Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za sto vise postova

+35
wampirrica
sweet_edvard's_girl
Ichy
.jekili.
alice the best
Alis Kalen
bella swon
*~Ana Cullen~*
**Isidora**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
m...ue
**Anchi96**
emmett's girl
Jessica*
Twilight_girl
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
Edward`s_lover
I L0vE EdWaRd***
yozza{fairy}
PcElicA M*A*J*A*
Isabell
Twilight_fanpire
Mala looda vampirusha
_NikA_
midnight_sun_girl
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Rosie
twilight's angel
.MisS.CulleN.
Adm88dp
mandrea94
39 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 32/40]

776Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Sun Jun 07, 2009 11:56 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

joj ja kad nesto odvalim pa to ti je kidanje od smeha Very Happy

777Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Sun Jun 07, 2009 11:58 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Pa i ja cesto lupam..malopre sam htela da pitam mamu koji je glavni grad Australije (da proverim sta zna, iako sam znala da ce da kaze Sidnej XD) i ja sam u trenutku zaboravila da li treba da kazem Australije ili Austrije i onda sam odvalila "Koji je glavni grad Austa??" i odjednom zanemela. Onda sam cutala jedno 10 sekundi pa pocela da se kidam od smeha XD

778Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 12:02 am

bella swon

bella swon
Heroic vampire

imas ti svojih momenata jess...kao i svi mi,tj. bar ja Very Happy

779Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 12:02 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Stojimo u prodavnici, inace prodavnica svega i svacega,i stojimo kod snala jedno 15 minuta tako gledamo svaku,trosimo vreme....kaze prodavac(u smislu smorile ste):Jel jos gledate....a ja cu ti na to,onako ozbiljna:Ne,sada zmurimo.

Hahaha, to mogu samo ja XD

780Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 12:04 am

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

ja imam kolegu BECU i koleginicu MAJU koji su momak i devojka.... jednom sam tako dosla na fax i pitala ostale kolege JESTE LI SKORO VIDELI BEJU I MACU? Smile Smile Smile... Svi smo se valjali od smeha...

i setala sam se sa bivsom cimerkom po keju u novom sadu i prolazile smo pored bivseg pontonskog mosta na kome pise HEROJ PINKI.... meni zvoni telefon i druga drugarica me pita gde smo i ja joj sva srecna kazem eto nas kod PEROJA HINKIJA....

a i proslo leto sam jedno 10 ljudi pozvala na koncert Stane Anic umesto Ane Stanic na Mileticev trg u NS... Sms je otisa 10oro ljudi! Smile Smile Smile

781Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 12:06 am

bella swon

bella swon
Heroic vampire

meni se to redovno desava Very Happy

782Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 12:08 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Hahaha, volis da menjas redosled slova u reci XD

Moj drug koji inace nema pojma nista, je odgovarao geografiju, a posto je nastavniku bilo poznato da mu je glava prazna pitao ga neko pitanje na nivou drugog razreda, da prica nesto o vodama na zemlji. I on pocne da pokazuje "Ovde je Atlantski okean, Ovde je Severni ledeni, ovde Tihi, ovde opet Tihi.." a nastavnik ga prekine "E, ajde nam objasni kako Tihi na dve strane?". On odvali da postje dva Tiha okeana i nastavnik sav besan podje da mu da oskara a on odmah "Stanite, stanite, znam." i mi se svi ponadali, samo cujes njega "Stamparska greska."....haha svi smo popadali od smeha Very Happy

783Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 12:09 am

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

meni se to cesto desava ali obicno pred jednom osobom ili dve... jako retko pred 20 ljudi Smile

784Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 12:13 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ja cesto odvalim neshto....

785Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 12:15 am

bella swon

bella swon
Heroic vampire

me too Very Happy

786Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 12:16 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Evo vam izvale Milana Tarota XD

Kad cu upoznati zenu?
-Kad budete kupovali pljeskavicu,ona ce vam reci sta da stavljate od priloga,zove se Ljiljana Petrovic

-Za koga cu se udati? Ljubav?
-Za Mikija Rubirozu
-Necete skoro,vidim vam strasnu vezu sa Micom molerom,ali to je samo prolazna avantura(u pozadini se neko smeje ko lud)
-za Zivkovic Petra zvanog Zix,upoznajete ga sutra kafana kod Mila,konobar,crn mrsav-za Milorada Jankovica zvanog Mix
-Za Grckog milijardera,zovite od 1-4 da vam kazem da li je Multi ili samo milijarder
-za Adrijana Popescua,upoznajete se u Plovdivu
-za Ruzicu Jakovljevic upoznajete se za deset sati u cevapdzinici -

-Kad dobijam kredit?
-Za devet dana.
-Prosli put ste mi rekli za 19 nedelja?!
-Pa prosli put je prosli put...

Finansije?
Dobijate novac u Merkatorovoj nagradnoj igri,ko pre zabi sedece na babi...

Zove lik i pita "kada cu progledati". Milan pravi malu pauzu i kaze "idemo dalje".


Gledateljka : Kada cu se udati i za koga ?
VM : Za Zivorada Petrovica, zvanog Paju, koji je po profesiji pekar

Gledateljka : Zivot mog oca je ugrozen od traktora.
VM : Traktor vam ubio oca ?
Gledateljka : Oca mi zgazio traktor.
VM : Pa dobro...sta sad ?
Gledateljka : Da li ce preziveti ?
VM : Hm...*vadi jos jednu kartu*vidim traktor crvene boje sa 4 tocka...pomaze mu doktor Simonovic...lezace jos 11 dana i bice dobro...a sad, ako umre...bas mi zao sto je traktor.

Gledatelj : Da li ce cerka da mi ostane u drugom stanju ?

VM : Za 19 sati ce ostati u drugom stanju
______________________________________________
Gledatelj : Kladionicu
VM : Molim ?
Gledatelj : Prognoza za kladuonicuuu !
VM : Zovite od 1-3 za kladionicu, da ne dobiju svi...
_______________________________________________
Gledateljka : Zdravlje moje majke i moje.
VM : Zdravlje moje i...vase majke ce da se poboljsa, pritisak spada na 120 sa 80.
________________________________________________
E ovo je najjace, zove ga neka zena i pita ga kad ce se udati i za koga, a on hladnokrvno i samopouzdano odgovara: A, pa vi se udajete za 7 meseci tek ce ti zena: Gospodine ja sam vec udata imam i dete, dok ce legendardni Milan: Udacete se opet kakve veze ima sto se sada udati
______________________________________________
Jednom je na nekoj tv bilo otprilike ovako:
-Vas sin je rodjen pod srecnom zvezdom i zagarantovan mu je uspeh u zivotu.
-Moj sin je invalid
______________________________________________
Da li ce moj sin da se ozeni?
Nece. Nek promeni frizuru.
_______________________________________________
Da li ce moj muz da kupi autobus?
Hoce.
Od koga?
Od Miladina. Plavo-beli autobus, registracija KG 289-345
______________________________________________
Da li cu da se ozenim?
Da. Upoznaćete devojku, Simonidu Veličković... Kada? 9 dana, 5 sati, 17 min. i 6 sekundi nakon što pročitate Gete-ove pesme..."
______________________________________________
, lik ga je zvao i pitao hoće li F. Torres preći u Man UTD?

Ovaj je otvorio tri karte i rekao da hoće, u januaru iduće godine...

I, naravno, rekao u euro tačnu cifru transfera...

Covek-Kad ce moja zena dobiti bebu?
Milan-za pola sata
covek-ali moja zena je sad u selu kod majke pa ne mozemo....
Milan-Ko je rekao da ce sa vama imati bebu
______________________________________________
Zena-Jel cu se udati uskoro?
Milan-da za Dzon Vajs Milera ali tek za 13 meseci i pet dana
______________________________________________
Ko mi je ukrao kamion?
Milan-Jel plavi?
Covek-nije crveni je
Milan e sad je plavi,prefarbao ga je lopov da da ne bi prepoznali slucajno na ulici
Covek-aha
Milan-a i tablice je promenio evo vam prva tri broja 695 a za ostala tri pozovite posle 1
Covek-hvala

787Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 12:18 am

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

ON JE LEGENDA.... ladno je rekao coveku koji ga je pitao za posao da ce biti RANORANILAC SVINJA U ARGENTINI....

a zeni koja je bila bolesna od angine pektoris da ode u apoteku i trazi TAROT LEK... koji bolesnik ha ha ha

788Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 12:22 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Evo jos nekih odvala

Isidora: “Zar ja da ustajem u 06:15 sa ranim golubovima?”

Nastavnica: „Imas tamo privatnu skolu osnovnu!“

Nastavnica: „Ko nije na casu?“
Ugljesa: „Zdravko Colic!“

Isidora: „Ako ti Marko napravis ovakvu spicu za nasu seriju odsecicu ti obe ruke!“

Marko: „...Ali to nije najbogatasasakija kuca u mom naselju!“

Kaca : „Nijedan nastavnik istorije nije normalan jer nijedan normalan covek ne bi studirao istoriju!“

Isidora: „Ja cu da postanem Veliki brat kad porastem!“

Natavnica: „Dve nevolje si uradio!“

Marko: „Ko mi je ukrao jelo?“

Andjela: „Film Kisni covek je tezak.... utice na mozak!“

Marko: “Maticka dodaje biber na so!”

Kaca: ‘Pa ja sam redar, pobogu Bogu!”

Isidora: „Sta se dogodilo, desilo se?“

Isidora: “Ma ti lanci ishrane su laki….Ptica jede kravu…”

Ugljesa: „Zelim da me ubijete jer sam nevin!“

Ugljesa: „Jer imamo sutra iz biosa test inteligencije?“

Marija: „Srednji vek je poceo smrcu Isusa Hrista!“

Natavnica: „Samo dve ruke misle!“

Kaca (peva): „Da l’ ona zna ko sam ti ja, sta sam ti znacila....“
Moj tata: „Ajde Kale idi se kupaj!“
Kaca: „ Ma ne mogu sad, do malo pre sam se oblacila….”

Nastavnica: “Apres (na francuskom) je obrnuto znacenje…. Vidite, kod nas pre znaci pre, a kod njih apre (tako se cita) znaci posle...“

Isidora: “Ma ovo iz biosa je lako… Samo procitas, odmah naucis, I nista ne zapamtis!”
Marko: “Hajde da igramo vezbe!”

Ana: „Kaca, kad porastes ti ces da se udas za Ivana Ljubu!
Kaca: „Neka hvala, radije cu samu sebe zakopati u zemlju!“

Marko i Kaca: „Jelena, mi snimamo nasu seriju „Charmed“. Oces da glumis u njoj?
Jelena: „Jer mogu da glumim Ana Kristinu?“

Marko: „Jelena, jer se tebi ide u WC kada pisas?“

789Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 12:30 am

bella swon

bella swon
Heroic vampire

e pokidala sam se od smeha Very Happy Very Happy Very Happy

790Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 12:35 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ja sam pre nekoliko godina odvalila : "Stjuardesa sluzi ljude u avionu da ne bi oboleli od gladi." XD

791Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 12:37 am

bella swon

bella swon
Heroic vampire

e tako sam i ja ono pre nekoliko dana umrla sam,vidi srce mi jos kuca...napisala sam to negde

792Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 9:27 am

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

juce ti bio rodju happy birthday

793Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 1:28 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

kome???

srecan i od mene... kome god!

794Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 4:46 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

pridruzujem se cestitkama za rod....

stvarno ste me nasmejale ovim silnim biserima Smile

795Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 7:57 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

da srecan rodjendan i od mene kome god bio Za sto vise postova - Page 32 243853

796Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 8:20 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Jessica* (citat):Hahaha, volis da menjas redosled slova u reci XD

Moj drug koji inace nema pojma nista, je odgovarao geografiju, a posto je nastavniku bilo poznato da mu je glava prazna pitao ga neko pitanje na nivou drugog razreda, da prica nesto o vodama na zemlji. I on pocne da pokazuje "Ovde je Atlantski okean, Ovde je Severni ledeni, ovde Tihi, ovde opet Tihi.." a nastavnik ga prekine "E, ajde nam objasni kako Tihi na dve strane?". On odvali da postje dva Tiha okeana i nastavnik sav besan podje da mu da oskara a on odmah "Stanite, stanite, znam." i mi se svi ponadali, samo cujes njega "Stamparska greska."....haha svi smo popadali od smeha Very Happy

Hahaha opet umireeem...Pa ja cu jednom stvarno da odapnem ovde sa vama na forumu Very Happy
Slicno je bilo i kod mene u raz,jedna devojka nije znala da pokaze nijedno jedino ostrvo na svetu,i kad joj je nastavnik posle pokazao Havaje,ona je rekla: pa nastavnice,nisam znala da mislite na ostrva......A nastavnik samo sto se ne ugusi...

797Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 8:29 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Da,a kada nije znala da pokaze ostrvo,on ju je pitao da li zna ona sta je ostrvo,a ona je samo cutala i 'trudila'se da sto vise gleda u kopno '-.-

798Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 8:31 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

ja bih se ubila kada da toliko u skoli nisam imala pojma iz geografije Smile

799Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 8:34 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Daaa,ja sam htela da trazim noz iz neke pekare...Ja nisam mogla da verujem.Pa geos je bar jednostavno,na karti gledas...Oke,ne kazem da je sve tako jednostavno u geosu,ali ljudi...OSTRVA da ne znas!!!Ili Tihi okean sacuvaj boze...

800Za sto vise postova - Page 32 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 8:42 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

ma bre to je elementarno.... za moj pojam to spada u opstu kulturu... sta su ostrva... sta more... sta kopno? bebac bi ako mu jednom kazes.... mogao da ti ponovi i da ti pokaze....

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 32/40]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions