda Susan Bojl.Jednom drugu ili drugarici,ne secam se tacno, je cak ispala knjiga na pod(posto je bila na kolenima otvorena xD) i nastavnik nista nije uradio...Al uglavnom,lako je prepisivati kod nasih nastavnika Very Happy

691Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 06, 2009 8:37 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

ja nikada ne bi mogla da prepisujem zato sto sam ja najpametnija iz razreda oni svi od mene prepisuju ali ipak imam ja moje faze kada ne ucim pa ónda sve na pisem na dlanove
ali ako iz istorije ne zapamtim neke brojeve sigurno cu koristiti tvoju metodu

692Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 06, 2009 8:40 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

drago mi je sto sam koliko-toliko od pomoci.

693Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 06, 2009 8:46 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

eee aj kad smislis neke nove nasine ti nam obavezno javi
iako sto mi to ne treba ali ipak mozda posluzi za neki put =PPPP

694Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 06, 2009 8:53 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

nema problema,mada ne verujem da ce ih biti u skorije vreme jer ovi sasvim dobro funkcionisu.Javite i vi neke ako znate!
Inace,ja sam vukovac.Toliko o tome da smo mi cistunci Very Happy

695Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 06, 2009 8:57 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

i ja isto
mene cak grize savest kada ne ucim pa onda koristim puskice ja onda uopste ne napisem nista dobijem losu ocenu i cite sam savesti a posle placem kuci sto nisam ucil jbg

696Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 06, 2009 9:01 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

ha ha ha..that's my girl Laughing

697Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 06, 2009 9:02 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

jos jedno congratulations za post thirsty vamp

698Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 06, 2009 9:02 pm

yozza{fairy}

yozza{fairy}
Obsessive newbourn

Štrebosi Razz Ja sam toliko popustila ove godine zbog obaveza sa horom i zdravstvenih problema, tako da samo tražim što boljeg štrebera pored koga ću da sednem na kontrolnom da prepisujem Razz Very Happy

699Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 06, 2009 9:04 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

ahahahaha....isti slucaj...a isto i za puskice-ja sam tako prokleto smotana da nzn. ni da prepisujem...a u poslednj. wreme slabo ucim pa samo pljuste slabe ocene...hahahah Very Happy

700Za sto vise postova - Page 28 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 06, 2009 9:05 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

jaoooooooj
pa sad i vi poceli da me zovete streberom ufff dobro prihvati cu to kao kompliment =PPPPP eheheheh

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 28/40]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | Cinema, Movies | Twilight | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions