Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

U vezi izlaska knjige...

+25
The.Cold.One
Konstantni Filozof
makica
EyB forever
yozza{fairy}
Mala
misha93
anchy
StamatEma
Jessica*
Kaca&ampEdward
MartinkicA
Twilight_fanpire
~ReNesMeE~
PcElicA M*A*J*A*
>eDwArD's LuLLaBy<
_NikA_
robertmarina
Rosie
eleonor
Edward's spider-monkey
_GaGa_92
TwA.Ta
**Anchi96**
twilight's angel
29 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Go down  Poruka [Stranica 16/17]

376U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 2:21 am

misha93

misha93
Obsessive newbourn

TwA.Ta znash u ove planove si i ti ukljucena Very Happy mogla bi i ti da svratish Wink

377U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 9:31 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

misliš knjigu na srpskom????

378U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 1:54 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ljudi....ja nisam u bgu ,samo tri dana ostajem,plus sam preko celog dana zauzeta,i imam slobodnu subotu 13 xD ponovo uveche..ako me ne vrate kuci do nedelje....tako da,stvarno,okupite se vi,bre nemojte to zbog mene nesto,jer ja nema sanse.;; xD ako dodjem nekad ponovo,avgusta...Very Happy

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

379U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 3:21 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

misha93 (citat):TwA.Ta znash u ove planove si i ti ukljucena Very Happy mogla bi i ti da svratish Wink
Jao pa volela bih,ali tataaaaaa...ne bi on meni dao do bg No
EyB...jeste knjiga na srpskom ako si mene pitala Very Happy

380U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 7:45 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

E bash shteta Sad

381U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 7:49 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Ja msm. da od tog okuplj. nema nista jer wecina ne ziwi u Bg-u a oni koji su tu(kao npr. ja) idu negde i nisu kuci....steta...a bilo bi malo glupo da se okupi nas 3,4...bilo bi extra da se sto vise nas medjusobno upozna...jbg.XD

382U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 7:52 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

PcElicA M*A*J*A* (citat):Ja msm. da od tog okuplj. nema nista jer wecina ne ziwi u Bg-u a oni koji su tu(kao npr. ja) idu negde i nisu kuci....steta...a bilo bi malo glupo da se okupi nas 3,4...bilo bi extra da se sto vise nas medjusobno upozna...jbg.XD

Slazem se, bilo bi super kada bi se okupilo BAR nas 10... Smile

383U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 9:47 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

a 13.? tad ce skoro sve ocene biti zakljuchene, a i rosie je tu...

384U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 10:25 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

aj videću............

385U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 10:36 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

twilight's angel (citat):a 13.? tad ce skoro sve ocene biti zakljuchene, a i rosie je tu...

pa moze... ajde ljudi stvarno bi mogli, (tj. mogle Laughing ) da se vidimo, mislim da ne bi bilo loshe Very Happy ajde vidite da li mozete bar 13.

386U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 10:38 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ja mogu...Smile

387U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 10:38 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

rekoh ne upravljajte se ka meni xd sta ako ja odem 13 ujutru:O XD okupljate se kada svi mozete.Wink

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

388U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 10:41 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

e pa ti ostajesh dok se ne okupimo. i ne zanimash me. tj. tvoja drugarica. kako god. Razz

389U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 10:42 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

pa nama je zapravo svejedno Laughing ja isto mogu 13. poshto je subota, jedino ako se ne bude desilo neshto iznenada, a valjda nece Neutral

390U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 10:43 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

moja drugarica je majmun i kretenusha,a i ja ne znam gde mi je glava ljudi...danas :O

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

391U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 10:44 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

a inache znash? xD kidding. e pa reci joj da cemo je prebiti ako te odvuche pre nego sto se vidis sa nama. Very Happy

392U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 10:45 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

hehhehe, tako je U vezi izlaska knjige... - Page 16 26754

393U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 11:38 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

hej Rosie, Angel, jel se vas dve znate, mislim jeste li se vec upoznale??? Very Happy

394U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 28, 2009 9:30 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

ja mislim da se znaju................ pa trinesti je ok, jer mi je 11 poslednjij bitan test!

395U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 28, 2009 9:24 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

misha93 (citat):hej Rosie, Angel, jel se vas dve znate, mislim jeste li se vec upoznale??? Very Happy
upoznale-.- kako mrzim to kad kazu. covece kao da se vetj ne znamo. mi se znamo,i ja dolazim u bg za 13 dana;) tako nesto.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

396U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 28, 2009 10:06 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

nismo se upoznale. nazalost. ali smo se veoma zblizile. tako da se znamo. jer, jubavi, tvoj odgovor je pomalo dvosmislen.
we are twi twins. Very Happy

397U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 28, 2009 10:06 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

she is my twi(n) i ubijam za nju xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

398U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 28, 2009 10:07 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

i ja ubijam za tebe. pa chak i edwarda ako treba.xD *mada mi ti to neces traziti, zar ne?? bilo bi mi veoma tesko da ga ubijem.Sad *

399U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Fri May 29, 2009 9:56 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

nemate poima kako vam zavidim!!! Sad Sad Sad

400U vezi izlaska knjige... - Page 16 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Fri May 29, 2009 1:39 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

twilight's angel (citat):i ja ubijam za tebe. pa chak i edwarda ako treba.xD *mada mi ti to neces traziti, zar ne?? bilo bi mi veoma tesko da ga ubijem.Sad *
ne ubijaj nam edvarda molim teee!!!
xDxDxDxD
nece ti ona to traziti,sigurno Smile
............?
i sta na kraju:jel trinaesti? dobro je da je subota,a ne petak. :PP

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 16/17]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions