Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Vampiri...mit ili istina?!

+29
MĭŋĴă [l0ve Ed]^^
Makishka
~*Edward's Bella*~
twilight's angel
Mala looda vampirusha
Isabell
*Edward's girlfriend*
Twilight_fanpire
>eDwArD's LuLLaBy<
edwards_girl
Bella
Rosie
Cullenova
mis_ twilight
lone rider
I L0vE EdWaRd***
schooby91
*~Ana Cullen~*
.MisS.CulleN.
*twilight_girl*
The.Cold.One
feelin_my_teeth?
Vampire_love
.JoYa.ClearwateR.^^
midnight_sun_girl
Bella Swan
Nymphadora Cullen
Renesmee Cullen
Vamp92
33 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Poruka [Stranica 3/5]

51Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Wed Mar 11, 2009 12:55 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nije mit istina je...

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

52Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Fri Mar 13, 2009 11:05 pm

Vamp92

Vamp92
Young newborn

ona bi bila jedna STRASNA ortakinja u pravom smislu te reci,ja iskreno mislim da je bila bolesna u glavi malo

http://www.vampire.com

53Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Fri Mar 13, 2009 11:31 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

a de nije. bila je ona mentalno poremecena pre neg' vampir haha xD

inace, ja ne volim nase filmove bas nesto (postoji par izuzetaka), a posebno ne horore. naprave ih nekako totalno glupavo, totalno izbanalizuju stvari i na kraju ne mogu da ga gledam ne zato sto se plasim vec zato sto se gadim xD

http://www.twilight-serbia.com

54Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sat Mar 14, 2009 12:14 am

Bella

Bella
Post thirsty vampire

ahh bilo bi zanimljivo da vampiri postoje =]

55Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sat Mar 14, 2009 12:43 am

edwards_girl

edwards_girl
Obsessive newbourn

jao danas sam na radiu cula nesto da je u italiji kao pronadjen vampir...tj. iskopan les neke zene sa ciglom u ustima jer kao ona je ubijala ljude i kad su je oni ubili stavili su joj ciglu da ne bi mogla da ujeda pokojne...znam da bzvz zvuci al su najozbiljnije pricali al nisam do kraja cula oduzela mi prof. telefon! Razz jao ja i drugarica se tako obradovale, al iskreno ne mogu da poverujem u to da je istina...

56Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sat Mar 14, 2009 12:55 am

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

meni je drugarica danas rekla da su u nekom mestu u blizini bga pronasli prazne sanduke na groblju i da se misli da su to bili vampiri!!!!! pa sto da ne legende i poticu od nas !!!! ZAr ne??? Very Happy

57Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sat Mar 14, 2009 2:04 am

mis_ twilight

mis_ twilight
Post thirsty vampire

ma narod pravi legnde..... sta da se radi....

58Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sat Mar 21, 2009 10:53 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

>eDwArD's LuLLaBy< (citat):meni je drugarica danas rekla da su u nekom mestu u blizini bga pronasli prazne sanduke na groblju i da se misli da su to bili vampiri!!!!! pa sto da ne legende i poticu od nas !!!! ZAr ne??? Very Happy
uf koliko ima ljudi koji kradu leseve...al u ovoj jednoj knjizi koju sam citala mrtav covek je otiso kod svoje zene blizu bg zbaoravila sam ime sela i trazio joj svoje opanke i posle su nasli na groblju u tom selu leseve koji uopste nisu istrulili cak su imali i boju u licu i krv im je tekla ko zivi....

59Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sun Mar 22, 2009 5:37 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Nzm,mislim da je mit...mozda je i istina...ko zna... Wink

60Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sun Mar 22, 2009 5:41 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

ma ko ce da zna.. na zalost...ja bih volela da ih ima ali kao ovih u twilight XD

61Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sun Mar 22, 2009 5:45 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

I ja...msm ko ne bi...

62Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Fri Mar 27, 2009 6:11 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

ja ne verujem u bvampire niti bilo koje nadpridodne sile,mada mi ne bi bio na odmet jedan edward lol!

63Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sat Mar 28, 2009 11:47 am

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ali kada bi vampiri postajali,ne verujem bas da bi bili kao Cullenovi,msm pre tw svi smo vampire zamisljali kao lose krvopije...

64Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sat Mar 28, 2009 1:38 pm

Isabell

Isabell
Obsessive newbourn

*Edward's girlfriend* (citat):ja ne verujem u bvampire niti bilo koje nadpridodne sile,mada mi ne bi bio na odmet jedan edward lol!

u potpunosti se slazem sa tobom!!!!!!! Very Happy Very Happy Twisted Evil Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 287565

65Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sat Mar 28, 2009 5:03 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

je verujem da ih ima ... negde ..ili da ih je nekada dawno bilo ........ i slazem se sa twilight fanpire ako igde postoje ili su postojali oni nisu dobri kao cullenovi xD

66Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sat Mar 28, 2009 5:15 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ako postoje, kao volturijevi su...ili nesto slicno.

67Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sat Mar 28, 2009 5:18 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

moguce Very Happy

68Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sat Mar 28, 2009 5:28 pm

Isabell

Isabell
Obsessive newbourn

da, mozda... mi to nazalost neznamo, ali ja bih pomalo i volela da postoje... Razz Very Happy

69Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sat Mar 28, 2009 5:53 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

Mala looda vampirusha (citat):je verujem da ih ima ... negde ..ili da ih je nekada dawno bilo ........ i slazem se sa twilight fanpire ako igde postoje ili su postojali oni nisu dobri kao cullenovi xD

i ja to mislim ....pa sve te legende su morale odnekud da pocnu ... u svakoj legendi ili mitu ima malo istine!!!!! xD

70Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sat Mar 28, 2009 5:58 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

daa mozda je bilo nesto slicno i onda se prepricavalo i swako dodo ponesto i eto Very Happy Razz

71Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sat Mar 28, 2009 6:04 pm

Isabell

Isabell
Obsessive newbourn

pa da, msm tako to uvek ide...

72Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sat Mar 28, 2009 10:35 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

da, a izgubi se prava prica... e jbg. volela bih da znam pravu pricu koliko god da je zastrasujuca....

73Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sat Mar 28, 2009 11:20 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

jao nije valjda da stvarno verujete u to?

74Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sun Mar 29, 2009 1:27 am

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

uf uf...nzn nemoguce da je neko bzv izmislio pricu..sigurno ima nesto il je postojalo....

75Vampiri...mit ili istina?! - Page 3 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sun Mar 29, 2009 1:37 am

~*Edward's Bella*~

~*Edward's Bella*~
Obsessive newbourn

Msm da je mit ali bi volela da je istina ..

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/5]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions