Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Breaking dawn-na srpskom-kada?

+56
Sanja'93
PcElicA M*A*J*A*
mala bubica
StamatEma
*Edward's girlfriend*
yozza{fairy}
misha93
**Anchi96**
Twilight girl :)
cullen's girl
Me,myself & I
Makishka
anchy
~*Edward's Bella*~
Kaca&ampEdward
~ReNesMeE~
m...ue
*mimi*
^my.love-Cullen.boy^
Natty
Mala looda vampirusha
Twilight_fanpire
>eDwArD's LuLLaBy<
Isabell
Bella
Sooyoung
_NikA_
twilight's angel
mis_ twilight
M.S.
Iva
Skywalker
_GaGa_92
Princess Of Darkness
.MisS.CulleN.
robertmarina
iWana
feelin_my_teeth?
lone rider
Bella's Lullaby
Edward's spider-monkey
tixy94
*~Ana Cullen~*
suzanna
.JoYa.ClearwateR.^^
Rosie
S..rdjan
~*Lucky*~
milicamilincic92
Bella Swan
cica zlica
amaphupho©
midnight_sun_girl
*ed's own zoxxy*
The.Cold.One
eleonor
60 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 14/15]

326Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 03, 2009 1:25 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

slazem se gago ti si mj covek!xD svidja mi se tvoj potpis-slika;)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

327Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 03, 2009 1:26 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

a ja nisam tvoj covek? smrc.... Sad Sad Sad xD

328Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 03, 2009 1:28 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jaooooooo bweejjj,pa ti si moj covek,ja to gagi kazem onako jer joj je post lud!! andjele ne luPAJ xD Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 987351

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

329Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 03, 2009 9:22 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

svi smo mi nashi...lol

330Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 03, 2009 9:23 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

I'm kidding... Razz Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 987351 Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 987351 Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 987351

331Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 10, 2009 5:01 pm

StamatEma

StamatEma
Young newborn

Praskozorje izlazi za nedelju dana
Piše na sajtu Evro Giuntija - http://www.evro-giunti.com/
sunny

332Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 10, 2009 5:01 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

izlazi sutra.

333Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 10, 2009 7:22 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Cekajte bre ljudi, ajde sad neka mi neko fino objasni, KADA IZLAZI I GDE IZLAZI, jel sutra, za nedelju dana, 23.maja ili kad vec???? scratch

334Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 10, 2009 8:00 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

evo ja cu Smile
izlazi sutra u knjizarama Evro Giuntija a za 2,3 dana i u ostalim knjizarama... E sad,ovi sa foruma Twilight Srbija zele da naprave nesto poput ''promocije'' 23 maja...ali to nista nije sigurno. Smile

335Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 10, 2009 8:05 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Ahaaaaa, tnx GaGa Very Happy E ali jesi li sigurna da ce biti samo u njihovim knjizarama sutra, da nece mozda biti u Mamutu kojim slucajem Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 216336

336Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 10, 2009 8:17 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa ne znam, bilo bi extra da bude i u mamutu ali ne znam..... ako saznas sucajno,ti javi Smile
meni je lakse da idem u mamut nego da se cimam do EG.

337Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 10, 2009 8:26 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Ma meni isto, Mamut mi je blizu sql, tako da bih mogla sutra, za vreme velikog odmora... Very Happy E a da ne znash mozda koliko ce da koshta, ja sam neshto para ushtekala, ali nzm jel dovoljno Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 216336 Shteta shto nedeljom ne rade ni Evro Giunti, ni Mamut... Crying or Very sad

338Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 10, 2009 8:29 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

nemam pojma,ja sam ustekala 1000,valjda ce biti dovoljno,a kazu i da u EG ce biti popust Smile

339Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 10, 2009 8:32 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Hehe, i ja sam isto ushtekala 1000, ma ja mislim da nece biti vishe, tj. ja kada sam zvala ove iz Evro Giuntija, oni su mi rekli da ce cena biti ista kao i prethodne, tako da uzdam se u njihovu rec (mada nzm koliko je to pametno)... Smile

340Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 10, 2009 8:44 pm

MartinkicA


Young newborn

_GaGa_92 (citat):evo ja cu Smile
izlazi sutra u knjizarama Evro Giuntija a za 2,3 dana i u ostalim knjizarama... E sad,ovi sa foruma Twilight Srbija zele da naprave nesto poput ''promocije'' 23 maja...ali to nista nije sigurno. Smile
Samo da dodam:
Evro-Giunti je rekao da ce promocija knjige biti sredinom nedelje, a ne u ponedeljak. Smile
+ Cisto da ne bude da prva pominjem "onaj" forum, promocija je sigurna. Wink

_GaGa_92 (citat):nemam pojma,ja sam ustekala 1000,valjda ce biti dovoljno,a kazu i da u EG ce biti popust Smile
Da, ali koliko ja znam, popust se dobija samo ukoliko kupujes u Evro-Giuntijevoj knjizari.

341Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 10, 2009 8:48 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa ko je onda odvalio da je to sutra?
oh boze,sad sam i ja u bunilu Smile

342Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 10, 2009 8:49 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

neeeee rekli su da ce se bd pojaviti u ponedeljank a promocija tokom nedelje.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

343Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 10, 2009 8:50 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa da,to sam i ja ukapirala,nemojte sad da me shlogirate!

344Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 10, 2009 9:06 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Huh, opet ste me iscimali... Neutral a shto se tice popusta, mene zaprvo on ne interesuje toliko ako je u nekim drugim knjizarama ispod 1000, znaci sve ispod hiljadarke moze, preko je vec kriticno pale onda bih morala da jurim neke popuste.... Crying or Very sad

345Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 10, 2009 9:10 pm

MartinkicA


Young newborn

Rosie (citat):neeeee rekli su da ce se bd pojaviti u ponedeljank a promocija tokom nedelje.
Zasto bi pravili zvanicnu promociju 3/4/5 dana posle?
Nelogicno.
Ja mislim da knjiga izlazi iz stampe u ponedeljak, a da pocinje prodaja na promociji.

346Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 10, 2009 9:16 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

MartinkicA (citat):
Rosie (citat):neeeee rekli su da ce se bd pojaviti u ponedeljank a promocija tokom nedelje.
Zasto bi pravili zvanicnu promociju 3/4/5 dana posle?
Nelogicno.
Ja mislim da knjiga izlazi iz stampe u ponedeljak, a da pocinje prodaja na promociji.

Vrlo moguce, tj. to zvuci logicnije,NAZALOST Crying or Very sad Ponadala sam se da ce izaci sutra... Ma neka, josh ima nade.... Smile

347Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 10, 2009 9:20 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ovako cemo:Da li znate kad je radno vreme knjizare? Sutra cim pocnu da rade cu da pozovem i da ih pitam da li imaju knjigu!
ako nemaju da se dzabe ne cimam do NBGDa a idem i u skolu.

348Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 10, 2009 9:22 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Nzm kad je radno vreme, ali pogledaj na njihvom sajtu, mozda cesh tamo naci.... Smile

349Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 10, 2009 9:25 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

gledala sam,nema.

350Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 14 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun May 10, 2009 9:27 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Ma onda verovatno kao i sve druge oko 8,9 h...

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 14/15]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions