Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Pomoc oko drugarskog!!

+28
bella swon
Alis Kalen
*~Ana Cullen~*
.jekili.
**Anchi96**
TwA.Ta
emmett's girl
Jacob's little wolf girl
_GaGa_92
!*~The Cullen Girl~*!
Leptiric
Edward's spider-monkey
Jessica*
_NikA_
*ed's own zoxxy*
Adm88dp
Makishka
Miss Honey_Bun
PcElicA M*A*J*A*
*Edward's girlfriend*
twilight's angel
feelin_my_teeth?
Rosie
>eDwArD's LuLLaBy<
The.Cold.One
.MisS.CulleN.
Nymphadora Cullen
Twilight_fanpire
32 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Go down  Poruka [Stranica 6/12]

126Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue May 05, 2009 5:11 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

joj, extra je, la mnogo mi se svidja!!!! gde si to nasla?? jel su ti sili!!!!
malo mi jedino tkanina sto se sija, mada bi bila previse obicna da je samo crna!!!
extra!!!
mislis ovu haljinu?
Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 2vdo7zn

127Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue May 05, 2009 5:42 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Tnx tea Smile Nasla u nekom levom butiku u SU,znas kako malo izbora ima! A to sto ima,to je nesto kao da ides na svadbu,a jos je i jadan materijal. E na tu haljinu mislim.Samo sto je njena ekstremna,ja sam skomnija Very Happy

128Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue May 05, 2009 5:43 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe, tvoja je super, bolja od njene, msm kad bi imala kao ona, nebi ljudi mogli pored tebe da prolaze!!!! ta tvoja je definitivno extra!!!

129Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue May 05, 2009 9:29 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

jao tea...sad me nikad nece pozvati...msm nzm ja ni dal bi tela...al ono...smuvo se sa kockcom!!!!!!!!sorry zbog spama bilo je hitno!!!!!

130Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue May 05, 2009 10:41 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Ma zalepi joj zvaku u kosu Very Happy !

131Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue May 05, 2009 10:49 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ja licno mislim da je izbor za mature uvek ocajan..ja sam jedva nasla moju haljinu i extra sam se provela..ali dok sam trazila svega sam se nagledala.
boze,boze,cega sve ima...xD

132Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed May 06, 2009 12:14 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

izvinite zbog spama, ali jelena, kockasta je sedmakinja, jos uvek moze da ide sa tobom!!!!!!!!
a tanja je upavu, zvaku u te njene siske!!!!

133Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed May 06, 2009 3:01 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

XD!!!!!!xexe...

134Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed May 06, 2009 8:18 pm

Jacob's little wolf girl

Jacob's little wolf girl
Young newborn

TwA.Ta (citat):Ja sam tek sad skontala ovu temu Shocked Ne verujem! Pa da se ubacim Very Happy Ja sam kupila haljinu,i ne svidja mi se naravno,kao i sva odeca koju imam(osim starki) ali nije me bas briga,jer se osecam ok u njoj,ko sisa kako izgledam. poslacu vam sliku da vidite,samo dok nadjem fot.
tebi je super haljina!! i super ti stoji!!! Ja sam kupila onu haljinu,sad trazim cipele...tako...mozda obucem stikle a mozda ne...koje ces ti cipele??

135Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed May 06, 2009 9:56 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

extra su svima haljine....meni se mnogo dopadaju.....

136Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu May 07, 2009 2:38 am

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Jacob's little wolf girl (citat):
TwA.Ta (citat):Ja sam tek sad skontala ovu temu Shocked Ne verujem! Pa da se ubacim Very Happy Ja sam kupila haljinu,i ne svidja mi se naravno,kao i sva odeca koju imam(osim starki) ali nije me bas briga,jer se osecam ok u njoj,ko sisa kako izgledam. poslacu vam sliku da vidite,samo dok nadjem fot.
tebi je super haljina!! i super ti stoji!!! Ja sam kupila onu haljinu,sad trazim cipele...tako...mozda obucem stikle a mozda ne...koje ces ti cipele??
Danas sam bila da gledam,i nema nista posebno,sve onako...ili za tetkice,da se ne osecam kao u svojoj kozi,ili odrvartno,ili previsoko... Ove su jedine u kojima mogu da hodam.Nasla sam i jedne zute,ne znam kako da opisem,ali su dosta visoke,iako nemam takav osecaj.Zute bi bile bas zanimljivi kontrast,posto mi je haljina crna,i imacu verovatno crne hulahopke,tamne.Ajde kada ti kupis posalji sliku,bas me zanima Smile
https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2rhn4fn.gif

137Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu May 07, 2009 10:39 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jel ovo office shoes? brate,jel si normalna? brate uzmite neke normalne da bi ste mogle da se zezate celo vece,kakve crne stikle,jaooo boze xD ja razumem da je to vazan dan i da morate da izgledate fensi i to,al brate,samo da vam kazem izuvacete se tamo da bi ste se zezale xD ja nisam ni znala gde su mi starke jer smo ja i drugarica igrale sambu xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

138Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu May 07, 2009 12:30 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Twa.Ta...extra ti je haljina i dopadaju mi se te cipelice...msm. nzn. na mojoj maturi smo svi obukli na stikle(ja sam na platformu neke normalne visine)) i jedno vreme igrali u tome i posto smo se dog. da svi ponesemo ili baletanke ili patike..posle smo se preobuli,neki bili bosi i tako....u sustini izgledali smo elegantno...i posle kad se zakuvala atm. niko vise negleda kako izg. mozes i go da budes niko ne primecuje...bolje kao sto je vec neko predlozio kupi neku eleg. obucu koja ide uz to a posle kad te to smori obuci starke ili nesto drugo...!!!!! ja znam da su kod mene bile razlicite odevne kom. ali snakadevojka do jedne je nosila stikle...a u torbi rez. obucu

139Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu May 07, 2009 1:45 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

PcElicA M*A*J*A* (citat):Twa.Ta...extra ti je haljina i dopadaju mi se te cipelice...msm. nzn. na mojoj maturi smo svi obukli na stikle(ja sam na platformu neke normalne visine)) i jedno vreme igrali u tome i posto smo se dog. da svi ponesemo ili baletanke ili patike..posle smo se preobuli,neki bili bosi i tako....u sustini izgledali smo elegantno...i posle kad se zakuvala atm. niko vise negleda kako izg. mozes i go da budes niko ne primecuje...bolje kao sto je vec neko predlozio kupi neku eleg. obucu koja ide uz to a posle kad te to smori obuci starke ili nesto drugo...!!!!! ja znam da su kod mene bile razlicite odevne kom. ali snakadevojka do jedne je nosila stikle...a u torbi rez. obucu

Hvala za haljinu I love you . I moji ce svi imati stikle,ali i mi smo se dog da se izuvamo Smile Nisam ni nameravala da presedim celu maturu zbog obuce.Prvo sam mislila da ponesem patike,ali mozda i necu,samo cu se izuti,svejedno cu imati hulahopke.

140Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu May 07, 2009 3:43 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

ja nzm dal da uzmem shtikle...nashla sam jedne tako lepppeee i luudeee skroz...i super mi stoje al sam previsoka...

141Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu May 07, 2009 8:29 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

TwA.Ta (citat):
Jacob's little wolf girl (citat):
TwA.Ta (citat):Ja sam tek sad skontala ovu temu Shocked Ne verujem! Pa da se ubacim Very Happy Ja sam kupila haljinu,i ne svidja mi se naravno,kao i sva odeca koju imam(osim starki) ali nije me bas briga,jer se osecam ok u njoj,ko sisa kako izgledam. poslacu vam sliku da vidite,samo dok nadjem fot.
tebi je super haljina!! i super ti stoji!!! Ja sam kupila onu haljinu,sad trazim cipele...tako...mozda obucem stikle a mozda ne...koje ces ti cipele??
Danas sam bila da gledam,i nema nista posebno,sve onako...ili za tetkice,da se ne osecam kao u svojoj kozi,ili odrvartno,ili previsoko... Ove su jedine u kojima mogu da hodam.Nasla sam i jedne zute,ne znam kako da opisem,ali su dosta visoke,iako nemam takav osecaj.Zute bi bile bas zanimljivi kontrast,posto mi je haljina crna,i imacu verovatno crne hulahopke,tamne.Ajde kada ti kupis posalji sliku,bas me zanima Smile
https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2rhn4fn.gif

znaci, ne znam dal je ovo karma, ili predkazanje, ali ja imam iste!!!!!!!

142Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu May 07, 2009 9:06 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

sta ce vam hulahopke bice vrucina hahah xD

143Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Fri May 08, 2009 10:51 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

i,ko je sta odlucio za haljine? oBAVEZNO sve da slikate vasha kompletna odela i da postavite da vas vidimo:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

144Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Fri May 08, 2009 3:18 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Edward's spider-monkey (citat):

znaci, ne znam dal je ovo karma, ili predkazanje, ali ja imam iste!!!!!!!
Jaooo,pa mi smo sestre po cipelama lol! I love you !!

145Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Fri May 08, 2009 3:23 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe...
pa da, tako nekako
samo da ti kazem da u su odlicne, super stoje!!!

146Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Fri May 08, 2009 9:22 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

jao jedva chekam...ali me nerviraju cipele...problemi...samo zamishljam ono kao ovde ludim za cipelam a posle 2 meseca ce biti potpuno ne vazno...

147Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Fri May 08, 2009 9:43 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hocu slike hocu slike hocu da vas vidim posto vidim da sve idete na isto mesto obavezno da se slikate zajedno tamo za nas da postavite!:DD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

148Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat May 09, 2009 12:47 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

naravno da hocemo... evo ja sam zavrsila shopping, kupila sam haljinu, maramu (esarpu) i torbicu... jos samo cipele!!!

149Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun May 10, 2009 10:21 am

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

Smile))))))))))))))))))))))))))))))))...tea mislish starke...

150Pomoc oko drugarskog!! - Page 6 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun May 10, 2009 11:50 am

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

TwA.Ta (citat):Evo slike: Haljina je nesto kao sto je estelle imala na dodeli EMA ,kad je pevala american boy,kao u spic ide,nznm da li se to moze bas dobro viseti na slici. Ja bih dole ladno obula starke,a i kakva sam,niko se ne bi ni iznenadio,ali necu,jer ce svi biti doterani,i previse,pa neku bas toliko da odskacem.
https://2img.net/h/oi41.tinypic.com/21bpuft.jpg
cute ti je haljina slatka je..samo sto ja ne volim kad se neko toliko sjaji...

aaa moja se pravi jedva cekam da bude gotova!!!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 6/12]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions