Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za sto vise postova

+35
wampirrica
sweet_edvard's_girl
Ichy
.jekili.
alice the best
Alis Kalen
bella swon
*~Ana Cullen~*
**Isidora**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
m...ue
**Anchi96**
emmett's girl
Jessica*
Twilight_girl
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
Edward`s_lover
I L0vE EdWaRd***
yozza{fairy}
PcElicA M*A*J*A*
Isabell
Twilight_fanpire
Mala looda vampirusha
_NikA_
midnight_sun_girl
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Rosie
twilight's angel
.MisS.CulleN.
Adm88dp
mandrea94
39 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 9/40]

201Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 7:58 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe, i ja sam, jer ti je mnogo extra potpis!!!!

202Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 7:59 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

hvala...hvala...jeeee......napokon.........jos jednom hvala...ovo pokusavam otkad sam dosla na forum.....

203Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 8:01 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

i ja nisam znala, ne znam ko mi je objasnio...

204Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 8:49 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

a malo je cudno kako se stavlja poptis ja sam mislila da samo copy-ram i onda paste sliku i to je to....ali nije tesko kada se skapira!

205Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 8:54 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

da... joj, moram da uzmem neku knjigu da citam, a ne mogu da se pomerim iz kuce... moze neki predlog... plz!!!

206Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 8:57 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

kupoholicarka......prvo mi palo na pamet....ali dobra je...bilo koji deo......

207Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 9:01 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

dzordzija nikolson xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

208Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 9:03 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

e to je strava knjiga ja sam procitala sve delove i kad ta lupi........

209Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 9:04 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

joj, obe sam citala...
plz jos neka...

210Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 9:07 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

hmmmmm.....onda tri metra iznad neba ili dnevnik sludjene mlade

211Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 04, 2009 11:55 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

uh, hvala....
kupila sam.... svidja mi se!!!!!!

212Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 05, 2009 10:59 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ewo ja cu da ti dam jedan savet. citaj anu karenjinu trebace ti za skolu,nemoj mnogo da SHvrljash xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

213Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 05, 2009 11:03 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xvala!!!!! msm hocu....

214Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 05, 2009 2:55 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

koju si kupila??................XDDD

215Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 05, 2009 6:19 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

dnevnik sludjene mlade... extra je!

216Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 05, 2009 6:20 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

e sad citam severnu svetlost... znate, ona knjiga po kojoj je snimljen zlatni kompas.

217Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 05, 2009 8:22 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

o da to je sjajan film....pretpostavljam da je knjiga bolja.....ko je napisao??

218Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 05, 2009 9:07 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

e mene uzasno zivciraju ljudi koji su ,,fanovi'' twilight-a ,i kad ja cujem vesti i jbt sva budem happy meni neke drugarice redovno govore ZALOSNO!!!!!..............jbt covek ne moze ni da se nasmeja a da ga neko ne pokopa!

219Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 05, 2009 9:13 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

kako me nerviraju ljudi jbt covece koji su ,,fanovi'' twilight-a a kad sam ja sva happy jer cujem neke vesti neke moje drugarice redovno uzdisu......ZALOSNO....!!!!!!

220Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 05, 2009 10:54 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

meni je tako dosadno da sam samoj sebi dosadila,mada je danas u skoli bilo gotivno,raspad sistema,profesori su posizeli...bilo je bas smesno, i pomalo mi ih je bilo zao,ali sta im fali...malo sale nije na odmet Smile

221Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 05, 2009 10:58 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

uf sad sam se setila kada sam jednom oborila nastavnika fizike.....jbt ne mogu da ga izbacim iz glaze kako skici i drzi se za srce...zamalo sam dobila ukor jer sam mogla ,,ubiti ceo prvi razred''

222Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 05, 2009 11:00 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

kako se to desilo?
lol

223Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 05, 2009 11:02 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

pa ja sam se ko kojekakva budala uhvatila za neku sipku od grejanja i nokautirala coveka prvo je zavrstao a onda je postepeno od ljubicastog dahtanja dobijao zarko crvenu boju.....jel se tebi desilo slicno?

224Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 05, 2009 11:03 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

hahahahahahahahahahahahaa
ja sam profesora fizickog odalamila gredom po nozi i prikljestila mu stopalo... jadan, imao je veliku ranu i hramljao je.

225Za sto vise postova - Page 9 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 05, 2009 11:05 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

hehehe dokrajcicemo mi njih pre ili kasnije....jbg jednom sam zamalo pljunula na nastavnicu engleskog....to je bilo zanimljivo

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 9/40]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions