Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

New Moon na srpskom jeziku

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1New Moon na srpskom jeziku Empty New Moon na srpskom jeziku Wed Jul 08, 2009 11:20 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Ko zeli da se prijavi da prekucava New Moon knjigu na komp pa da je stavi na forum neka se ovde javi!Verovano cu napraviti posebnu grupu koja ce moci da cita knjigu zato sto ako mi moyemo da kucamo mogu i oni!!Bice to oko 50 ili 60 postova!!Videcemo..Pa prijavljujte se!!
Prijavljujem se!!!

2New Moon na srpskom jeziku Empty Re: New Moon na srpskom jeziku Sun Jul 12, 2009 9:30 pm

Guest


Gost

Prvo treba prepisati TWILIGHT knjigu

3New Moon na srpskom jeziku Empty Re: New Moon na srpskom jeziku Sun Jul 12, 2009 9:57 pm

Jasper`s lover

Jasper`s lover
Obsessive newbourn

Hocu ja .

4New Moon na srpskom jeziku Empty Re: New Moon na srpskom jeziku Sun Jul 12, 2009 10:00 pm

Guest


Gost

Dogovori se sa anchi da ti kaze sta da prepisujes

5New Moon na srpskom jeziku Empty Re: New Moon na srpskom jeziku Sun Jul 12, 2009 10:07 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

OVDE SE PRIJAVLJUJTE!!

6New Moon na srpskom jeziku Empty Re: New Moon na srpskom jeziku Sun Jul 12, 2009 10:09 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Jasper`s lover (citat):Hocu ja .
mozes prvo poglavlje,prvih 5 stranica!e kada prepises posalji mi to na pm da ne bi spamovali!!mozes poceti odmah da prepisujes!!

7New Moon na srpskom jeziku Empty Re: New Moon na srpskom jeziku Sun Jul 12, 2009 10:10 pm

Jasper`s lover

Jasper`s lover
Obsessive newbourn

Okej.Evo bacam se na posao.

8New Moon na srpskom jeziku Empty Re: New Moon na srpskom jeziku Mon Jul 13, 2009 11:28 am

Guest


Gost

evo ja se prijavljujem!!!!!!! samo, na srpskom?? je da????

9New Moon na srpskom jeziku Empty Re: New Moon na srpskom jeziku Mon Jul 13, 2009 2:52 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

aha!!ajde ti mozes da prekucavas od 5 do 10!!moze!

10New Moon na srpskom jeziku Empty Re: New Moon na srpskom jeziku Mon Jul 13, 2009 8:39 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Imam sve cetiri knjige na kompu (na srpskom) ako hocete mogu da postavim link ?!

11New Moon na srpskom jeziku Empty Re: New Moon na srpskom jeziku Mon Jul 13, 2009 8:44 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

daaaaaaa

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

12New Moon na srpskom jeziku Empty Re: New Moon na srpskom jeziku Tue Jul 14, 2009 12:39 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

imas link???nisam znala!!ajde daj da ne bismo prepisivali...hvala!!

13New Moon na srpskom jeziku Empty Re: New Moon na srpskom jeziku Tue Jul 14, 2009 1:24 am

Guest


Gost

zato zakljucajmo ove teme i napisite
npr New moon knjiga na internetu ili kako vec
anchi sredi to jer si ti i otvorila ove teme

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions