Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN

+31
Natty
emmett's girl
Edward's spider-monkey
little_vampire
TwA.Ta
Zoky
yozza{fairy}
mala bubica
*Twilight*Princess*
Miccy_un Angel de Verdad
**Anchi96**
mandrea94
Twilight_fanpire
~*Edward's Bella*~
Rosie
EyB forever
feelin_my_teeth?
milica994
>eDwArD's LuLLaBy<
.Jacob's.girl.<3.
Isabell
midnight_sun_girl
mis_ twilight
Bella
_GaGa_92
Bella Swan
twilight's angel
lone rider
Nymphadora Cullen
_NikA_
.MisS.CulleN.
35 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Poruka [Stranica 3/4]

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Zoky (citat):a znate kako . .. ono fanovi se oduseve prvom knjigom . . . i onda svaki dio bude sve losiji i losiji . . . nekako dodje do razocaranja . . . al' neka...eto...bude PET DIJELOVA i OK . . . ne treba pretjerivati . . . po meni je npr Harry P . . . pretjeran. . . . onda sa filmom Roki su otislu u krajnost( previse djelova) smore se ljudi =)))
Po meni HP nije preteran...bas je super...i onoj konacnoj bitci neki su poginuli,nije bilo ono kao svi preziveli...a za Rokija se slazem,oni ga smorili...

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

[quote="yozza{fairy}"]Ja se zaista nadam da će završiti knjigu, a iskreno ne znam šta je tom čoveku bilo na umu kada joj je samo tako ukrao knjigu i postavio na sajt... quote]

Sad sam se setila,u jednoj emisiji je Rob rekao da mu je proslo kroz glavu "Jao nisam ja valjda," kada je cuo.Iz zezancije,naravno,a bas je bio simpa,kako je napravio uplasenu facu Very Happy.

Hp ni meni nije preteran.I jos nisam prezalila Freda Sad

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

[quote="TwA.Ta"]
yozza{fairy} (citat):Ja se zaista nadam da će završiti knjigu, a iskreno ne znam šta je tom čoveku bilo na umu kada joj je samo tako ukrao knjigu i postavio na sajt... quote]

Sad sam se setila,u jednoj emisiji je Rob rekao da mu je proslo kroz glavu "Jao nisam ja valjda," kada je cuo.Iz zezancije,naravno,a bas je bio simpa,kako je napravio uplasenu facu Very Happy.

Hp ni meni nije preteran.I jos nisam prezalila Freda Sad

jao ni ja nikako da prezalim lupina....a zao mi i tonks i lupina...

little_vampire

little_vampire
Young newborn

ja se,kao i svi,nadam da ce zavrsiti MS,bilo bi zanimljivo...samo je grozno sto joj je taj covek ukrao knjigu,jer ce biti prava steta ako je zbog toga ne zavrsi... Sad

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

mozda ce zavrsiti ali ko zna kada

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ma ja cu cekati..dok naravno ne umrem (a mozda do tada postanem vampir, xexe, ko zna!!!)
i imam neki osecaj da hoce zavrsiti!!!

57NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN - Page 3 Empty Re: NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN Fri May 01, 2009 10:07 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

i ja mislim da ce zavrsiti.. Smile

58NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN - Page 3 Empty Re: NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN Fri May 01, 2009 11:22 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

jao samo da je istina...Smile))

59NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN - Page 3 Empty Re: NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN Fri May 01, 2009 11:41 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

i ja, mozda ne odmah, al kad potrosi ove pare, mi ljid smo cudo, mnogo ih volimo, msm na pare
Money makes the world go around,the world go around,the world go around

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

daj boze da je to istina.....

61NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN - Page 3 Empty Re: NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN Tue May 05, 2009 11:26 pm

Natty

Natty
Obsessive newbourn

i ja sve mislim da ce je zavrsiti kad me ne bude bilo

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Natty (citat):i ja sve mislim da ce je zavrsiti kad me ne bude bilo
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy takodje Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

neeee....zavrsice pre toga. pa ako sve bude bilo kako treba, ona ce otici pre nas...

64NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN - Page 3 Empty Re: NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN Wed May 20, 2009 11:54 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

hahaha, nece valjda iz groba da pishe.... Razz

65NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN - Page 3 Empty Re: NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN Thu May 21, 2009 12:37 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ajde bre ucutite.. xD
IF STEPHENIE DIES nema vishe twilight sage kapisko?>

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

66NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN - Page 3 Empty Re: NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN Thu May 21, 2009 12:39 am

misha93

misha93
Obsessive newbourn

hehehe, kapici Razz

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

naravno da kapisko. zato i kazemo da ce zavrsiti dok mi budemo bili jos uvek zivi...Very Happy

*Twilight*Princess*

*Twilight*Princess*
Obsessive newbourn

ljudi pa ona jedva ima 35 god(ako uopste i ima i toliko) vi pricate o njenoj smrti...heheheh....

http://www.rbd-4ever.forumotion.net

misha93

misha93
Obsessive newbourn

hehe, ma zezamo se malo Wink
u svakom slucaju, svi se nadamo da ce napisati josh par knjizica u shto kracem vremenskom roku Very Happy

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

*Twilight*Princess* (citat):ljudi pa ona jedva ima 35 god(ako uopste i ima i toliko) vi pricate o njenoj smrti...heheheh....

neki imaju i manje pa umiru. smrt ne mora da bude prirodna...tj ajd ne mora umreti od starosti

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Ajde bre Rosie k'o da je bitno Laughing dobro, aj sad dosta vishe o smrti i o nacinima kako i kada moze da se umre... Very Happy

alice the best

alice the best
Post thirsty vampire

e ovako za drugi film ce da uzmu takve pare da ce naravno zeleti ponovo da snimaju tako da ce ova sigurno pisati jos..bice kao za Hari Poterom knjige i filmovi ce sve redje izlaziti,fazon na 3 godine!

anchy

anchy
Charming vampire

A ja necu da se twilight saga ikada zavrsi!!!!!!Smrc Sad

74NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN - Page 3 Empty Re: NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN Thu May 21, 2009 10:44 pm

SanyaTheStar <3

SanyaTheStar <3
Post thirsty vampire

niko nece Sad

http://taylorswift-serbia.weebly.com

75NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN - Page 3 Empty Re: NAPISACE JOS 2 KNJIGE I ZAVRSICE MD SUN Fri May 22, 2009 11:15 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

naravno da niko nece...ali mora nekad...Sad Sad Sad

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/4]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions