Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za sto vise postova

+35
wampirrica
sweet_edvard's_girl
Ichy
.jekili.
alice the best
Alis Kalen
bella swon
*~Ana Cullen~*
**Isidora**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
m...ue
**Anchi96**
emmett's girl
Jessica*
Twilight_girl
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
Edward`s_lover
I L0vE EdWaRd***
yozza{fairy}
PcElicA M*A*J*A*
Isabell
Twilight_fanpire
Mala looda vampirusha
_NikA_
midnight_sun_girl
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Rosie
twilight's angel
.MisS.CulleN.
Adm88dp
mandrea94
39 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 34/40]

826Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 2:59 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

meni je bas laksa matematika,a srpski.....bice extra ako budem imala 15! Very Happy

827Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 3:02 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Heheh...Meni je mama pisac pa mi onda ona pomaze sa srpskim,sto mi je bas super...Al volim isto i nije mi problem.Dok matis moram duplo vise da vezbam nego srpski...A ne ide u glavu Very Happy

828Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 3:10 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

srpski je tezi....u smislu,ne znam,ako npr ne stavis zarez,nema boda,ako ne podvuces nesto,a napises na liniji,nema boda...mnogo su rigorozni! Mad

829Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 3:14 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Daa.I jos kad su uveli profesore iz srednjih skola da nam strazare groznoo.Uglavnom,nama su rekli nastavnici da prepisujemo dokle god mozemo dok nas ne uhvate.Ako nas uhvate gotovi smo xD

830Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 3:30 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

aha...mada ja mislim da necu da rizikujem.use u svoje kljuse,pa kako uradim,uradim!Zeznuto je ako te diskvalifikuju,valjda pauziras godinu ili tako nesto.

831Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 3:33 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

uuuu.ja cu samo ako nesto bas bas bas ne znam.Ali prvo cu pokusati sama da uradim.

832Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 3:40 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

blago meni mi ne treba da rdimo prijemne
ali zato moja mama hoce kada krenem u gimnaziju, da se zaposlim i da radim svake subote
kaze da treba da odrastem i da prestanem da mastam i sanjam i da treba da upoznam svet finansija i sve te bezveze stvari . . .

833Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 3:42 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

au!lose ti se pise duso Sad

834Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 3:44 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Ajoj. Sto mrzim kad tako na silu hoce da nas uvedu u svet odaslih. Neeecu da odrastem.Zasto vreme ovako brzo prolazi??Neeecu.

835Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 3:46 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

necu ni ja!Najbolje bi bilo da nas ugrize neki vamp ili da nas neko pretvori u nesto natprirodno..da ne odrastemo,greota! Very Happy

836Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 3:50 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

znate kako sam samo plakala kada sam to cula ko hoce da odraste neka odraste ja necu

837Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 3:52 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Da to sam i ja rekla!Stvarno je greota.ccc.Ja imam jednu teoriju (omg,ko Bella,stalno mi na pamet padaju neke teorije Razz)..Ja mislim da nije posteno da nam se zivot zavrsava smrcu.Bolje bi bilo da je smrt na pocetku,pa onda postajemo sve mladji,mozemo da se opustimo jer nas na kraju ceka devet meseci lebdenja dok nas grije najluksuznije centralno grejanje, kupka, a hrana stize kroz cevcicu xD

838Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 5:04 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

ha ha ha.moram da ti dam rep!

839Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 5:10 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

o cemu pricate... smem da se prikljucim?

840Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 5:19 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Hehe hvala ti Very Happy
Aham,pricamo o prijemnim ispitima i o odrastanju,tj.kako ne zelimo da odrastemo Very Happy

841Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 5:26 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

NI JA NECU DA ODRASTEM!!!

842Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 5:33 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Jeej nismo jedine Very Happy
Al sta ces,mora se Sad

843Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 7:25 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

ma ne mora se... samo se trudi jako!

844Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 7:34 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Jej Very Happy Pokusam da se potrudim.Videcemo dal ce uspeti.

845Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 9:13 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ma moze samo koza da ti ogrubi, i pamcenje zakrzlja, al ako hocesh, ti si u dushi vacno mlad!!!

846Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 9:28 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

ufff..volela bih da je tako,ali kad odrastes i dobijes gomile nekakvih obaveza nemas vise vremena kada da budes dete i da sanjaris..nazalost Sad

847Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 9:32 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xe... uvek to mozesh... samo ako u to verujesh!
100%, vidite mog dedu!

848Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 9:33 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

ne vidim xD

849Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 9:38 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Heheh ja mislim da moze to...Uspeva nekima Very Happy Iskreno zelim da i meni uspe Smile I vama svima. Joj da ste videli jednu doktoricu sto mi je davala vakcinu juce...Stalno se nesto dere,nikad nismo dovoljno tihi,ma pukla zena Very Happy Eto znam jednu osobu kojoj nije uspelo da ostane dete...

850Za sto vise postova - Page 34 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 10:03 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ja znam vishe... samo ti treba vera... ostali su zurili da porastu...

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 34/40]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | Cinema, Movies | Twilight | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions