Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

U vezi izlaska knjige...

+25
The.Cold.One
Konstantni Filozof
makica
EyB forever
yozza{fairy}
Mala
misha93
anchy
StamatEma
Jessica*
Kaca&ampEdward
MartinkicA
Twilight_fanpire
~ReNesMeE~
PcElicA M*A*J*A*
>eDwArD's LuLLaBy<
_NikA_
robertmarina
Rosie
eleonor
Edward's spider-monkey
_GaGa_92
TwA.Ta
**Anchi96**
twilight's angel
29 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Go down  Poruka [Stranica 15/17]

351U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 11:31 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

super...ajde josh mozes da mi nabijash krivicu i tugu jer nisam bila tamo.Smile

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

352U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 11:34 pm

Konstantni Filozof


Young newborn

pa mogu da pokusam, ali nije mi to namera. xD

353U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 11:39 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ne morash da pokushavash xD MISLIm nije fer al ajde. xD:( i ...jel znash nesto vishe o dvdu koji izlazi./

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

354U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 11:42 pm

Konstantni Filozof


Young newborn

nazalost ne.
jos uvek se ne zna ni datum ni cena DVD-a.

355U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 11:43 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

kako super,pa cekaj zar ce biti obican,ili special?

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

356U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 11:46 pm

anchy

anchy
Charming vampire

obican vec su rakli Sad tako da...

357U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Mon May 25, 2009 12:37 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

sorry zbog spama,ali gde zivish rosie?zar je bash daleko?

358U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Mon May 25, 2009 12:56 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

Rosie (citat):pa da...sad cete stalno da se okupljate bez nas koji nismo u bgu...so not fair.;(((((

baš mi je žao.............. glupo je što i ti nisi mogla da dođeš!

359U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Mon May 25, 2009 1:05 am

gospođica nj

gospođica nj
Young newborn

Ja sam tamo znala moje drage moderatore i još 10ak ljudi van mod-ekipe. lol!

360U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Mon May 25, 2009 2:44 am

makica


Young newborn

Ja nisam ni 10 hahahaah budi srecjna Razz

361U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Mon May 25, 2009 1:16 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ljubavi sledeci put organizujemo samo kad ti budes mogla da dodjes.xD xD xD

362U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Mon May 25, 2009 1:37 pm

gospođica nj

gospođica nj
Young newborn

Makice, ja znam, hm...
Milana, Kaju, Milicu, Deu, Mel, Em i... To je to? xD
Znači, 13 ljudi znam. lol!

Jedva čekam godišnjicu foruma. bounce

363U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Mon May 25, 2009 4:42 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

xD ma bre nije meni problem da dodjem u bg,nego ne mogu kad mi se prohte...ma nije bitno uzivajte vi xD;) hhhvaja jubavi bash si tzar<3

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

364U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 26, 2009 6:09 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Evo ljudi imam ideju, zashto se jednostavno ne bi nashli samo clanovi ovog foruma... Smile npr. kad zavrshimo sa shkolom, znaci u junu, lepo se dogovorimo koji datum, i svi se nadjemo u Bg-u pa mozemo da odemo na Adu, Kalish, nije bitno Wink zashto bi morao da postoji neki povod, hajde jednostavno da se nadjemo da se upoznamo, shta kazete???? Very Happy

365U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 26, 2009 8:34 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

pa to smo i mislili, ali treba uklopiti kada svima odgovara..... jubavi koliko ostajesh u bg?

366U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 26, 2009 9:50 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

3 do 4 dana i told u xD:) nema nista od mene verujte mi ljudi ali vi se okupljajte bre sto zivite u bgu:S

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

367U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 26, 2009 9:51 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

a ne, ne, ne. morash i ti da dodjes. ili cemo se opet okupiti kad budesh bila tu. Very Happy

368U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 26, 2009 10:26 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

okej xD ja cu da budem clown xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

369U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 26, 2009 10:50 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

you'll be my honored guest. Wink

370U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 26, 2009 10:51 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pojavicu se kao lutka od juce xD sa crnim okom,vazi> xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

371U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 26, 2009 10:52 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

jaooooooooooooooooooooooooo nenormalna. neeee. tebe cemo da obuchemo u roze barbie haljinicu.xD

jaoooo spamujemo.xD

372U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 1:06 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

twilight's angel (citat):a ne, ne, ne. morash i ti da dodjes. ili cemo se opet okupiti kad budesh bila tu. Very Happy

slažem se rosie moraš da dođeš!

e sviđa mi se ideja da se svi nađemo u junu! cheers lol!

373U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 1:11 am

misha93

misha93
Obsessive newbourn

[quote="EyB forever"]
slažem se rosie moraš da dođeš!

me tooooo!!!! Very Happy

Ljudi, ali ako cemo stvarno da se vidimo, jel mogu da vas zamolim da ne budu 24, 25, 26, jel vam odgovara onaj vikend kad zavrshimo sa shkolom, znaci 20 ili 21 (subota, nedelja)!??? Smile Rosie???

374U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 1:22 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

ja 20 bolje da vam ne kažem šta radim, pale ne mogu nema šanse, bar ne uveče preko dana možda........... 21 bi mi mnogo više odgovarao............ rosie pls come?????

375U vezi izlaska knjige... - Page 15 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 27, 2009 1:58 am

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

sry sto vas presecam usred planova Smile ali......KUPILA SAAAAm !!!! konacnooo! prodala sam svoje stare cipele za latino i kupila knjigu. lol! E da...korice su uzasne,jadni oni fanovi kojima su unistili knjigu glupim prepricavanjem -.-

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 15/17]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions