Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Sta mislite o osobi iznad ?

+23
EyB forever
alice the best
Immortal
TwA.Ta
Leptiric
*~Ana Cullen~*
sweet_edvard's_girl
bella swon
*Edward's.girl.from.Forks
_GaGa_92
PcElicA M*A*J*A*
.jekili.
SanyaTheStar <3
_NikA_
.MisS.CulleN.
Jessica*
Twilight_fanpire
twilight's angel
**Anchi96**
Edward's spider-monkey
Twilight_girl
Rosie
mandrea94
27 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Poruka [Stranica 6/10]

126Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 11:31 pm

alice the best

alice the best
Post thirsty vampire

msm da bi trebala da bude sigurnija u sebe a inace je preeeeslatka(ono sto sam videla sa slika)!!!

127Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 11:37 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Super je, ima dobar nick, dobar aw i cini mi se (naravno da mi se cini XD) da voli TRE METRI SOPRA IL CIELO a to je jedan BIG +....

128Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 11:42 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jess iz super kul!!! i treba da se opusti malo!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

129Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 11:46 pm

Guest


Gost

Ne poznajem je najbolje.
Ali posto ima najvise rep.sigurno je extra.

130Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Wed Jun 17, 2009 12:00 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ljudi i ja obozavm 3msc. Very Happy

wolf je extra, drago mi je sto voli twilight (i anu ivanovic i coca-colu. Very Happy) i sto je nas redovan twi guy!

131Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Wed Jun 17, 2009 1:31 am

Guest


Gost

She is very good person.

132Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Wed Jun 17, 2009 2:21 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

zanimljivo novo osvezenje... Smile

133Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Wed Jun 17, 2009 2:46 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

super je...uvek ima nesto pametno da kaze(uvek i kaze nesto pametno)

134Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Wed Jun 17, 2009 2:48 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

extra je, ima super aw, super je osoba, skroz cool i nije isfolirana.....sve naj

135Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Wed Jun 17, 2009 2:52 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

joj o jess msm sve najbolje...super pise,super je kao osoba,preslatka je i jos mnogo dobrih stvari...mada msm da ona nije svesna svojih vrlina nego samo svojih mana(koje ja jos nisam primetila)...o da i ne moras biti previse skromna i da crvenis kad ti mi na onome postavi svoje slike kazemo da super izgledas Very Happy

136Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Wed Jun 17, 2009 4:24 pm

Guest


Gost

Zna da, da dobar komentar.Smile

137Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Wed Jun 17, 2009 4:30 pm

alice the best

alice the best
Post thirsty vampire

totalno se nalozio na forum...dobar je...mada ponekad kaze nesto sto ja NE BIH volela da se zna...ali oprastam mu ,znam ga toliko dugo da bih morala!!! XD

138Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Wed Jun 17, 2009 6:01 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

pa nzm je bas najbolje ali cini mi se da je super!svidja mi se njen avatar

139Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Wed Jun 17, 2009 6:14 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

HOCU DA ZNAM VISHE O NJOJ A KAKO KAD JE SAMO U RTU;(((((((

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

140Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Wed Jun 17, 2009 6:45 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

vec sam rekla sta mislim o rosie... Very Happy

141Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Wed Jun 17, 2009 6:58 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

i ja o belli swoNXD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

142Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Wed Jun 17, 2009 9:31 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

ostrog jezika prema nekima... meni bas zbog toga omiljena Smile

143Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Wed Jun 17, 2009 9:44 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Super je, ali je mnogoo dobra tako ce da nastrada u zivotu, mora malo da se bori za svoje Very Happy inace sve najlepse

144Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Wed Jun 17, 2009 9:53 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

sweet_edvard's_girl (citat):ostrog jezika prema nekima... meni bas zbog toga omiljena Smile

jeaaaa xDDDDDD
JES JESS IS NUTS XDDDD ja<3 jess

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

145Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Wed Jun 17, 2009 11:59 pm

Guest


Gost

Pomalo me plasi njen Avatar.Kad kod ga pogledam nesto me presece u stomaku.Smile

146Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jun 18, 2009 10:40 am

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Roskin avatar??? Bella?? STO? *confused*

147Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jun 18, 2009 10:55 am

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

u poslednje vreme... ovu osobu uz jos neke najcesce vidjam na forumu Smile

148Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jun 18, 2009 11:26 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Stalno je komentarisem XD

Ja ne znam sta vise da kazem, osim da joj se zahvalim na onom pm-u.....punooo je volim Very Happy
Naj na forumu, ako moze tako da se kaze Smile

149Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jun 18, 2009 6:53 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

hvala.... jako cesto me komentarise... i nema na cemu za ono na pm... Smile
otkacena je 100% (pusti da me prokomentarise neko drugi Smile !!!!!!!! Smile

150Sta mislite o osobi iznad ? - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jun 18, 2009 7:25 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

E ne dam XD
Mnogo je dobra a ja sam tvrdoglava, hocu ja da je komentarisem. Najbolja, sve naj naaaaaaaaaaj <3 I love her!!!!!!!!!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 6/10]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions