Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Tuzne price

+8
twilight's angel
a_n_a
Twilight_girl
**Isidora**
Edward's spider-monkey
SanyaTheStar <3
Rosie
Jessica*
12 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/3]

26Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Mon May 25, 2009 8:32 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe... ma ja cu ko Eva Braun, samo cu zagrizsti ampulu cijanida

27Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Mon May 25, 2009 9:23 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

najbolje uzmes otrov za pacove i gotovo =PPPPPPP hehe

28Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Tue May 26, 2009 12:09 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

mala ajde samo probaj da cinish gluposti. aj ne seri keve ti. jeste prica divna ali ti nemash razloga da se ubijash jer ovaj svet je lep. JBT NE MOGU DA VERUJEM DA NEKO HOCE DA SE UBIJE A NEKI KOJI NE ZELE DA UMRU UMRU CISTO TAKO JEDNOG DANA.(dobro i ja hocu da se ubijem ali to nije isto)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

29Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Tue May 26, 2009 12:47 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ma ja svaki dan kazem po pet puta i vishe da cu da se ubijem,ali ne ozbiljno Smile zivot je jedan,i koliko je njih koji bi dali da ga imaju...pomisli na decu koja umiru od raznih bolesti i svega i svacega..zato cuti tu i prestani da se informishesh!!!!!!!1

30Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Tue May 26, 2009 12:08 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ok... Embarassed
ja sam jednom pokusala da protestujem gladju jer mi nisu dali dzeparac... i tada je moja mada, za jedan dan napravila: dansko pecivo, placinke, medenjake, ustipke, galete, kiflice sa dzemom i kolac od vishe... i tako se okoncao moj strajk gladju...

31Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Tue May 26, 2009 12:40 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

hahaha SmileSmile joj sad sam gladna xD

32Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Tue May 26, 2009 4:23 pm

**Isidora**

**Isidora**
Obsessive newbourn

i ja sam sada gladna..... mmmm.... Very Happy
ja sam jednom protestovala zato sto su me moji nesto bili iznervirali.... ne znam o cemu se tacno bilo radilo, ali znam da je moja sestra mogla "to-nesto", a ja nisam!!! i nije mi bilo fer pa sam isla po kuci i palila sva svetla... dan ili noc, ja sam isla i palila svetla!!! i to je tako trajalo nedelju dana dok moji nisu odustali i dozvolili mi "to-nesto"... Tuzne price - Page 2 466943 Tuzne price - Page 2 457141

33Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Tue May 26, 2009 4:27 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hahahah ja protestujem jer keva nece d ami da da jedem ono sto ja hocu nego ono sto ona napravi-.;- mrzim je tad/

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

34Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Tue May 26, 2009 5:15 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

moja mama kad pocne da pravi neke salate osecam se ko krava samo sto ne pocnem mleko da dajem od onih trava

35Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Wed May 27, 2009 12:40 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

...the end....
Mnogo je ljudi koji su u moj zivot usli slucajno. Jedan od njih si bio I ti. Ali tek na kraju kada je sve vec bilo gotovo, ja sam ostala sama I nista drugo nisam znala, osim plakati. Suvise mlada, sebe sam prepustila jakim emocijama, zavolela sam te, a mozda je za to bilo rano. Provedenih s tobom godinu dana na mom srcu su ostavili dubog trag, nevidljiv, ali tako bolan. Kao I svaka veza I nasa je imala uspone I padove. Bilo je onih dana, kada su drugi zavideli nasoj sreci,a I onih, kada nisu ni pozeleli da budu u nasoj kozi…. Tvoje oci su me uvek pratile, bile su za mene zvezda koja me kroz zivot vodila, I uvek sam im se vracala. I te ruke, nezni dodiri, slivali su se niz nasa tela, a mi smo ljubavlju bili vodjeni… Duge setnje kraj reke, Mesec koji nas je pratio, sve su to najlepsi trenutci nase ljubavi. Toliko smo jedno drugo voleli da ni slutili nismo, kako ce biti kada se rastanak priblizi. Ali dosao je I taj dan,da li tvojom ili mojom greskom sve se zavrsilo. Ostavio si me samu, kao malenu ladju na sred okeana bez igde ikoga… Cekala sam samo oluju koja bi me potopila. Kise koje bi me odvele u vecni san, ali osim bola u mom srcu I samoce, nista drugo nisam imala…Cekala sam danima tvoje pozive, nadala se da cu te jos jednom videti. Otisao si nepozdravivsi se, osim poruke na vratima nista drugo od tebe mi nije ostalo. Pitala sam sebe u ocaju “Da li si druge oci nasao, da li su te druge ruke mamile…?” Guseci se u suzama, skrhano telo moje utonulo je u san… Svanuo je novi dan. Sama sam,jos poneka suza na licu se caklela. I moj verni pas Arci je tuzno gledao u mene, tugu smo delili zajedno. U trenutku na vratima sobe pojavila se moja mati, u ruci je drzala dnevne novine, otvorena 13. strana, I clanak sa nazivom: “Za mene je rodjena, za nju umirem”. Drhtave ruke, oci pune suza, I nemo lice slusalo je reci koje je moja mati citala… …13.januara u Beogradu, bacivsi se pos voz, I.N. ostao je na mestu mrtav. Razlozi smrti su bili ocigledni, jer u svojim rukama drzao je sliku svoje bivse devojke, I papir na kojem su pisale reci: “S’tobom nasao sam srecu, ti si meni sudjena, pozeleti nikada drugu necu ti si za mene rodjena, a ja za tebe umirem…” Ophrvena bolom, briznula sam u plac,nekoliko dana nisam mogla doci k sebi. Osecala sam krivicu, bol I tugu, jer nisam znala zasto je to ucinio…Ali jos vise me je bolelo, sto njegove oci vodilje vise nikada necu videti, jer sam izgubila bice koje najvise volim. Shvatila sam koliko se dvoje mladih moze voleti, I da sve sto je lepo kratkog je veka… Sada pocinjem sve iz pocetka, ali na srcu nosim teret jak. Svake noci sanjam njegove oci, koje u meni rasvetle mrak.Svaki 13.januar od tada napolju padaju kise, nisi vise kraj mene, a volim te sve vise. Sada kada vise te nema tu, sama krecem na pocinak I budim se ujutru......

36Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Wed May 27, 2009 12:40 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

...Meni Mnogo Tuzna Prica..

Djevojka i momak se voze na motoru...
DJEVOJKA: "Nemoj tako brzo voziti, smanji..."
MOMAK: "Ne, bas nam je dobro."
DJEVOJKA: "Nije mi dobro, molim te..."
MOMAK: "Kazi mi da me volis..."
DJEVOJKA: "Volim te i ti to znas."
MOMAK: "Zagrli me..." (djevojka zagrli momka)
MOMAK: "Skini mi kacigu sa moje glave i stavi sebi na glavu, molim te..."
SLIJEDECE JUTRO U NOVINAMA:
"Motor je imao saobracajnu nesrecu, jer su otkazale kocnice.
Na motoru su bile dvije osobe.
Jedna je poginula, a jedna prezivjela..."
A PRAVA ISTINA JE:
Momak je na pola puta shvatio da su kocnice otkazale, ali nije zelio da kaze djevojci. Zelio je posljednji put od nje cuti rijeci VOLIM TE, i posljednji put osjetiti njen zagrljaj. Zatim joj je rekao da stavi njegovu kacigu, jer je znao da ce onda ona prezivjeti... iako je to znacilo da ce on poginuti...
VOLIO JU JE VISE OD SVOG ZIVOTA...
Sutradan je djevojka presjekla vene...
VOLeLA GA JE VISE OD SVOG ZIVOTA...

37Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Wed May 27, 2009 12:44 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

malom gradu na obali Save zavoljese se on i ona. Nije to bila obicna ljubav vec ljubav puna straha, da se ne razdvoje, da ne izgube jedno drugo. govorili su a nije za njega i da ce ga upropastiti. Jednog dana kada je morao neizbjezno otici rekao joj je a ce je voljeti i pisati joj...

1. pismo je dobila nakon tri dana. pisalo je a pati i misli na nju.

2. pismo je dobila poslije mjesec dana i bilo je puno tuge.

3. pismo je dobila nakon 3 mjeseca, pisalo je da pati ali da se privikava na novu sredinu.

4. pismo je dobila nakon 6 mjeseci i pisalo je da se snasao u novoj sredini.

5. pismo je dobila nakon 10 mjeseci i pisalo je da je zaboravlja i da je voli kao staru prijateljicu.

6. pismo je dobila nakon godinu dana i pisalo je o poznanicima i prijateljima

7. pismo je stiglo nakon 18 mjeseci i pisao je o svojoj djevojci s kojom izlazi.

8. pismo je dobila nakon 2 godine, pisao je o svojoj djevojci nadajuci se da ce i ona biti sretna.

9. pismo je stiglo nakon 2 godine i 9 mjeseci i pisao joj je o svojoj zenidbi ali se nada da ce i ona biti sretna.

10. pismo je stiglo nakon 3 godine i u njemu je pisalo:

Oprosti voljena moja sto sam se ubio dva dana poslije nakon naseg rastanka. ova pisma su ti slali moji prijatelji da bi me lakse zaboravila... VOLIM TE.....

38Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Wed May 27, 2009 12:45 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

OMG! Stvarno nzm sta da kazem. Sad Sad Sad

39Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Wed May 27, 2009 12:48 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

Jednog dana u nowinama je oswanula pricha da se dewojka bacila sa nebodera zbog woljenog mladica.Pre smrti napisala mu je oproshtajno pismo: " Dwa sweta mi smo,nikada skupa mogli biti nismo.Kraj tebe sam se osecala kao ptica u letu,bio si mi swe na swetu.Wolela sam swaki deo tebe i zbog toga sam proklinjala samu sebe.Pratila sam swaki korak twoj i prizeljkiwala da si samo moj.Ali tebi je uwek bila waznija droga,gledao si u nju kao u Boga.Wolela sam ocaj na twome licu kada si swugde sa sobom nosio spricu.Kolike sam noci proplakala moleci Boga da te izbawi iz pakla toga.Zbog tebe sam skoro ubila dok te druga pred moim ocima ljubila.Swake noci u mislima su mi bile twoje plawe oci.Htela sam te preboleti,htela sam te prestati woleti,htela sam te zaborawiti pomocu pica ali opet sam te osecala u swakom delu swoga bica.Cim sam te ugledala,smedja kosa plawe oci,znala sam zaborawiti te necu moci.Zbog tebe sam morala i pakao proci i do owe tacke doci.Bio si mi ljubaw prwa,a ja za tebe od ljubawi ni mrwa.Nosila sam te u krwi,a sada ce njome da se xrane crwi.Kad se wrate lastawica jata wise nece biti mojix ruku da se smeste oko twoga wrata.Molim te sxwati swu zelim ti srecu ja,ali ne zelim wise sama cekati umorne zore.Owo je jedini izlaz iz nocne more.Znaj da te ne kriwim ni za sta,wolela sam te,ti mene nisi i to je to.Samo jedno te molim,powremeno mi na grob donesi cwet jer ipak ti bio si saw moj swet..."
Nakon dwa dana u nowinama oswane prica: "Na grobu dewojke pronadjose les mrtwog mladica!" Porodica sto je donela cwece swoim mrtwima,nasla ga je sa nozem u prsima.Kad je dosla policija,ustanowila je mir,u njegowoj ruci nasla je krwawi papir.
"Ja sam woleo tebe,ali me owaj swet neprawedno sjebe.Gadim se samom sebi jer prawu ljubaw nisam mogao pruziti tebi.A woleo sam te,swedok mi je Bog,sad kada te nema kao da nemam nikog swog.Gurao sam te stalno od sebe jer nisam xteo unistiti tebe.Nisam xteo da patis a xiljadu puta sam pozeleo da mi se wratis.Ljubaw je kucka koja te na swe nacine sjebe,ljubaw je ona zmija koja te odwojila od mene.Ne zelim wise biti tuge i boli rob,jedina zelja mi je da sa tobom delim grob.U zoru kad mi srce prestane da lupa,kad nismo mogli u ziwotu,u smrti cemo biti skupa!"

40Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Wed May 27, 2009 9:48 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

covece kako su tuzne price jaoooj da li stvarno postoji takva prava, velika ljubav????

41Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Wed May 27, 2009 11:16 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

nadam se... msm da i za mene ima shanse!!!

42Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Thu May 28, 2009 11:34 am

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

pa valjda ima za svakoga =PPPPPPPPPPPPPPPPP

43Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Thu May 28, 2009 12:21 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

Rosie (citat):hahahah ja protestujem jer keva nece d ami da da jedem ono sto ja hocu nego ono sto ona napravi-.;- mrzim je tad/
hahaha respect...i mrzim kad mi kaze da sama napravim da jedem....XD

44Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Thu May 28, 2009 12:30 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe... mene mama tera da jedem... !!!

45Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Thu May 28, 2009 12:30 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

Edward's spider-monkey (citat):xexe... mene mama tera da jedem... !!!
hahaha pa treba trebaXDDD....jaoo a mene nervira kad me tera da jedem a nece ona da mi napraviXDDD

46Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Thu May 28, 2009 12:32 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe... joj jano kad smo pravili vampirsku anatomiju, pa smo jeli one kolace!!!

47Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Thu May 28, 2009 12:32 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

aaa teaa obozavam ono sto tvoja mama praviXDD kad napravi sledecu put obavezno da me zovesXDD znaci nzn dal sam pojela vise slatkih il slanihXDDD

48Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Thu May 28, 2009 12:33 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

eeee... donecu ti!!!!!!

49Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Thu May 28, 2009 12:35 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

hahhaah sta ces da mi doneses???

50Tuzne price - Page 2 Empty Re: Tuzne price Thu May 28, 2009 12:37 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ono dansko pecivo!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions