Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Sta mislite o osobi iznad ?

+23
EyB forever
alice the best
Immortal
TwA.Ta
Leptiric
*~Ana Cullen~*
sweet_edvard's_girl
bella swon
*Edward's.girl.from.Forks
_GaGa_92
PcElicA M*A*J*A*
.jekili.
SanyaTheStar <3
_NikA_
.MisS.CulleN.
Jessica*
Twilight_fanpire
twilight's angel
**Anchi96**
Edward's spider-monkey
Twilight_girl
Rosie
mandrea94
27 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Poruka [Stranica 9/10]

201Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Wed Jul 08, 2009 9:43 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

Sve najnajnajnajnajnajnajnajnajnajnajnajnaj...msm o rosie!!!!!!!extra je...super itd...

202Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 12:51 am

Guest


Gost

Uvek stavi post pre mene.
Super jee

203Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 12:53 am

bella swon

bella swon
Heroic vampire

I on je super!!!Sve naj...

204Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 1:13 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Pa ne razmisljam o njoj... XD

Zez se, obozavam je...jedna od naj frendica (mada se zna ko su mi naj frendice, ocekujem da se preopznaju)

bella swon je the bessst....I really love u

205Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 1:18 am

bella swon

bella swon
Heroic vampire

i ja volim tebe...jess je meni isto jedna od naj frendica...i ja nju obozavam...sto bi rekla edward's spider monkey(pixie) srcim je!!!

206Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 1:33 am

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

super mi je i ima extra avatar!!!!!!

http://ninasource.forumsr.com

207Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 1:35 am

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

pa ne znam te licno ,ali prema postovima zakljucujem da si extra!!! Very Happy

208Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 1:36 am

bella swon

bella swon
Heroic vampire

deluje mi super!msm da je totalno ok!

209Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 2:30 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ich liebe bella swon. Smile

210Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 4:04 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

super je

211Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 8:04 pm

Guest


Gost

Ne zna ni sama sta hoce

212Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 8:16 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Znam sta hocu..samo hocu da budem obican clan

Ne poznaje me

213Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 8:46 pm

Guest


Gost

Da li ovde iko ikog poznaje.
Ja Immortal, gagu 92 i alice the best poznajem iz osnovne skole isli smo u isto odeljenje a svi vi ostali ste virtualni prijatelji.Ne znam kako izgledate ni kakvi ste.
Jessica moze da bude super a moze i stravicno da iznervira.

214Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 8:57 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

vuk je lood. DA VUCHE OVDE NEKO NEKOG POZNAJE JA NE ZNAM STA SI TI MISLIO TIME.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

215Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 9:31 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Twilight_girl (citat):ma extra je!!!!!!!!!JA VOOOOOOOOLIIIIIIIIIIIIIIIM ROSIEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!Poono se ja pozelela Rosie!!!!!!!!!!!!!!!Volim te poono..........Volim volim volim volim volim puno puno puno puno puno....... I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

http://ninasource.forumsr.com

216Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 9:34 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Twilight girl RASTURA! in a good way,ofc....xDDDDDDDDDDD

217Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 9:36 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

GaGa super,extra,najbolja,sve najnajnajnajnajnajnajnajnajnajnajnajnajnajnajnajnaj zna to ona sve vec <3

http://ninasource.forumsr.com

218Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 9:40 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

OH DAAAA....ZNAM. :PPPP
I ti znas da te ja srcim i volim i sve to,da se ne ponavljamo....

219Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 9:41 pm

Guest


Gost

Gaga my best friend.
Idemo sutra na tennis?

220Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 9:42 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Wuk extra lik,samo tvrdoglaaaaaaaaaav malo je reci.... Very Happy

http://ninasource.forumsr.com

221Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 9:44 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Wolf (citat):Gaga my best friend.
Idemo sutra na tennis?
nemam pojma....reci cu ti,ali nisam tako sigurna.... Smile

222Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 9:45 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

cini mi se da je super Very Happy

223Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 9:56 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

super je...

224Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 9:57 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

bella mi je bas super...i opet da kazem ima super avatar xD

http://ninasource.forumsr.com

225Sta mislite o osobi iznad ? - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Thu Jul 09, 2009 9:59 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Twilight girl je suuuuper, i ispunila sam zadatak za njenu ljubav....nema na cemu XD
salim se...stvarno je vrh vrhova

Izvini vuce sto sam te iznervirala to mi nije bila namera. Ne volim da se svadjam sa drugima jer se onda ruzno osecam...izvini jos jednom i dacu ti reputaciju posto sam ti onu oduzela ali si me stvarno uvredio kao sad ja mislim da sam najbolja a nije tako..mesni se ovaj stil svidja...

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 9/10]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions