Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Breaking dawn-na srpskom-kada?

+56
Sanja'93
PcElicA M*A*J*A*
mala bubica
StamatEma
*Edward's girlfriend*
yozza{fairy}
misha93
**Anchi96**
Twilight girl :)
cullen's girl
Me,myself & I
Makishka
anchy
~*Edward's Bella*~
Kaca&ampEdward
~ReNesMeE~
m...ue
*mimi*
^my.love-Cullen.boy^
Natty
Mala looda vampirusha
Twilight_fanpire
>eDwArD's LuLLaBy<
Isabell
Bella
Sooyoung
_NikA_
twilight's angel
mis_ twilight
M.S.
Iva
Skywalker
_GaGa_92
Princess Of Darkness
.MisS.CulleN.
robertmarina
iWana
feelin_my_teeth?
lone rider
Bella's Lullaby
Edward's spider-monkey
tixy94
*~Ana Cullen~*
suzanna
.JoYa.ClearwateR.^^
Rosie
S..rdjan
~*Lucky*~
milicamilincic92
Bella Swan
cica zlica
amaphupho©
midnight_sun_girl
*ed's own zoxxy*
The.Cold.One
eleonor
60 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 13/15]

301Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Apr 23, 2009 11:58 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

twilight's angel (citat):hehhe....na kraju ce od NAS uzeti prevod MS....barem im nece trebati toliko dugo...Very Happy

e ljudi ne znam odakle vam uopste te informacije - sredinom maja, krajem maja i tako to, posto su svima koje znam rekli da jos uvek nemaju pouzdane informacije kada ce izaci, tj. nikome nisu rekli ni kog meseca, a kamoli kog datuma! tako da, dok ne izadje praskozorje, nadjite nesto drugo cime cete se zaludjivati... Very Happy
Ma ja sam dobila informaciju tako shto sam zvala Evro Giunit i oni, tacnije ONA mi je rekla da izlazi SREDINOM maja....Na njihovom sajtu samo pishe da je u pripremi, ne pishe nishta vishe....Eh draga moja, da li mi verujesh da sam pricitala jedno 10 knjiga minimum, a jedna od njih je i HP 7 sa 600 i neshto str. Pocinjem vishe da ludim......

302Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 24, 2009 12:00 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ahahha, znam kako ti je...i ja isto tako - pokusavam sve sto je u mojoj moci da skrenem misli sa Praskozorja, ali nekako bas i ne uspevam... Very Happy

303Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 24, 2009 10:29 am

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

i ja citam svasta,sad sam bas pocela jednu knjigu,a moram i da ucim......pa i ja isto saznala od Evro Giunit-ja,pa videcemo vec Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 481492

304Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 24, 2009 1:00 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Ljudi najnovije vesti, evo upravo sam spustila slushalicu, iz Evra su mi rekli da izlazi POCETKOM maja, ja pitala jel se zna tacan datum, oni kao sve zavisi od shtamparije, e jel ima neko neku ideju gde mozemo nabaviti br. od shtamparije????

305Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 24, 2009 3:28 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

nemam pojma....joj to su i meni rekli malopre kad sam isla do grada! Svratila do mamuta i ona prodavacica kao 'jao svi nas to pitaju,pa verovatno izlazi pocetkom maja... tacan datum jos nzn.' I ja kao aha...kako izmisljate...Ma seci me ako to nisu opet nagdjanja i izmisljanja Mad ....nikom vise neverujem Suspect !!!!!!!!!!!!

306Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 24, 2009 3:48 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Nazalost, vrlo moguce da hoce samo da nas se otarase Suspect

307Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 24, 2009 5:05 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ej.ajde molim vas manite se vishe toga dodjete 100 vas i kaze razlicite stvari sto prosto ne sacekate da izadje pa posle vristite..ne razumem.dosadiste vishe i bogu xd

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

308Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 24, 2009 6:33 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Ja sam bila u knjizari(Subotica) i prodavacica mi je rekla: "Cekaj da prevedu!.Znas prvo se to radi da bi izdali knjigu." Kao da sam neki debil,pa ne znam da prevode knjigu-.- Tako da ja vise ne pitam,samo cekam Very Happy

309Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 24, 2009 8:59 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hehehe koja kretenka! strasno!
Rosie,nisu svi procitali na eng i svi su nestrpljivi da saznaju sta ce se desiti,i ne mozes tako da kazes!Cak i ja koja sam procitala na eng jedva cekam da izadje!

310Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 24, 2009 9:21 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

slazem se !!! I ja sam procitala na engleskom i sad ne mogu da docekam da izadje na srpskom!!!

311Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 24, 2009 9:23 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Twilight_fanpire (citat):hehehe koja kretenka! strasno!
Rosie,nisu svi procitali na eng i svi su nestrpljivi da saznaju sta ce se desiti,i ne mozes tako da kazes!Cak i ja koja sam procitala na eng jedva cekam da izadje!
Potpuno se slazem sa tobom... cheers

312Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat Apr 25, 2009 12:31 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

pa naravno da svi cekaju da izadje, ali i rosie je u pravu jer svi ovde imaju drugacije informacije i svi dodju i kazu ono sto imaju, a kad dodje taj datum koji su oni rekli, a BD ne izadje svi se samo iznerviraju i sve bude jos gore. pa i sami znate da je knjiga trebala da izadje jos u martu - a jel izasla?
tako da, strpite se - i ja sam nestrpljiva, ali cekam kao i svi....

313Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat May 02, 2009 12:05 am

anjaaaaaa


Young newborn

ja sam poslala e-mail euru i rekli su da se cetvrti deo zove Praskozorje i da izlazi u prolece ove godine...jeeedva cekammmm!!

314Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat May 02, 2009 10:56 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

anja..xD svi mi znamo da bi trebalo da izadje u prolece ove godine xD BREEEE,dosadni ste zar ne razumete? dodjete svi odjednom sa tim kako ce da izadje 36 565 6 656 kad vec i sta onda? ne izadje..o pa brate.svi mi cekamo da izadje,nemoj da ste zaludjene/xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

315Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat May 02, 2009 6:59 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

pa da svi mi jedva cekamo da izadje....ali ipak nismo dosadni ...mozda nekome ko je vec procitao knjigu na engleskom.....ili nekome kome se ne svidja twilight... i ne kazem da se tebi ne svidja twilight ...nego malo preterujes...ipak ti ces je odbiti na engleskom(i drago mi je zbog toga) ...a mi(tj. svi ostali) jedva cekamo da izadje na srpskom...mislila sam da je ovo tema da svako iznosi svoje informacije koje je dobio ....imaj malo razumevanja....i necu da se svadjam...

316Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat May 02, 2009 11:47 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

nisam ni na cijoj strani (i bez obzira na to sto volim rosie, tj. anju Very Happy) slazem se sa njom. svaki put kad neko napise, npr. izlazi 10. maja, svi se ponadaju, knjiga tad ne izadje i samo upadnemo u jos veci bedak. moramo da se strpimo jos malo, izaci ce. pobogu cekamo vec par meseci, mozemo jos par nedelja....

317Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat May 02, 2009 11:50 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ok...ali trebalo bi svako da iznese svoje informacije u ovoj temi....jednostavno ...svako ocekuje knjigu i jedva ceka da izadje ...

318Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat May 02, 2009 11:51 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

da, ali zar ne bi bilo bolje da svi iznose PROVERENE informacije...nemoguce je da, npr. knjizara u sapcu dobije knjigu pre nego ova u beogradu...

319Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat May 02, 2009 11:55 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

pa da... proverene i treba da se iznesu....

320Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 03, 2009 12:02 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

aha,ha....ja ne znam ko ce vishe vas da slusha;O

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

321Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 03, 2009 12:21 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

na koga mislis pod tim nas???

322Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 03, 2009 12:22 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

sve vas...

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

323Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 03, 2009 12:29 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

aha...ok

324Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 03, 2009 1:01 am

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Rosie (citat):ej.ajde molim vas manite se vishe toga dodjete 100 vas i kaze razlicite stvari sto prosto ne sacekate da izadje pa posle vristite..ne razumem.dosadiste vishe i bogu xd

BRAVO!!!Reputacija za tebe....Rosie rocks!! hahahaha xD

http://ninasource.forumsr.com

325Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 13 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 03, 2009 1:23 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

majke mi,svi smo nestrpljivi,ali drvimo oko toga vec sto godina...prva ja sam bas smarala... brate kad izadje izadje i kraj..kao da ce nas neko ovde da saslusa i da zbog nas izda knjigu ranije...evo vec je treci maj sad ce brzo... bezveze presipamo iz supljeg u prazno!
Smile Smile Smile Smile
P.S.Kad smo svi zaludjenici...lol

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 13/15]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions