Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za sto vise postova

+35
wampirrica
sweet_edvard's_girl
Ichy
.jekili.
alice the best
Alis Kalen
bella swon
*~Ana Cullen~*
**Isidora**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
m...ue
**Anchi96**
emmett's girl
Jessica*
Twilight_girl
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
Edward`s_lover
I L0vE EdWaRd***
yozza{fairy}
PcElicA M*A*J*A*
Isabell
Twilight_fanpire
Mala looda vampirusha
_NikA_
midnight_sun_girl
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Rosie
twilight's angel
.MisS.CulleN.
Adm88dp
mandrea94
39 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 33/40]

801Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 8:48 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Da...Uzas zivi sta se desava od danasnje dece.Hmmm to u nase vreme nije bilooo Wink Salim te sto kaze jedan moj drug Very Happy

802Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 9:03 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

ha ha ha... tvoj drug ima dobru foru Smile

803Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 9:06 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

On je pun takvih fora Very Happy Kad mu kazemo gde se ti gasis(kao, ucuti vec jednom), on kaze: ne znam,nisu mi roditelji napravili to dugme kad su me pravili xD

804Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 9:06 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

saljivdzija... jako volim pozitivne ljude! Smile

805Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 9:09 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

I ja isto...Cak i kad mi je dan D,s takvim ljudima se super osecam Very Happy

806Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 9:50 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

e super ste obavile ono sa drzanjem palceva...tacnije odlicno./...neje provalila da imam puskicu i dobila sam 2!!!!!o boze i ti mene jednom pogleda....

807Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 9:51 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Eto vidis Very Happy Nasi palcevi imaju veliki uticaj ;D

808Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 9:55 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

e imaju stvarno...ajoj samo da ste me videla kakva sam bila pre casa....

809Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 9:57 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Hahah...Zamisljam vec scenu: Anchi sva bleda sa ponekim crvenim mrljama po licu,znoj joj curi niz lice i bunca svasta...

810Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 9:58 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

e samo sto ja nisam bila bleda...nego sam bila crvena....

811Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 9:59 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

e drzim ti palceve za prijemni....kada imas prijemni??/

812Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 10:00 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Hehe...al barem sam nesto pogodila Very Happy
Prijemni 22. i 23.juna...Ma sigurna sam da cu i ja slicno izgledati...plus cu jos imati i drhtavicu i napadaje smeha i placa.Ee drzi palceve,pogotovo sad kad smo otkrili koliko pomazu Very Happy

813Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 10:01 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

nase odeljenje je smislilo sta cemo da radimo za kraj godine...svi cemo nositi bele majice i neki stare sorceve...kupicemo one pistoljcvice na vodu i u njima cemo pomesati temperu i vodu i prskacemo se...svidja li vam se ideja???

814Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 10:02 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Extra jeee!Bas mocno...Mi smo se prskali samo vodom.Al bilo je i to super...Bila sam skroooz mokra,ma nema sta na meni nije bilo mokro Very Happy

815Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 10:10 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

i mi smo se prosle godine prskali vodom,,a u 4 razredu smo otisli na plazu i tamo se isto prskali i kupali smo se...ma bilo je extra...

816Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 10:12 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Wow...E da bar mi imamo plazu... Sad
Kako volim osecaj kad mi sunu celu vlasu niz ledja! xD Sva se sledim tad.Al svidja mi see,hocu ponovo Very Happy

817Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 10:23 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ja se nikada nisam okupala u reci koja protice kroz moj grad...tj u toj reci na taakozvanoj plazi.....ali nikada....a svi iz mog razreda jesu...postavi cu vam sliku mog razreda i devojcica iz mog razreda cim nam stignu slike....

818Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 10:25 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nisam bila na netu ceo dan znaci gotovo 24 casa jer sam se saplela o kabli z\a net i ne cudi me sto vishe nije radio..uvek poletim uu pogreshnom pravcu:( i sad ne mogu da sustignem S v e xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

819Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 08, 2009 10:55 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Eheh...To se i meni cesto desava Very Happy A kad sam smotana...
Polako, sticices, duga je noc Wink

820Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 10:26 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

I JUST WATCHED TWILIGHT AND I CRIED THE SHIT OUT OF MYSELF!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

821Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 10:44 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ja tako pokvarim telefon svaki put. Ali svi se cude jer se samo ja saplicem o kabal i niko drugi XD

822Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 2:38 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

.jekili. (citat):Hehe...al barem sam nesto pogodila Very Happy
Prijemni 22. i 23.juna...Ma sigurna sam da cu i ja slicno izgledati...plus cu jos imati i drhtavicu i napadaje smeha i placa.Ee drzi palceve,pogotovo sad kad smo otkrili koliko pomazu Very Happy

aaaaaaa!!!!prijemni Sad
jekili u istom smo sosu Cool

823Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 2:50 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Aaah ne podsecaj me Sad Uzas zivi.Ko li ga smisli,idem da nahuskam zle vampire na njega Wink

824Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 2:52 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

racunaj na mene Wink always...
kako ti ide spremanje?

825Za sto vise postova - Page 33 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Heheh Very Happy
Grozno,srpski jos kontam,knjizevnost obozavam...Al matematikaa.Ja sam happy ako imam 10 poena.I dosta mi... Very Happy

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 33/40]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions