Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Pomoc oko drugarskog!!

+28
bella swon
Alis Kalen
*~Ana Cullen~*
.jekili.
**Anchi96**
TwA.Ta
emmett's girl
Jacob's little wolf girl
_GaGa_92
!*~The Cullen Girl~*!
Leptiric
Edward's spider-monkey
Jessica*
_NikA_
*ed's own zoxxy*
Adm88dp
Makishka
Miss Honey_Bun
PcElicA M*A*J*A*
*Edward's girlfriend*
twilight's angel
feelin_my_teeth?
Rosie
>eDwArD's LuLLaBy<
The.Cold.One
.MisS.CulleN.
Nymphadora Cullen
Twilight_fanpire
32 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down  Poruka [Stranica 8/12]

176Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue May 26, 2009 9:36 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

TwA.Ta (citat):Heheh,kada su pare u pitanju,sta je jedan turban Very Happy
Evo moje cipele...Narucila sam ih preko interneta(tj neta i nekog coveka,nebitno) i nisam skontala da je peta blago receno ogromna! Ali nije tesko hodati,a i navikla sam donekle dok sam se bavila latino plesovima.U diskoteci naravno skidam,to smo se svi dogovorili Very Happy
Ove zute carape nisu deo kombinacije za maturu geek
Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 342_100_1262_00

bas su ti super cipele....mnogo mi se svidjaju... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy I ja sam sa bavila latino plesovima..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

177Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue May 26, 2009 12:04 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

wow... cool cipele!

178Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue May 26, 2009 12:46 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

bash su mocne cipelice..i ja bi postavila slike al ko zna gde su mi,imam dvd sa mature,ali to ne zelim ni da gledam Smile hahahah

179Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue May 26, 2009 1:22 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

extra suuXDDDDD....sto ne zelis da gledSAS??

180Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue May 26, 2009 3:30 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Ja ne zelim da moji roditelji to gledaju ! lol! Ako bude kao od 93.godista,ima da se ubijem. Plesali su polugoli oko sipki,i svako sa svakim se zvalio... Shocked Ali neka,shvatice,matura je Very Happy

181Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon Jun 01, 2009 4:07 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ee kako vam je bilo na drugarskom???smejacete se kada vam kazem...ali ja sam vec odredila sa kim cu da idem....Idem na drugasko sa nekim Nikolom Milovanovicem... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

182Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon Jun 01, 2009 5:42 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe... shto da se smejemo???

ja vam javljam, i postavljam slike cim prodje... ja sam imam, 8. za nedelju dana... i odlucila sam da se farbam, al ne znam kako...
msm dvoumim se izmedju dve boje... sad cu da ih postavim...

183Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon Jun 01, 2009 5:59 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ajdeee

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

184Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon Jun 01, 2009 6:08 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

evo dvoumim se izmedju ove tri boje
Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 54yhds
Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 22f1nc
Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 2u4ixdz

185Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon Jun 01, 2009 7:05 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

pa to sve zavisi koja ti je inache boja kose. tj. kako ce ti se primiti. ali meni se svidja ova kao sto ima ashley. volim tamniju braon.Very Happy

186Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon Jun 01, 2009 8:40 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja zivot dajem za kosu kao sto je prva. ali ofarbaj se kao ash,jer znam da imash tamnu braon kosu..ili ova srednja..prva nikako...

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

187Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon Jun 01, 2009 8:45 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Bilo mi je drugarsko! Bilo je prelepooo! Postavicu slike...

188Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon Jun 01, 2009 8:47 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

wow!!!! jedva cekam... a sad ne znam... koja od te tri boje idu uz zelenu haljinu...???

189Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon Jun 01, 2009 8:54 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

upravo srednja:D ili zadnja
hejjj lovesss kad vam je drugarsko> svima koji idu?

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

190Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon Jun 01, 2009 8:55 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ok... mislicu se jos

meni u sledeci pon!

191Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon Jun 01, 2009 8:55 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

SUPER!:DDDD jedva cekamo sliddze xd

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

192Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon Jun 01, 2009 8:56 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe... i ja!

193Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon Jun 01, 2009 8:57 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

kad se farbash? kupi wella boje,jer ne stete mnogo i ne ispiru se

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

194Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon Jun 01, 2009 9:05 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ma idem kod frizera, on ima neke koje se spiraju... da ne oshtecujem kosu... bukvalno kao tempere!

195Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon Jun 01, 2009 10:52 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

Edward's spider-monkey (citat):
evo dvoumim se izmedju ove tri boje
Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 54yhds
Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 22f1nc
Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 2u4ixdz
tea naljuticu se ako se ofarbas kao ash jer se ja tako u cetvrtak farbam Mad ahha salim se al svejedno prva sam smislila

196Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon Jun 01, 2009 11:14 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

molim??? stv!!! daj, farbamo se zajedno!!!

197Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon Jun 01, 2009 11:37 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

haha ja idem u la belle cetvrtakXD

198Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon Jun 01, 2009 11:57 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Jao spider monkey Divno! I ja zelim tako,tj.ja zelim kao Haylie,ali to je malo previse,tako da sam se odlucila da cu imati ovako jednog dana Very Happy verovatno na raspustu...jedva cekam!
p.s. Treca slika definitivno Wink
Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 35lgahd
ovako nekako cu probati da se osisam za drugarsko,tj.necu SE probati,nego CE ME probati osisati Very Happy

199Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon Jun 01, 2009 11:59 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

TwA.Ta (citat):Jao spider monkey Divno! I ja zelim tako,tj.ja zelim kao Haylie,ali to je malo previse,tako da sam se odlucila da cu imati ovako jednog dana Very Happy verovatno na raspustu...jedva cekam!
p.s. Treca slika definitivno Wink
Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 35lgahd
ovako nekako cu probati da se osisam za drugarsko,tj.necu probati,nego ce me probati osisati Very Happy
haha lepo je..ja imam slicno samo nmm takve siske...to ti je kao u 2 ili 3 sloja kosaXD..i na biceve..svejedno
ja jedva cekam da se farbam ko ashXD

200Pomoc oko drugarskog!! - Page 8 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue Jun 02, 2009 2:50 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

me likey. i postavljajte slike vec jednom.xD

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 8/12]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions