Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN

+31
Natty
emmett's girl
Edward's spider-monkey
little_vampire
TwA.Ta
Zoky
yozza{fairy}
mala bubica
*Twilight*Princess*
Miccy_un Angel de Verdad
**Anchi96**
mandrea94
Twilight_fanpire
~*Edward's Bella*~
Rosie
EyB forever
feelin_my_teeth?
milica994
>eDwArD's LuLLaBy<
.Jacob's.girl.<3.
Isabell
midnight_sun_girl
mis_ twilight
Bella
_GaGa_92
Bella Swan
twilight's angel
lone rider
Nymphadora Cullen
_NikA_
.MisS.CulleN.
35 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/4]

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

.Jacob's.girl.<3. (citat):
.MisS.CulleN. (citat):uf pa brate ako ne napise msm bar ne dovrsi md sun...bice glupo a i ona je glupa fanovi ce sve manje kupovati knjige....glupa zena...

Ma daj... ne misliš ni ti da je glupa... ne može da bude. Ne, ako je napisala ovako fenomenalan serijal! Msm, meni jeste žao zbog mogućnosti da ne završi 5. deo. Pokušavam da razumem, ali se slažem da bi time baš razočarala svoje fanove... Ma, napisaće ga ona! Wink

i ja mislim da ce zavrsiti, ali prvo mora da prebrodi ovo sto su objavili...ipak ni njoj nije lako i zato pokusavam da je razumem...

27NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN - Page 2 Empty Re: NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN Tue Mar 17, 2009 11:28 pm

Bella

Bella
Post thirsty vampire

huh...nek je samo zavrshi Sad

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hehe, bella mislim da to svi jedva cekamo...Smile

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

potpisite onu peticiju!!!!!! imate temu: Hajde da probamo da spasemo midnight sun!!

Bella

Bella
Post thirsty vampire

Stvarno ima peticija?

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

udji u temu :hajde da probamo da soasemo midnight sun!!!! tu imas link za sajt na kome je peticija!!!!!

Bella

Bella
Post thirsty vampire

waaaaaaaaaaaa!!!!
super!
ewo idem tamo =]

33NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN - Page 2 Empty Re: NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN Wed Mar 18, 2009 10:03 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

jesi potpisala???

34NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN - Page 2 Empty Re: NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN Wed Mar 18, 2009 10:36 pm

Bella

Bella
Post thirsty vampire

aha =]

milica994


Young newborn

cao...ove knige su mi super...procitala sam prve 3 i sad cekam 4......... nadam se da imate neke iformacije o MS????

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

Ides u temu za MS!
Smile

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

37NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN - Page 2 Empty Re: NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN Sat Mar 28, 2009 11:42 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

extra, super ideja........ ja nažalost još nisam pročitala ni jedan ali planiram uskoro!

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nijedan deo twilight sage?:O omg xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

~*Edward's Bella*~

~*Edward's Bella*~
Obsessive newbourn

Knjiga je pocxela da se pisxe tako da je owo 100 posto istina ..

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ne znam...sve zavisi od nje

~*Edward's Bella*~

~*Edward's Bella*~
Obsessive newbourn

Ako nebude smislila kraj isxta od knjige

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Pa prvo nek zavrsi MS,pa onda nek razmislja o nastavcima...xD

43NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN - Page 2 Empty Re: NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN Mon Apr 06, 2009 12:30 pm

mandrea94

mandrea94
Obsessive newbourn

joj. Bolje da napise 2 knjige dobre, nego 5 glupih. Xaxaxaxa

http://www.twitter.com/mandrea94

44NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN - Page 2 Empty Re: NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN Wed Apr 08, 2009 11:47 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

joj. Bolje da napise 2 knjige dobre, nego 5 glupih. Xaxaxaxa


Slazem se sa andrea94

45NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN - Page 2 Empty Re: NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN Wed Apr 08, 2009 11:48 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Pa prvo nek zavrsi MS,pa onda nek razmislja o nastavcima...xD

i sa ovim se slazem.... xD

46NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN - Page 2 Empty Re: NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN Thu Apr 09, 2009 12:32 pm

Miccy_un Angel de Verdad

Miccy_un Angel de Verdad
Young newborn

ja mislim da ce joj sve knjige biti dobre...

*Twilight*Princess*

*Twilight*Princess*
Obsessive newbourn

Miccy_un Angel de Verdad (citat):ja mislim da ce joj sve knjige biti dobre...
pa mozda,ali sigurno nece ni jedna imati vecu popularnost od Twilight-a...

http://www.rbd-4ever.forumotion.net

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

ja sam juce procitala laznu izjavu da ce napisati MS,ha..iznervirah se jer se ljudi zezaju sa takvim informacijama Mad .......pa nadam se ipak da ce napisati......sve tri knjige su odlicne,a kako citam i cujem i cetvrta knjiga je odlicna,samo jos da je procitam,naravno kad izadje kod nas NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN - Page 2 987351

49NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN - Page 2 Empty Re: NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN Sun Apr 12, 2009 12:57 pm

yozza{fairy}

yozza{fairy}
Obsessive newbourn

Ja se zaista nadam da će završiti knjigu, a iskreno ne znam šta je tom čoveku bilo na umu kada joj je samo tako ukrao knjigu i postavio na sajt... ja sam se dvoumila da li da je pročitam, ali pod 1. nisam pročitala ni Breaking Dawn još, pod 2. ne bi bilo fer da kvarim užitak sebi, jer se svašta može desiti...

Zoky

Zoky
Young newborn

a znate kako . .. ono fanovi se oduseve prvom knjigom . . . i onda svaki dio bude sve losiji i losiji . . . nekako dodje do razocaranja . . . al' neka...eto...bude PET DIJELOVA i OK . . . ne treba pretjerivati . . . po meni je npr Harry P . . . pretjeran. . . . onda sa filmom Roki su otislu u krajnost( previse djelova) smore se ljudi =)))

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/4]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions