Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Rob shirtless in a kissing scene....

+18
Twilight_fanpire
**MiLiChIcA**
alice the best
*Jeca*
Leptiric
a_n_a
The.Cold.One
*~Ana Cullen~*
.MisS.CulleN.
Princess Of Darkness
_GaGa_92
Jessica*
Edward's spider-monkey
PcElicA M*A*J*A*
Rosie
EyB forever
_NikA_
twilight's angel
22 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/4]

26Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Thu May 28, 2009 7:45 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

PcElicA M*A*J*A* (citat):AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.....................owo je tako sweet...i owa muzika....a kako ju je zgrabio.......jooooj.........Bas je sexy scena.....jedwa cekam da gledam.... Very Happy Smile

Hahaha ja nisam cula muziku...mislim prvo sam se cudila kako nema muzike, a tek onda videla da su mi iskljuceni zvucnici...hahaha XD

27Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Thu May 28, 2009 8:00 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

zamlo da padnem u nesvest
kako je sladak
to ce biti najlepsa scena u celom filmu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

28Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Thu May 28, 2009 8:43 pm

Leptiric

Leptiric
Obsessive newbourn

waaaa,ovo je bas,bas slatkooooo

29Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Thu May 28, 2009 8:44 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

rob marry me please!!!! =PPPPPPP

30Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Thu May 28, 2009 8:58 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

he won't............... Twisted Evil

31Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Thu May 28, 2009 8:59 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

hahahahah
i know pusti me da mastam

32Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Thu May 28, 2009 9:09 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

OME!!!!!!!!!!!!!!!!<333333

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

33Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 10:23 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

evo robovog wallpapera sa shirtless scene! umirem............... pale
http://www.newmoonmovie.org/images/sparkling-edward-cullen-wallpaper.jpg

34Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 1:51 pm

*Jeca*

*Jeca*
Young newborn

Ja...ne...mogu...da...disem...

35Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 1:56 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ja ne dishem vec par dana....omg,umirem..
ravna crta- ______________________________________________________________--
_____________________________________________________________-____

gotovo je,moram da vidim taj film odmah..ali ne mogu..aaaaa!

36Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 4:21 pm

alice the best

alice the best
Post thirsty vampire

aaaaaaaaaaaa...pogledajte mu cipele...hehehehehe

37Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 4:23 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

bash su smeshne..hahaha
rob je vezbao u teretani....sad ima misice,napokon....

38Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 5:02 pm

**MiLiChIcA**

**MiLiChIcA**
Young newborn

Kako je L E P , OMG!!!!!! Umrecu!!!! Ne mogu da disem!!!! Kada ce vise film da izadje kod nas????!!!!! Ne mogu da docekam!!!! Hocu S U T R A da izadje!!!!! M O R A !!!! Poludecu!!!! Ako vec nisam... Very Happy

39Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 5:06 pm

alice the best

alice the best
Post thirsty vampire

saosecamo se sa tobom!! Wink))

40Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 5:24 pm

**MiLiChIcA**

**MiLiChIcA**
Young newborn

I ja sa sobom... Vreme mi je za psihijatra... A kada me pita sta nije u redu, ja cu da mu kazem da sam poludela ZATO sto ce Mlad Mesec da dodje kod nas za 10000000000 godina, da sam poludela zato sto sam ludo zaljubljena u jednog Roberta koji je sasvim slucajno veoma poznati glumac... Ima odmah da me stave u ludnicu... Sad

41Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 5:25 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TO TI JE SUPER XDDDDDDDDDDD i give u reputation for that xD to je stvarno super. NE BRINI PRIDZRUZICEMO TI SE SVI:) XD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

42Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 5:26 pm

**MiLiChIcA**

**MiLiChIcA**
Young newborn

Barem cu imati drustvo...

43Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 5:27 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

onda me cekaj ,idemo zajeDNO Xd IMAM Ja jos razloga za ludnicu ne brini xD sve u okviru twilighta naravno xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

44Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 5:31 pm

**MiLiChIcA**

**MiLiChIcA**
Young newborn

Vazi... Very Happy I onda cemo zajedno da brojimo dane ako ne i godine dok ne izadje M.M. i gledamo Robertove slike u novinama... Very Happy

45Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 5:36 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nece nam ni novine davati xD e ali ja mislim da ozbiljno treba postojati klinika za lechenje. ja cu pre da se uubijem nego da dopustim kevu ili sestru da me strpaju tamo,a verovatno bi. bili bi smo bez twilighta svo vreme twilight bi nam bio kao u crnoj reci xD kad narkomani ne smeju ni blizu drozi naravno:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

46Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 5:53 pm

**MiLiChIcA**

**MiLiChIcA**
Young newborn

Very Happy Mi ''ugrizemo'' doktore, i kibnemo do prodavnice, kupimo novine i eto... i vratimo se... Very Happy

47Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 6:19 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

AAAAAAAAAAAAA XDD KAKO TI JE DOBRA FORA!
dogovreno

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

48Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 7:38 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

o zivote... vrti mi se od glavi... treba mi kiseonik... ocu da dishem...

49Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 7:54 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

samo dišite....saće laza da dođe po vas još samo malo....
vi u lazu a ja u italiju da kidapujem roba! Twisted Evil

50Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 2 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 7:57 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja sam se dogovarala sa drugaricama iz odeljenja koje kazu kao ja hocu u italiju a ne znaju za twil;ight cisto onako,ja kad sam skocila JAAAAA idem u italiju ko ide amnom a one sve ja ja i kazem im lepo da se dog. pa da odemo xD boze prepala sam ih..eh kad bi znale..

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/4]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions