Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za sto vise postova

+35
wampirrica
sweet_edvard's_girl
Ichy
.jekili.
alice the best
Alis Kalen
bella swon
*~Ana Cullen~*
**Isidora**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
m...ue
**Anchi96**
emmett's girl
Jessica*
Twilight_girl
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
Edward`s_lover
I L0vE EdWaRd***
yozza{fairy}
PcElicA M*A*J*A*
Isabell
Twilight_fanpire
Mala looda vampirusha
_NikA_
midnight_sun_girl
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Rosie
twilight's angel
.MisS.CulleN.
Adm88dp
mandrea94
39 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 35/40]

851Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 10:25 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Da...A sta je toliko zanimljivo u odraslima,ne znam.Samo imaju vise problema i racuna i placanja i briga...i bora.. Smile

852Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 10:44 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

joj... svakim danom sam sve svesnija toga Sad

853Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 10:46 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Ahh...A potrudi se da zadrzis ono dete u sebi,poslusaj svoj savet Very Happy

854Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 09, 2009 10:57 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

pa evo tu sam sa vama... i nevidjeno sam detinjasta... mozda se ne cini... ali ovo je za mene detinjasto Smile

855Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 10, 2009 9:25 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ljudi jaoooooooooooo nemate pojma sta sam sanjala sanjala sam da mi se reputacija smanjila na 20! i was freaking out omggggg;((( XDDD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

856Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 10, 2009 11:49 am

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Hehe... E da ja imam reputaciju bar 20 xD Ja ne bih sizila Wink Salim te...

857Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 10, 2009 7:40 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

.jekili. (citat):Hehe... E da ja imam reputaciju bar 20 xD Ja ne bih sizila Wink Salim te...

stvarno,mi ovde k'o sirocici i siromasi..dacu ti rep jekili I love you

858Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 10, 2009 7:41 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

hahahah lalalalallalalalallalalalalalalallalalalalallal

L*o*L hahahahaha

859Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 10, 2009 7:44 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Jaaaoo hvalaa I love you I love you I love you

860Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 10, 2009 8:04 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pa dobro... xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

861Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 10, 2009 8:50 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Rosie (citat):ljudi jaoooooooooooo nemate pojma sta sam sanjala sanjala sam da mi se reputacija smanjila na 20! i was freaking out omggggg;((( XDDD

Hahaha, a znate koje sam bolesti ja sanjala?
Sanjala sam da sam u L.A. srela Miley Cyrus i rekla joj kako sam je njen big fan, kako je obozavam. I ona kaze kako cu moci da provedem dan sa njom ako budem nje sluga (ja naravno pristala XD) i sve sam uradila kako treba. Onda smo otisli na neki parking i ona pita "gde je moj volvo?" a ja sva zbunjena kao "Koji volvo?". A ona ga je tad vec videla i pokaze "Eno onaj tamo metalik boje." i posto sam ja videla da mi zigleda poznato...khm, khm...msm poznato Razz ....ja pitam "Odakle ti on?", i ona mi tu isprica celu pricu kako ga je ukrala od nekog Edwarda (kao ona ne zna ko je to Laughing Laughing Laughing ). Onda sam ja krenula da joj dovezem ali sam se setila da nemam vozacku i zovem brata jer je on skoro polozio i zamolim ga a on se razdere "Ma kakva bre Miley? Jesi ti luda? Boli me uvo za nju. Ajde bezi bre."....hahahaha Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing XD

862Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 10, 2009 8:57 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Hahaha...kakve ti lude snove imas xD A ja sam jednom sanjala da mi je tetka trudna,i sutradan cujem da je stvarno trudna xD Lol imam vizije,ko alice Very Happy

863Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 10, 2009 9:35 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Slusajte ovaj vic

Otac zec uci malog sina zeca kako da j**e zecice. Poredja on 4 zecice i kaze:
"Sine, to moras brzo. Ovako. 1, 2, 3, 4."
a sin pocne polako:
"1.....2.....3.....4..."
"Ma neee. i tata opet brzo 1, 2, 3, 4."
I onda i sin pocne brzo:
"1, 2, 3, 4, 5...Jao izvini tata." XD XD XD Laughing

864Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 10, 2009 9:48 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

hahah
i tata bi sine ( neznam iz kog je to bese filma ali sam se tako setila poto se tata i sin spominju)

865Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 10, 2009 9:53 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Iz "Ko to tamo peva" XD

866Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 10, 2009 9:57 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

valjda hahah =PPP

867Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 10, 2009 9:59 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

sigurno XD

868Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 10, 2009 10:00 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

jaoooj koji ludaci =PPPPP

869Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 12:57 am

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

Jessica* (citat):
Rosie (citat):ljudi jaoooooooooooo nemate pojma sta sam sanjala sanjala sam da mi se reputacija smanjila na 20! i was freaking out omggggg;((( XDDD

Hahaha, a znate koje sam bolesti ja sanjala?
Sanjala sam da sam u L.A. srela Miley Cyrus i rekla joj kako sam je njen big fan, kako je obozavam. I ona kaze kako cu moci da provedem dan sa njom ako budem nje sluga (ja naravno pristala XD) i sve sam uradila kako treba. Onda smo otisli na neki parking i ona pita "gde je moj volvo?" a ja sva zbunjena kao "Koji volvo?". A ona ga je tad vec videla i pokaze "Eno onaj tamo metalik boje." i posto sam ja videla da mi zigleda poznato...khm, khm...msm poznato Razz ....ja pitam "Odakle ti on?", i ona mi tu isprica celu pricu kako ga je ukrala od nekog Edwarda (kao ona ne zna ko je to Laughing Laughing Laughing ). Onda sam ja krenula da joj dovezem ali sam se setila da nemam vozacku i zovem brata jer je on skoro polozio i zamolim ga a on se razdere "Ma kakva bre Miley? Jesi ti luda? Boli me uvo za nju. Ajde bezi bre."....hahahaha Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing XD


ha ha ha ha ha....koja si ti carica..... lol!

870Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 12:59 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Uh to nije nista. Jednom sam sanjala kako setam sa Robertom...mislim zamisli to...i ja mu kazem kako crkavam od gladi a on kao meni sve lepo "Duso, sad cemo da kupimo nesto."...hahaha...i stigli do neke prodavnice a on me pita sta hocu i ja rekla pizzu, a on meni "Nema bre pizze svinjo jedna, znas kako je to nezdravo?"...hahahaha a ja kao samo buljim u njega XD
To je mozda sto sam "umislila" da sam debela jer imam 48 kg-a a vec mi izlaze strije Sad Sad

871Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 1:19 am

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

nisi debela!!!!!Very Happy
mislim,ako izgledas ovako,onda jesi Razz

Za sto vise postova - Page 35 Fatpeo10

872Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 1:20 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Skoro pa tako....hahahaha....salim se, nisam ni desetina te zene XD

873Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 1:28 am

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

onda,ne znam cemu konstatacija da si debela Razz

874Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 1:29 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

pa on mi je rekao da sam svinja...hahaha...salim se XD

875Za sto vise postova - Page 35 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 1:33 am

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

samo kazi ko je i odmah da ga bijemo!! Za sto vise postova - Page 35 26754

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 35/40]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions