Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za sto vise postova

+35
wampirrica
sweet_edvard's_girl
Ichy
.jekili.
alice the best
Alis Kalen
bella swon
*~Ana Cullen~*
**Isidora**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
m...ue
**Anchi96**
emmett's girl
Jessica*
Twilight_girl
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
Edward`s_lover
I L0vE EdWaRd***
yozza{fairy}
PcElicA M*A*J*A*
Isabell
Twilight_fanpire
Mala looda vampirusha
_NikA_
midnight_sun_girl
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Rosie
twilight's angel
.MisS.CulleN.
Adm88dp
mandrea94
39 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 24/40]

576Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 31, 2009 10:27 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa da ali ste vi u osnovnoj,zar ne? nije to bash tako jednostavno,...

MISH FOKA...xDxD

577Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 31, 2009 10:28 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

mish svinja XD

578Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 31, 2009 10:29 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

mish macka
mish lav
mish konj...

bozeboze, sta ja to pricam??

i shta ima novo kod vas???

579Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 31, 2009 10:31 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ima Novi Sad, Novi Pazar.....haha XD

580Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 31, 2009 11:13 pm

Alis Kalen

Alis Kalen
Obsessive newbourn

bella swon (citat):pise i meni...koja ti omiljena grupa,pevac,pevacica?

Ma to se cesto menja kod mene. Tesko je ispratiti. Ti?

581Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 31, 2009 11:15 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

i kod mene se menja cesto...zavisi od raspolozenja...

582Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 31, 2009 11:24 pm

Alis Kalen

Alis Kalen
Obsessive newbourn

Koji ti je omiljeni skolski predmet?

583Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 31, 2009 11:25 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Jessica* (citat):Ima Novi Sad, Novi Pazar.....haha XD
hahaha,funny..heehhehe SmileSmileSmile

584Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 31, 2009 11:35 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

E zaboravila si Novi Bg! hahaha

585Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 31, 2009 11:36 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Alis Kalen (citat):Koji ti je omiljeni skolski predmet?

ja nemam omiljen predmet u skoli....a inace volim istoriju..lako pamtim godine i datume i tako to..pa me nastavnica obozavava xD...a i brzo naucim lekciju od 2 ili 3 stranice sve zavisi... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

586Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 31, 2009 11:42 pm

Alis Kalen

Alis Kalen
Obsessive newbourn

Blago tebi za godine ja i nisam bas neka sa njima. Mene je nastavnica obozavala samo zato sto znam da lepo pricam i filozofiram do zla boga(moj glavni talenat) Very Happy

587Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 01, 2009 10:36 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Twilight_fanpire (citat):E zaboravila si Novi Bg! hahaha

Joooook, ma nema bre kad sam opterecena Twilightom...hahaha....ali ti si tu da me podsetis XD

588Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 01, 2009 12:19 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Ja sam istoriju ucila negde do aprila i posle vise nisam ni morala,jer sam isla na takmicenje u aprilu,pa me oslobodila,zakljucila mi 5 Very Happy Jeeej. A i ovo pre nisam nesto puno ucila istoriju,jer mi jako lako ide,pa da i jedanput procitam,zapamtim Smile

589Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 01, 2009 9:26 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

jej!!! dobijam 4 knjigu napokon!!!!
ne znate kako sam srecna!!!

590Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 01, 2009 10:48 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

hahah ja sam stigla do druge glave u dzejkobovoj knjiziXD

591Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Mon Jun 01, 2009 11:55 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

Alis Kalen (citat):Koji ti je omiljeni skolski predmet?

Pa nzm mozda ruski,na njemu nikad nista ne radimo nastavnik nas pusta da radimo sta ocemo i samo pise petice u dnevnik Very Happy Tebi?Za filozofiranje si u pravu,veliki si talenat Very Happy meni svi kazu da ponekad previse filozofiram...E da zaboravila sam ti reci da nam geos predaje onaj sto svira neke udaraljke u drum'n'zez,ali nazalost on je samo zamena i na kraju godine ide...steta super predaje...

592Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 02, 2009 12:01 am

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

lol.....hahah meni je omiljeni predmet??...veliki odmor definitivnnoo..u stvari bolji su maliXDD...vis e stvari se desi za krace vreme...a ovako ozb..pa nzn...sve po malo soim hemije i fizike

593Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 02, 2009 12:24 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Jao ljudi danas sam sa drugaricom izmenila pesmu Jai Ho (posto se izgovara Dzej Ho) mi pevamo Dzejkob...hahaha...i ceo dan dosadila sam i Bogu i narodu...znaci nmg da prestanem XD

594Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 02, 2009 12:26 am

bella swon

bella swon
Heroic vampire

pa kad si opterecena twilightom Smile msm ko nije???ja sigurno jesam Smile

595Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 02, 2009 12:30 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Sta je jos novo?

596Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 02, 2009 12:33 am

bella swon

bella swon
Heroic vampire

pa nista,to se zna vec odavno... Smile

597Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 02, 2009 12:34 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Od pre Hrsita...ma sta od pre Hrista, od pre Chuck Norrisa... XD

598Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 02, 2009 2:44 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hahah...od pre chuck norrisa...xD da, ima nas dosta zaludjenih....xD

599Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 12:14 am

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

jao gde ste bre ljudiiii xD

600Za sto vise postova - Page 24 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 8:03 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

MENI Omiljen skolski predmet je twilight. na chasu ggledam twi slike i po svesci sharam im betting on alice.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 24/40]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions